Adana Estetik MerkezleriEstetik Merkezleri

Adana Özel EPC Hastanesi Estetik ve Plastik Cerrahi

İçindekiler

Adana Özel EPC Hastanesi Estetik ve Plastik Cerrahi

Adana Özel EPC Hastanesi Estetik ve Plastik Cerrahi
Adana EPC Hastanesi Estetik ve Plastik Cerrahi

Adana Özel EPC Hastanesi Estetik ve Plastik Cerrahi Kliniği alanında uzman Prof. Dr. M. Sabri Acartürk, Doç. Dr. Eyüphan Gencel ve Op. Dr. Öznur Pekedis tarafından yapılan başarılı operasyonlar ile gerek Adana halkına gerekse de Adana dışından gelen hastalarına hizmet vermekte.

Estetik ve plastik cerrahi operasyonlarına son zamanlarda talebin oldukça fazla olmasından dolayı Adanın en çok tercih edilen özel hastanelerinden bir olan Adana Özel EPC Hastahanesi bünyesinde hizmet veren başarılı estetik cerrahlar ile Adana’da estetik operasyonlarında adından sıkça söz ettirmektedir. Adana Özel EPC Hastanesi estetik cerrahi alanında gelişen teknoloji ve geliştirilen yeni tekniklere ayak uydurarak hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir.

Adana Estetik ve Plastik cerrahi operasyonları için oldukça iyi bir alternatif olan Adana Özel EPC Hastanesi özellikle Plastik ve Rekonstrüktif cerrahi alanında çeşitli tedaviler ile bir çok estetik ve plastik cerrahi operasyonunu yaptırabileceğiniz hastanelerden biridir.

Özel EPC Hastanesi Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi kliniğinde doğumsal anormallikler, kaza sonucu yaşanan fiziksel bozuklukları onarmak amacıyla bir çok cerrahi operasyon yapılmaktadır.

Özel EPC Hastahanesi Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Operasyonlar

Yarık dudak damak tedavisi

Tavşan dudağı tedavisi

Doğumsal anormallikler

Kepçe kulak tedavisi

Çene tedavisi

Yüz kemik onarımı

Kafa kemik onarımı

Yumuşak deri tümörü

Yüz tümörü

Burun tümörü

El cerrahisi

Tükürük bezi hastalığı

Kaza sonucu oluşan izleri giderme

Akut ve yanık tedavisi

Meme yokluğu

Meme asimetrisi

Kanser sonrası yeniden meme onarımı

Jinekomasti

Ben aldırma

Yanık izi tedavisi

Estetik, Plastik ve rekonstrüktif cerrahi alanında yukarıda sıraladığımız operasyonları başarılı estetik cerrahlar ve teknik ekipmanlar ile tedavi etmekteler.

Adana Özel EPC Hastanesi Estetik ve Plastik Cerrahi Doktor Kadrosu

Adana Özel EPC Hastanesi Estetik ve Plastik Cerrahi kliniğinde hizmet veren doktorlar


 • Dr. M. Sabri Acartürk

  Prof. Dr. M. Sabri Acartürk
  Prof. Dr. M. Sabri Acartürk

 • Doç. Dr. Eyüphan Gencel
  Doç. Dr. Eyüphan Gencel
  Doç. Dr. Eyüphan Gencel

 • Dr. Öznur Pekedis
  Op. Dr. Öznur Pekedis
  Op. Dr. Öznur Pekedis

Adana Özel EPC Hastanesi Yorumlar ve Şikayetler

Sizlerde Adana Özel EPC Hastanesinde estetik ve plastik cerrahi operasyonlarından herhangi birini yaptırdıysanız hastane hakkında veya hastanenin estetik cerrahları Prof. Dr. M. Sabri Acartürk, Doç. Dr. Eyüphan Gencel ve Op. Dr. Öznur Pekedis hakkında gerek olumlu gerekse de olumsuz deneyimlerinizi paylaşarak Adana Özel EPC Hastahanesinde estetik ve plastik cerrahi operasyonu düşünen hastalara fikir verebilirsiniz. Yapacağınız övgü ve eleştirilerin objektif olması hastaların hastane ve doktor tercihlerinde oldukça önemlidir. Zira sanal ortamda abartılı ve objektif olmayan övgü ve eleştiriler gerek kurumları gerekse de estetik ve plastik cerrahi operasyonu yaptırmayı düşünen hastaları oldukça güç duruma düşürmektedir. Böylece ya kurum yada hasta ciddi zararlar görebilmektedir. Objektif övgü ve eleştirileriniz için yazımızın sonunda bulunan yorum kısmına yazabilirsiniz.

Adana Özel EPC Hastanesi Anlaşmalı Kurumlar

Adana Özel EPC Hastanesi birçok özel ve kamu kurumu ile anlaşması olmakla beraber güncellenen anlaşmalı kurumlar için 444 20 36 danışma hattından bilgi alabilirsiniz.

Adana Özel EPC Hastanesi İletişim:

Adres: 100. Yıl Mah. Carrefoursa AVM Yanı / ADANA

Telefon: 0 322 260 00 01 (Pbx)

Fax: 0 322 260 00 10

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu