Estetik Fiyatları

2019 Kaş Ekim Fiyatları

2019 Kaş Ekim’i Fiyatları

Türkiye de kaş ekimi de saç ekimi kadar gelişmiş ve çokça tercih edilen bir estetik operasyon çeşididir. Kaşlarımız yüz bölgesinde göze çarpan bir bölgede yer aldığı için seyrek ve tamamen dökük olan kaşları ekmek günümüz teknolojisi ile artık çok basit bir operasyonu haline gelmiştir. Kaş dökülmesinin nedenleri hastalıklar, kalıtsal ve genetik durumlar veya ilerleyen yaşlardan dolayı kaşlar dökülmeye başlamaktadır. İşte sebeplerden dolayı dökülen kaşların ekimi rahatlıkla yapılabilmektedir. Türkiye de hemen hemen tüm illerde kaş ekimi yapılmaktadır. Bu olumlu durum 2019 Kaş Ekim’i Fiyatlarını da olumlu yönde etkilemektedir. Bizde 2019 Kaş Ekim’i Fiyatlarını sizler için araştırdık.

 

2019 Kaş Ekim’i Fiyatları
https://www.onlineestetik.com/wp-content/uploads/2019/07/kaş-ekimi-3.jpg

2019 Kaş Ekim’i Fiyatları

Türkiye de 2019 Kaş Ekim’i Fiyatları hastane ve uzmanlara göre değişmektedir. Türkiye de her bölgede ve bazı devlet hastanelerinde de Kaş Ekim’inin uygulanması 2019 Kaş Ekim’i Fiyatlarının da azalmasını sağlamaktadır. Kaş ekiminde fiyat belirlenmesi genel olarak kaşa uygulanan kıl kök sayısına göre değişmektedir. 2019 yılında 2019 Kaş Ekim’inde 1 kıl kökü yaklaşık 8 TL ile 10 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Yani doğal olarak kaş ekinin fiyatını çıkarmak için greft sayısı yani ekilen kıl kökü sayısına bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Normal bir dökülmede tercihen ekilen greft sayısı yani ekilen kıl kökü sayısı 250 kök ile 300 kök arasında değişebilmektedir. Kişi yara ve yanık izinden dolayı ki ekimine başvurmuş ise bu durumda yaklaşık 100 kök ile 150 kök arası ekim ile kaş ekimi gerçekleşmektedir.

Estetik görüntüsel bir operasyon olduğu için para arattırmasından çok hastanenin veya operasyonun başarısına tecrübesine bakmanız sizin yararınıza olacaktır. Zira günümüzde birçok yerde ve özel birçok klinikte estetik operasyonları yapılmaktadır. Bu durum halk arasındaki deyim ile merdiven altı yerlerde bile yapılmaktadır. Bundan dolayıdır ki estetik operasyonları ile birlikte Kaş Ekim’i estetiğinde de mutlaka önce tecrübe başarı ve hijyen klinik hastane ve uzmanları araştırıp daha sonra fiyat araştırması yapmanızı tavsiye ederiz. Zira estetik görünüme sahip olacak iken kötü bir sona sahip olmayın.

Kaş ekimini yapan hastane, doktor ve klinikleri ile kaş ekimi hakkında merak ettiğiniz tüm detayları ve bilgileri onlineestetik.com adresinden bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu