Estetik AmeliyatlarıBurun Estetiği

3D Mask Burun Estetiği

3 D MASK BURUN ESTETİĞİ
3 D MASK BURUN ESTETİĞİ

3D Mask Burun Estetiği

Burun estetiği diğer adıyla Rinoplasti şekil bakımından estetik görüntüsü olmayan veya bir darbe sonu şekli ve yapısı değişen burnun yeniden şekillendirilmesini sağlayan plastik cerrahi işlemidir. Burun estetiğinde sadece estetik amaçlı müdahaleler yapılmaz iken sağlığı da direk etkileyen horlama nefes alma vermede yaşanan sıkıntılarda giderilmektedir.

3D Mask Burun Estetiği yöntemi de burun estetiğine yepyeni bir bakış açısı getirmiştir. Gelişen ve geliştirilen 3D Mask Burun Estetiğinde hastanın 8 kamera ile farklı açılardan yüksek çözünürlüklü fotoğrafları çekilir. Çok net şekilde çıkan fotoğraflar ile 3D Simülasyon cihazı yardımıyla 3 boyutlu görüntüler elde edilir. Bu görüntülerden hastanın burun estetiği öncesindeki burun yapısı ve 3D Mask Burun Estetiği sonrasındaki burun yapısına uygun yüz maskları yani diğer adıyla yüz kalıpları çıkarılır. Böylece hasta 3D Mask Burun Estetiği sonrasında nasıl bir buruna sahip olacağını gerçeğe çok yakın şekilde görebilme fırsatı bulabilmekte.

 

3D Mask Burun Estetiği Tasarım

Yüz bölgesinde en çok yapılan estetik türü şüphesiz ki burun estetiğidir. Bu yüzden burun estetiği yaptırmak isteyenlerin en büyük endişesi veya korkusu acaba burun estetiği sonrası nasıl buruna sahip olacağım düşüncesidir. Günümüzün gelişen teknolojisi ve burun ameliyatının çok yoğun şekilde talebin olması nedeniyle geliştirilen 3D Mask Burun Estetiği ile burun estetiği yaptırmak isteyen kişilere estetik bir burun tasarlama imkânı sunuyor. Hasta böylece operasyona girmeden önce masklar ile nasıl bir buruna sahip olacağını ve yapılacak olan burunun yüzüne yakışıp yakışmayacağını net bir şekilde görebilmektedir.

3D Mask Burun Estetiğinde hastanın 8 farklı kamera ile farklı açılardan yüzünün net bir görüntüsü elde edilir. Daha sonrasında hastanın istekleri dikkate alınarak doktor tavsiyesi ile birlikte hastanın yüz bölgesinde altın oran hesaplandıktan sonra yeni bir burun tasarımı yapılmaya başlanır. 3D simülasyon sayesinde hastanın yüz kalıbı çok rahat bir şekilde çıkarılabilmektedir. Hastanın yüzü adeta taranarak özel bir yazılım sistemi ile hastanın yüz görüntüsü çıkarılır. Çıkarılan yüz görüntüsü 3D baskısı ile birlikte 3D maskesi çıkarılır.

Unutulmamalıdır ki 3D Mask Burun Estetiği ile hastanın ön yargılarını kırmak, memnuniyet durumunu en üst seviyeye çıkarmak ve operasyon sonrasında istenmeyen kötü sürprizler ile karşılaşmamak için yapılan en önemli estetik uygulaması olarak tüm estetik ve plastik cerrahi dünyasında kabul görmektedir.

 

Biz www.onlineestetik.com ailesi olarak Burun Estetiği öntemlerini 3D Mask Burun Estetiğinde yapan hastaneleri ve doktorları titizlikle sizler için araştırdık. Ve saç ekim bölümünde makaleleri yayınladık.

 

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu