Estetik AmeliyatlarıBurun Estetiği

3 D Burun Estetiği

3 D BURUN ESTETİĞ
3 D BURUN ESTETİĞ

3D Burun Estetiği

Ülkemizde en çok tercih edilen estetik çeşidi şüphesiz ki Burun Estetiğidir. Burun yüzün şeklinde estetik duruşu ve görüntüyü etkileyen en önemli uzuv olması ve nedeniyle burun estetiğine çok fazla talep olmaktadır. Bundan dolayı en fazla gelişim gösteren en fazla estetik çeşidi olan estetik türünün de burun estetiği olduğunu çok rahatlıkla söyleyebiliriz.

3D Burun Estetiği ile estetik operasyonu geçirmeden önce simülasyon cihazlarıyla operasyon sonrası nasıl bir buruna sahip olacağınızı görebilirsiniz. 3D simülasyon cihazları kullanılarak yapılan 3D Burun Estetiği yöntemiyle hasta ile uzman arasında iletişim daha da güçlü şekilde yapılabilir. Hasta kendine uygun burun şekline veya kendine yakışacak burun şeklini uzmanına çok rahat tarif edebilir. Hasta istediği burun şeklini yapısını simülasyon cihazları eşliğinde bilgisayar ortamında doktora tarif edebilir doktorlar da aynı şekilde simülasyon cihazları ile operasyonun genel bilgilerini detaylarını hastaya gösterebilmektedir.

 

3D Burun Estetiğinin Avantajları Nelerdir?

3D Burun Estetiği ile operasyon sonrasında ki burnun şekli ve yapısı operasyon öncesinde uzman tarafından hastaya gösterildiği için ortada bir güven duygusu vardır. Böylece hasta gönül rahatlığı içerisinde 3D Burun Estetiği operasyonunu gerçekleştirebilir.

 

3D Simülasyon Cihazı Nasıl Kullanılmaktadır?

 

3D Simülasyon cihazları estetik cerrahisinde kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Özel yazılım sistemleri yüklenerek gerçeğe yakın görüntüler elde etme amaçlanır. Böylece hastaya operasyon öncesinde nete yakın bir resim verir. Böylece hastanın istediği değişikliler ve düzeltmeler yapılarak operasyon sonrası istenen şekilde bir operasyon elde edilmiş olur. 6 farklı kameradan alınan 3D görüntülerle yüzün net resmi belirlenir. Böylece net bir simülasyon elde edilir. Bu simülasyona istenen burun çeşidi hastanın yanında çizilir. Hastada bu çizimi görmekte ve kendi zevkine ve kendi yüzüne yakışan burun çeşidine müdahale ederek kendi istediği şekil ve yapıda görüşlerini ve isteklerini belirtebilir.

 

Biz www.onlineestetik.com ailesi olarak Burun Estetiği öntemlerini 3D Burun Estetiği yapan hastaneleri ve doktorları titizlikle sizler için araştırdık. Ve saç ekim bölümünde makaleleri yayınladık.

 

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu