Adana Estetik MerkezleriEstetik Merkezleri

Adana Acıbadem Hastanesi Estetik Cerrahi

Adana Acıbadem Hastanesi Estetik Cerrahi
Adana Acıbadem Hastanesi Estetik Cerrahi

Adana Acıbadem Hastanesi Estetik Cerrahi

Türkiye’nin en gelişmiş ve en modern hastane ağına sahip olan Acıbadem Hastanesi sağlık gurubunda bir çok operasyonun yapılması yanı sıra Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi kliniğinde yapılan operasyonlar ile Türkiye’nin en iyi hastaneleri arasında gösterilir.  Bu makalemizde Acıbadem Hastanelerinden Adana Acıbadem Hastanesi Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi kliniğinde yapılan estetik operasyonlarını ve bu operasyonları gerçekleştiren doktor kadrosunu sizlerle paylaşacağız.

Adana Acıbadem Hastanesi Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi kliniğinde bir çok estetik operasyonları yapılmaktadır. Adana ve çevre illerde yaşayan ve Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi operasyonu düşünen hastalar Adana Acıbadem Hastanesinin estetik alanında hizmet vermesi ile İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük şehirler yerine Adana Acıbadem Hastanesinde operasyonlarını başarılı bir şekilde yaptırma fırsatı buldular. Adana halkının yanında çevre illerden gelen hastalar içinde büyük avantaj olan Adana Acıbadem Hastanesi Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi kliniğinde yapılan operasyonlarına değinmeden önce estetik cerrahi ile Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi ayrımını bilmeniz yararınıza olacaktır. Estetik cerrahi kişinin sağlık sorunundan ziyade tamamen görüntü amaçlı yapılan estetik dokunuşlar ile daha güzel görünme operasyonlarını kapsamakta iken Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahide ise hastanın vücudunda doğuştan gelen veya daha sonradan oluşan anormal durumların cerrahi müdahale ile düzeltilmesi işlemidir. Bu ayrım çerçevesinde Adana Acıbadem Hastanesi Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi kliniğinde yapılan operasyonları sıralayacak olursak;

  • Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi

Konjenital anomaliler

Dudak-damak yarıkları

Tüm vücut yaralanmaları

Baş-boyun tümörleri

El cerrahisi

Endoskopik cerrahi

  • Estetik cerrahi

Yüz ve göz kapağında istenilmeyen çizgilerin yok edilmesi

Estetik burun ameliyatları

Burun ucu estetiği

Burun küçültme

Meme büyültme,

Meme küçültme

Meme dikleştirme ameliyatları

Kepçe kulak düzeltimi

Dolgu

Liposuction

Çene estetiği

Saç ekimi

Karın germe

Bacak germe

Yüz germe

Genital bölge cerrahisi

Kranyofasyal cerrahi

Lazer uygulamaları

Maksillofasyal travma cerrahisi

Mikrocerrahi

 

Adana Acıbadem Hastanesi Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi kliniği Doktorları:

Adana Acıbadem Hastanesi Estetik Cerrahi
Prof. Dr. Ahmet Cemil DALAY

Prof. Dr. Ahmet Cemil DALAY

 

 

 

 

 

Adana Acıbadem Hastanesi Estetik Cerrahi
Dr. Güllü KORKMAZ SOLMAZ

Dr. Güllü KORKMAZ SOLMAZ

 

 

 

 

 

Adana Acıbadem Hastanesi Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi kliniğinde hizmet veren doktor kadrosunu daha iyi araştırmak için www.onlineestetik.com adresimizde doktor listemizi bulabilirsiniz.

Kendi alanında uzman ve tecrübeli kadrosu ile Türkiye’nin en güvenilir hastanesi olan Adana Acıbadem Hastanesi Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi kliniği siz değerli misafirlerini beklemektedir.

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

Adres: Cumhuriyet Cad. No: 66 Seyhan / Adana

Tel: +90 322 455 4444

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu