Estetik Merkezleriİstanbul Estetik Merkezleri

Academıc Hospital Estetik ve Plastik Cerrahi

İçindekiler

Academıc Hospital Estetik ve Plastik Cerrahi

Academıc Hospital Estetik ve Plastik Cerrahi
Academıc Hospital Estetik ve Plastik Cerrahi

Academıc Hospital Estetik ve Plastik Cerrahi kliniği İstanbul Üsküdar’da estetik cerrahlar Prof. Dr. Ayhan Numanoğlu ve Prof. Dr. Erdem Tezel tarafından yapılan operasyonlar ile gerek yurt içinden gerekse de yurtdışından gelen hastalarına hizmet vermeye devam etmekte.

Özel Academıc Hospital

Academıc Hospital Estetik ve Plastik Cerrahi
Academıc Hospital Estetik ve Plastik Cerrahi

1977 yılında kurulan Academıc Hospital alanında uzman ve deneyimli doktor kadrosu, modern altyapı ve tıbbi alanda teknolojik gelişmeleri takip edip gerek hastalık teşhisinde gerekse de operasyon anında en gelişmiş modern ekipmanlar ile tedavi imkanı sunmakta.

Hastalarına daha kaliteli hizmet sunabilmek amacıyla kendini geliştirmekten uzak kalmayan Özel Academıc Hospital en son teknolojiler ile üretilmiş tıbbi cihazlar, 5 adet steril ameliyathane, dahili ve cerrahi yoğun bakımlar, yeni doğan ünitesi, 87 adet konforlu yataklı hasta odası ve modern dinlenme alanları hastalarına hizmet vermeye devam etmekteler.

Her biri alanında uzman deneyimli ve profesyonel doktor ve uzman hekim kadrosu ile güven ve huzur içerisinde tedavi olma imkanı sunan Özel Academıc Hospital bu alanda İstanbul’un en çok tercih edilen hastanelerinden biridir.

Estetik ve Plastik Cerrahi Kliniği

Özel Academıc Hospital her alanda olduğu gibi Estetik ve Plastik Cerrahi alanında İstanbul’da tercih edilebilecek hastanelerden biri olma özelliğini taşımaktadır. Alanında uzman ve deneyimli estetik cerrahları Prof. Dr. Ayhan Numanoğlu ve Prof. Dr. Erdem Tezel ile bir çok başarılı plastik ve estetik cerrahi operasyonlarına imza atmışlardır.

İstanbul Burun Estetiği (Rinoplasti)

İstanbul Burun Estetiği (Rinoplasti)
İstanbul Burun Estetiği (Rinoplasti)

İstanbul Burun Estetiği (Rinoplasti) doğuştan oluşan veya daha sonradan fiziksel müdahaleler sonucu burun bölgesinde oluşan deformeleri onarmak ve simetrik hale getirmek için yapılan müdahalelerdir. Burun Estetiği (Rinoplasti)Genel anestezi altında yapıldığı için hasta operasyon anında herhangi bir ağrı veya acı hissetmez. Operasyon öncesinde hasta doktoru ile yüz yüze görüşür. Burun üzerinde hasta doktoruna isteklerini iletir daha sonraki aşamada ise estetik cerrahınız burun üzerinde deformeler ve burun durumuna göre düşüncelerini hastaya bildirir. Ortak bir kararla hastanın burun şekli yapısı simülasyon ortamında değerlendirilir. Hasta son şekli ile bilgisayar ortamında yeni burnunu gördükten sonra hastanın da onayı ile operasyon günü verilir. Böylece hasta güven içerisinde Burun Estetiği (Rinoplasti) operasyonunu gerçekleştirir.

İstanbul Meme Estetiği

İstanbul Meme Estetiği
İstanbul Meme Estetiği

İstanbul Meme Estetiği yada bir diğer ismi ile Göğüs Estetiği kendi içerisinde bir çok farklı operasyon çeşidini barındırır. Özel Academıc Hospital de Meme Estetiği

Meme Büyütme

Meme Küçültme

Meme Dikleştirme

Gibi operasyonlar yapılmakta. Hastanın istekleri ve göğüs yapısı incelendikten sonra doktorunuzda sizlere uygun olan yöntemi belirledikten sonra ameliyat için hastaya gün verilir. Ağrısız yöntemeler ile yapılan Göğüs Estetiği son derece titizlikle yapılmaktadır.

İstanbul Yüz Gençleştirme

İstanbul Yüz Gençleştirme
İstanbul Yüz Gençleştirme

Özel Academıc Hospital de İstanbul Yüz Gençleştirme operasyonları farklı tedavi yöntemleri ile yapılmaktadır. Hangi hastaya hangi tedavi yönteminin uygulanacağı ön muayene sırasında doktorunuz tarafından belirlenir. Doktorunuz tarafından sizler için belirlenen en etkili yöntem belirlendikten sonra hastaya en uygun tarihe göre operasyon için gün verilir. Hastanın yüz yapısına göre kombine tedaviler de yapılabilir.

Yaş ilerlemesine bağlı olarak ciltte zamanla kollajen bağlar zayıflar ve böylece bağ dokusu azalmaya başlayacaktır. Sonuç olarak cansız, kırışık ve solgun bir yüz ifadesi oluşacak. Bu deformeleri ortadan kaldırmak için

Mezoterapi

PRP Tedavisi

Peeling (Deri Soyma)

Lipofilling

Tedavileri uygulanmaktadır.

Özel Academıc Hospital Yapılan Diğer Estetik Operasyonlar

Burun Estetiği (Rinoplasti)

Meme Estetiği

Kulak Estetiği

Yüz Estetiği

Göz Estetiği

Göz Kapağı Estetiği

Kaz Ayağı Estetiği

Dolgu

Botoks

Dudak Dolgu

Liposuction

Kaş Kaldırma

Germe Tedavisi

Karın germe

Boyun Germe

Yüz Germe

Kol Germe

Bacak Germe

Vücut Şekillendirme

Popo Estetiği

Genital Estetik

Academıc Hospital Estetik ve Plastik Cerrahi Doktor Kadrosu

İstanbul Üsküdar da hastalarına hizmet veren Academıc Hospital Estetik ve Plastik Kliniğinde hizmet veren doktorlardan

Prof. Dr. Ayhan Numanoğlu

Prof. Dr. Ayhan Numanoğlu
Prof. Dr. Ayhan Numanoğlu

Prof. Dr. Ayhan Numanoğlu 1964 – 1970 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesinde Tıp eğitimi aldıktan sonra 1978 yılında Gülhane Askeri Tıp Fakültesi ve Akademisi Genel Cerrahi Ana Bilim Dalında, 1980 yılında Gülhane Askeri Tıp Fakültesi ve Akademisinde, 1993 yılında ise Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesinde eğitim ve iş hayatını sürdürdü.  Şu anda Academıc Hospital Estetik ve Plastik Kliniğinde hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir.

Prof. Dr. Erdem Tezel

Prof. Dr. Erdem Tezel
Prof. Dr. Erdem Tezel

Prof. Dr. Erdem Tezel 1983 – 1989 yılları arasında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinde Tıp eğitimi aldı. 1990 – 1996 yılları arasında Marmara Üniversitesinde uzmanlık eğitimi aldıktan sonra Avrupa’nın bir çok şehrinde dünyanın en gözde estetik cerrahları ile çalışma ve eğitim fırsatı buldu. Yurtdışında edindiği bilgi ve tecrübeleri şu anda hizmet verdiği Academıc Hospital de hastalarına başarılı şekilde uygulamaktadır.

Özel Academıc Hospital Yorumlar ve Şikayetler

Sizlerde Özel Academıc Hospital de estetik ve plastik cerrahi operasyonlarından herhangi birini yaptırdıysanız Özel Academıc Hospital hakkında veya hastanenin estetik cerrahları Prof. Dr. Ayhan Numanoğlu ve Prof. Dr. Erdem Tezel hakkında gerek olumlu gerekse de olumsuz deneyimlerinizi paylaşarak Özel Academıc Hospital de estetik ve plastik cerrahi operasyonu düşünen hastalara fikir verebilirsiniz. Yapacağınız övgü ve eleştirilerin objektif olması hastaların, hastane ve doktor tercihlerinde oldukça önemlidir. Zira sanal ortamda abartılı ve objektif olmayan övgü ve eleştiriler gerek kurumları gerekse de estetik ve plastik cerrahi operasyonu yaptırmayı düşünen hastaları oldukça güç duruma düşürmektedir. Böylece ya kurum yada hasta ciddi zararlar görebilmektedir. Objektif övgü ve eleştirileriniz için yazımızın sonunda bulunan yorum kısmına yazabilirsiniz.

 

Özel Academıc Hospital İletişim

Adres: Nuhkuyusu Cad. No:94 Bağlarbaşı/Üsküdar/İstanbul

Tel: 444 0 353

Tel:  0216 651 00 00

Tel:  0216 554 98 00

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu