Uncategorized

Adana Şehir Hastanesi Burun Estetiği

Burun Estetiği (Rinoplasti)

İçindekiler

Adana Şehir Hastanesi Burun Estetiği

Adana Şehir Hastanesi Burun Estetiği
Adana Şehir Hastanesi Burun Estetiği

Adana Şehir Hastanesi Burun Estetiği Ameliyatı modern binası, alanında uzman doktor kadrosu ve son teknolojik ekipmanlar ile estetik ve plastik cerrahi kliniğinde başarılı şekilde yapılmaktadır. Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi kliniği B blok zemin katta yataklı servisler ise B blok 6. Katta gerek Adana gerekse de Adana dışından gelen hastalara hizmet vermekte.

Burun Estetiği (Rinoplasti)

Burun Estetiği (Rinoplasti)
Burun Estetiği (Rinoplasti)

Burun Estetiği (Rinoplasti) burun kemik ve kıkırdaklarının yapısı değiştirilerek burun şeklini değiştirmek ve daha estetik bir görünüm kazandırmak amacıyla yapılan işlemdir. Daha estetik ve daha sağlıklı buruna sahip olmak amacıyla Burun Estetiği Ameliyatları yapılmaktadır. Peki Burun Estetiği Ameliyatı Nasıl Yapılmaktadır?

Burun Estetiği Ameliyatı 2 farklı yöntem ile yapılmaktadır. Bu yöntemler Açık Burun Estetiği ve Kapalı Burun Estetiği yöntemleridir. Açık yöntem ile yapılan Burun Estetiği Ameliyatında doktora oldukça geniş yetkiler verilmektedir. Böylece doktorunuz burun üzerinde yer alan kıkırdak ve kemikler üzerinde istediği gibi şekil verme ve burun yapısını değiştirebilmekte. Bu yöntemde dezavantaj olarak gösterilen husus şüphesiz ki ameliyat izidir. Çok azda olsa ameliyat izi kalan bu yöntemde doktorun sınırsız yetkisi bu yöntemi cazip kılmakta. Kapalı Burun Estetiği Ameliyatı yönteminde doktorun burun üzerindeki yetkisi sınırlı iken burun içine atılan kesi ile görünürde ameliyat izi kalmaz. İz konusunda bu yöntem her ne kadar cazip olsa da bu yöntem Açık Burun Estetiği daha fazla tercih edilmektedir.

Adana Şehir Hastanesi Estetik ve Plastik Cerrahi Kliniği Doktorları

Dr. Sevin Fariz-Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı

Dr. Cem Öz – Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı

Dr. Emin Kapı-Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı

Dr. Halil İbrahim İnal- Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı

Dr. Rana Kapukaya-Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı

Adana Şehir Hastanesi Burun Estetiği (Rinoplasti) Fiyatları 2020

Adana Şehir Hastanesi Burun Estetiği (Rinoplasti) Fiyatları 2020 net şekilde buradan vermek tamamen olanaksız. Sağlık bakanlığının talimatı ile estetik operasyonları fiyatları sanal ortamda paylaşılmayacaktır. Fakat sunu belirtmek gerekir ki devlet hastanelerinde yapılan estetik operasyonları özel hastane ve estetik kliniklerine oranla çok daha uygun fiyatlara yapılmaktadır. Sizler Şehir Hastanesi Burun Estetiği (Rinoplasti) Fiyatları 2020 için mutlaka doktorunuz ile görüşmeniz ve ön muayene ile fiyat alabilirsiniz.

Adana Şehir Hastanesi Randevu

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) üzerinden http://hastanerandevu.gov.tr/Randevu/ internet sayfasından, e devlet üzerinden ve telefon ile 182 arayarak Adana Şehir Hastanesinde muayene olmak için randevu alınabilirsiniz.

Adana Şehir Hastanesi İletişim

Adres: Dr. Mithat Özsan Bulvarı Kışla Mah. 4522 Sok. No: 1 Yüreğir/ADANA

Tel: +90 322 455 90 00

Fax: +90 322 344 03 05

E-posta: [email protected]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu