Estetik AmeliyatlarıKarın Germe Estetiği

Adana Şehir Hastanesi Karın Germe Ameliyatı

Karın Germe Estetiği

İçindekiler

Adana Şehir Hastanesi Adana Şehir Hastanesi Karın Germe Ameliyatı

Adana Şehir Hastanesi Karın Germe Estetiği
Adana Şehir Hastanesi Karın Germe Estetiği

Adana Şehir Hastanesi Karın Germe Ameliyatı modern binası, alanında uzman doktor kadrosu ve son teknolojik ekipmanlar ile estetik ve plastik cerrahi kliniğinde başarılı şekilde yapılmaktadır. Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi kliniği B blok zemin katta yataklı servisler ise B blok 6. Katta gerek Adana gerekse de Adana dışından gelen hastalara hizmet vermekte.

Karın Germe Ameliyatı

Karın Germe Ameliyatı
Karın Germe Ameliyatı

Adana Şehir Hastanesi Karın Germe Estetiği yada bir diğer ismiyle Karın Germe Ameliyatı son zamanlarda en çok tercih edilen estetik operasyonlarından biridir. Sarkan karın derisinin çıkarılması veya birbirinden ayrılan karın kaslarının tekrar onarıp karın hatlarının gerdirilmesi amacıyla Karın Germe Ameliyatı yapılmaktadır. Karın derisinin sarkmasının ve karın kaslarının ayrılmasının bir çok nedeni olabileceği gibi başlıca nedenleri hamilelik ve kilo alıp verme sonucu oluşan deformelerdir.

Hasta şayet sigara kullanıyor ise hastanın Karın Germe Ameliyatından 3 hafta önce sigarayı bırakması gerekmektedir. Bunun dışında astım hastaları, insülin ilacı alan şeker hastaları, KOAH hastaları, emboli hikayesi ve kalp rahatsızlığı bulunan hastalara Karın Germe Ameliyatı önerilmemektedir. Adana Şehir Hastanesi Karın Germe Estetiği estetik ve plastik cerrahi polikliniğin B blok 6. Katında bulunan ameliyathanede alanında uzman doktor kadrosu tarafından genel anestezi yöntemi ile yapılmaktadır. Hastanın sarkma oranı ve karın bölgesindeki deformelere bağlı olarak operasyon süresi 2 – 3 saat sürmektedir.

Daha önce deforme olan karın kaslarının onarılması için bikini bölgesinin içerisinde görülmeyecek bölgede sezaryen kesisine benzer şekilde kesi atılır. Sarkan kaslar gerdirilerek birbirine dikilme işlemi yapılır. Sarkmaya neden olan deri fazlalığının bulunması durumunda da sarkan deri fazlalığı çıkarılır. Doktorun gerek görmesi durumunda hasta 1 veya 2 gün hastanede yatması gerekebilir.

Adana Şehir Hastanesi Estetik ve Plastik Cerrahi Kliniği Doktorları

2020 Karın Germe Ameliyatı Fiyatları
2020 Karın Germe Ameliyatı Fiyatları

Dr. Sevin Fariz-Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı

Dr. Cem Öz – Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı

Dr. Emin Kapı-Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı

Dr. Halil İbrahim İnal- Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı

Dr. Rana Kapukaya-Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı

Adana Şehir Hastanesi Karın Germe Ameliyatı Fiyatları 2020

Adana Şehir Hastanesi Karın Germe Estetiği Fiyatları 2020 net şekilde buradan vermek tamamen olanaksız. Sağlık bakanlığının talimatı ile estetik operasyonları fiyatları sanal ortamda paylaşılmayacaktır. Fakat sunu belirtmek gerekir ki devlet hastanelerinde yapılan estetik operasyonları özel hastane ve estetik kliniklerine oranla çok daha uygun fiyatlara yapılmaktadır. Sizler Şehir Hastanesi Karın Germe Estetiği Fiyatları 2020 için mutlaka doktorunuz ile görüşmeniz ve ön muayene ile fiyat alabilirsiniz.

Adana Şehir Hastanesi Randevu

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) üzerinden http://hastanerandevu.gov.tr/Randevu/ internet sayfasından, e devlet üzerinden ve telefon ile 182 arayarak Adana Şehir Hastanesinde muayene olmak için randevu alınabilirsiniz.

Adres: Dr. Mithat Özsan Bulvarı Kışla Mah. 4522 Sok. No: 1 Yüreğir/ADANA

Tel: +90 322 455 90 00

Fax: +90 322 344 03 05

E-posta: [email protected]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu