Estetik Fiyatları

2019 Göz Estetiği Fiyatları

2019 Göz Estetiği Fiyatları
2019 Göz Estetiği Fiyatları

2019 Göz Estetiği Fiyatları

Göz Estetiği günümüzde en çok tercih edilen estetik çeşitleri arasında gösterilmektedir. Göz Estetiği çeşitlerinden olan Göz Kapağı Estetiği, Göz Altı Torba Estetiği ve Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği gelişen teknoloji ile birlikte hem devlet hastanelerinde hem de özel hastane ve kliniklerde çok rahatlıkla yapılabilmektedir.

Türkiye’de Göz Estetiği Fiyatları değişkenlik göstermektedir. Özellikle devlet veya üniversite hastanelerinde daha uygun fiyata yapılabilmekte iken özel klinik ve hastanelerde fiyatlar biraz daha artmaktadır. Zira bu fiyatlarda hastane ve doktorlara göre değişebilmektedir. Bizlerde sizler için 2019 Göz Estetiği Fiyatlarını araştırdık. 2019 Göz Estetiği Fiyatları hakkında daha net fiyat almak için www.onlineestetik.com adresimizde bulunan Estetik doktorlarının iletişim adreslerinden bilgi alabilirsiniz. Şimdi sizler için 2019 Ortalama Göz Estetiği Fiyatlarından bahsedelim.

Türkiye’de 2019 Göz Estetiği Fiyatları

  • Türkiye’de 2019 yılında yapılan Göz Estetiği Fiyatları yaklaşık 2.000 TL ile 4.000 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Tabi bu fiyat devlet – özel hastane ayrımı ile birlikte yaptırmak istediğiniz göz estetiği çeşitlerine göre de değişkenlik gösterebilmektedir.
  • Devlet Hastanelerinde bu fiyat 1.000 TL ile 3.000 TL arasında değişmektedir. Devlet hastanelerinde yapılan estetik operasyonları estetik amaçlı olmadığı sağlık açısından zorunlu olduğu taktirde SGK’nın karşılaması ile ücretsiz şekilde Göz Estetik operasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.
  • Üst Göz Kapağı estetiği özel hastane ve kliniklerde yaklaşık 2.000 TL ile 3.000 TL arasında yapılmaktadır. Devlet hastanelerinde ortalama 1.500 TL ye Üst Göz Kapağı operasyonunu gerçekleştirebilirsiniz.
  • Alt Göz Kapağı Estetiği de üst göz kapağı estetiği ile aynı fiyatta yapılmaktadır.

 

Bu estetik modeli devlet hastanelerinde de yapılmaktadır. Günümüzde birçok kişi bu operasyonu devlet hastanelerinde de başarılı şekilde yaptırabilmektedir. Hemen hemen her ilde devlet hastanelerinde yapılan Göz Estetiği yaşlılıktan veya belli sebeplerden dolayı yaptıranlara uygun fiyat avantajı sağlamaktadır. Göz Kapağı estetiği operasyonunda her devlet hastanelerinde uygulanmamaktadır. Bu operasyon türünü yaptırmak isteyen kişiler genel olarak ya özel hastanelerde ya da doktor kliniklerinde yaptırmaktadırlar.

 

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu