Ameliyatsız Estetik

Ameliyatsız Burun Estetiği Fiyatları 2020

Ameliyatsız Burun Estetiği Fiyatları 2020
Ameliyatsız Burun Estetiği Fiyatları 2020

Ameliyatsız Burun Estetiği Fiyatları 2020

2020’ ye girdiğimiz bu günlerde her şeyin fiyatı artmakta. Peki estetik operasyonları da bu artıştan nasibini aldı mı? Bizler de sizler için bu makalemizde Ameliyatsız Burun Estetiği Fiyatları 2020 araştırmamızı yaptık. Şimdi gelelim 2020 Ameliyatsız Burun Estetiği Fiyatlarına.

Ameliyatsız Burun Estetiği günümüzde çok sık tercih edilen bir operasyon türü olmakta. Burun estetiği şüphesiz ki estetik operasyonları içinde en çok tercih edilen operasyon türüdür. Ameliyatsız Burun Estetiği Fiyatlarına değinmeden önce Ameliyatsız Burun Estetiği hakkında kısa bir bilgi vermek yararınıza olacaktır.

Ameliyatsız Burun Estetiği Nedir?

Ameliyatsız Burun Estetiği ile çok kısa sürede yaklaşık 10 dk – 15dk arası gibi bir sürede yapılan dolgu operasyonlarıdır. Ameliyatsız Burun Estetiğine burun ucu kaldırma, burun köprüsünü düzeltme ihtiyacı olanların başvurabildiği bir dolgu operasyonudur. Burun köprüsüne termal dolgu yapılması ile uygulanan operasyon düz burun köprüsünden rahatsız olup daha simetrik bir buruna sahip olmak isteyenler için çok pratik bir yöntemdir.

Son derece güvenli, başarılı ve hızlı bir operasyon olan Ameliyatsız Burun Estetiği ile burunda çok büyük değişiklik yaratmadan sadece ince rötuşlar ile daha iyi bir görünüm elde edersiniz. Çok kısa sürede operasyonun tamamlanması, sosyal hayatı sekteye uğratmadan gündelik yaşamınıza devem edebilmeniz, operasyon sırasında çok büyük bir ağrı olmaması ve herhangi bir iz yara izi kalmaması kişileri Ameliyatsız Burun Estetiğine yöneltmektedir.

Ameliyatsız Burun Estetiği Nasıl Yapılmaktadır?

Ayakta tedavi şekli olan Ameliyatsız Burun Estetiği herhangi bir cerrahi operasyona gerek kalmadan termal dolgu ile yapılan bir estetik yöntemidir.

Ameliyatsız Burun Estetiği Fiyatları 2020
Ameliyatsız Burun Estetiği Fiyatları 2020

Ameliyatsız Burun Estetiği Avantajları Nelerdir?

  • Operasyon sırasında herhangi bir kesi işlemi uygulanmadığı için işlem acısız ve ağrısız olmakla birlikte herhangi bir cerrahi operasyon gerektirmez.
  • Operasyon sonrasında hastada herhangi bir iz kalmamaktadır.
  • Çık kısa süren operasyonlar sonucu daha simetrik bir buruna sahip olabileceksiniz.
  • Daha önce gerçekleştirilen cerrahi operasyonlar sonucunda deforme olan görünümler kapanabilmektedir.

Ameliyatsız Burun Estetiği Kimlere Uygulanmaktadır?

  • Daha önce gerçekleştirilen cerrahi operasyonlar sonucunda deforme olan burun yapısını düzeltme gereksinimi olanlar
  • Profil görüntüsünü beğenmeyenler kişiler
  • Burun ucunda düşüklük olanlar
  • Burun ucunun kalkık olmasını isteyenler
  • Burundan dolayı nefes alıp verme sorunu olanlar
  • Cerrahi burun estetiği sonrası deneme yapmak isteyenler

 

 

Ameliyatsız Burun Estetiği Fiyatları 2020

2020 Ameliyatsız Burun Estetiği Fiyatları hem hastaneye hem de hastanın burun yapısına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Hem devlet hastanelerinde hem de özel hastane ve kliniklerde sıklıkla yapılan Ameliyatsız Burun Estetiği fiyat olarak çok yüksek olmamakla birlikte kısa sürmesinden dolayı sıklıkla tercih edilmektedir. Ameliyatsız Burun Estetiği öncesinde yapılan ön muayene öncesinde net fiyatlar verilmekte iken şimdi ortalama 2020 Ameliyatsız Burun Estetiği Fiyatlarını verelim.

Ameliyatsız Burun Estetiği Fiyatlarında burun botoksunda tek enjeksiyon 500 TL ile 1000 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Bu fiyat 2019 yılında yaklaşık 300 TL – 700 TL arasında değişkenlik göstermekte idi. Genel olarak 3 enjeksiyon yapılan Ameliyatsız Burun Estetiğinde fiyat ise yaklaşık olarak 2000 TL – 2500 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Bu fiyatlar hastaneye, kliniklere ve operasyonun yapıldığı şehre göre de değişkenlik gösterdiğini unutmayınız.

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu