Ameliyatsız EstetikYüz Estetiği

Altın Üçgen ile Yüz Germe

Altın Üçgen ile Yüz Germe
Altın Üçgen ile Yüz Germe

Altın Üçgen ile Yüz Germe

Altın Üçgen ile Yüz Germe yöntemi ameliyatsız yapılan bir yüz germe yöntemidir. Esnek yapıda olan yüz germe ipleri ve örümcek ağı yönteminde kullanılan ipler ile birlikte kombine edilerek uygulanan bir yöntemdir. Üstün Ultra-Matrix yöntemi ve cildin diğer katmanlarına da direkt etki edip cildi gençleştiren scarlet ve u-therapy tedavi yöntemlerini de kapsamasından dolayı etkili ve sonuç olarak ta genel olarak başarı elde edilen ameliyatsız yüz germe gerçekleştirilir. Altın Üçgen ismi de bu üç farklı yüz uygulamasının birleştirilerek uygulanmasından gelmektedir.

‘U-Therapy, Ultra-Matrix ve Scarlet Üçgeninin aynı uygulamada kullanılması ile yapılan ameliyatsız yüz germe operasyonuna Altın Üçgen ile Yüz Germe uygulaması denir. Şimdi de Altın Üçgen ile Yüz Germe yöntemlerinden olan

  • U-Therapy Contlex
  • Ultra-Matrix Ağı
  • Scarlet Teknolojisi

Yöntemlerini tek tek anlatalım.

  1. U-Therapy Contlex Uygulaması

Ameliyatsız Yüz Germe Yöntemlerinden biri olan Altın Üçgen ile Yüz Germenin altın üçgen isminden oluştuğunu ve bu üçgenlerden birinin de U-Therapy Contlex olduğunu belirtmiştik. U-Therapy Contlex uygulaması hastanın cilt ve dokularına termal ısı yayarak cilt üzerinde gençletirme yapan bir yöntemdir. Belli bir seviyeye kadar verilen ısı ile cildin derin tabakalarında germe oluşması sağlanır. U-Therapy Contlex uygulamasında hem mekanik hem de biyokimyasal etkiler ile kolajen fiberlerinin büzüşmesi sağlanır. Daha sonraki aşamada dermal tabaka yeniden şekillenmesi ile birlikte iyileşme süreci başlar.

U-Therapy Contlex Uygulaması hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen U-Therapy Contlex ile Yüz Germe makalemizi okuyunuz. Zira burada kısaca anlattığımız bilgiyi U-Therapy Contlex ile Yüz Germe adlı makalemizde daha detaylı ele aldık.

  1. Ultra-Matrix Ağı

Ameliyatsız Yüz Germe Yöntemlerinden biri olan Altın Üçgen ile Yüz Germenin altın üçgen isminden oluştuğunu ve bu üçgenlerden bir diğeri ise Ultra-Matrix Ağı olduğunu makalemizin başında belirmiştik. Ultra-Matrix Ağı yöntemi PDO (Thread Lift) ipinin Spring Thread ipi ile kombineli şekilde kullanılması sonucu uygulanan ameliyatsız yüz germe yöntemidir. Başarılı sonuçlar alınma oranı yüksek olan Ultra-Matrix Ağı ciltte meydana gelen sarkma veya cildin kendini bırakma olaylarına karşın hiçbir cerrahi müdahaleye ihtiyaç kalmadan cildin gerilmesine ve genç görünmesi sağlanır.

Ultra-Matrix Ağı Uygulaması hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen Ultra-Matrix Ağı ile Yüz Germe makalemizi okuyunuz. Zira burada kısaca anlattığımız bilgiyi Ultra-Matrix Ağı ile Yüz Germe adlı makalemizde daha detaylı ele aldık.

  1. Scarlet Teknolojisi

Ameliyatsız Yüz Germe Yöntemlerinden biri olan Altın Üçgen ile Yüz Germenin altın üçgen isminden oluştuğunu ve bu üçgenlerden sonuncusu ise Scarlet Teknolojisi yöntemidir. Altın iğneli radyo frekansının bir üst modeli olan Scarlet Teknolojisi eski modellere oranla derinin daha da alt tabakasına inerek tüm radyo frekansları enerjilerini derinin alt tabakalarına kadar götürüp cildin gençleştirilmesi ve gerilmesi sağlanır.

Scarlet Teknolojisi Uygulaması hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen Scarlet Teknolojisi ile Yüz Germe makalemizi okuyunuz. Zira burada kısaca anlattığımız bilgiyi Scarlet Teknolojisi ile Yüz Germe adlı makalemizde daha detaylı ele aldık.

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu