Estetik AmeliyatlarıMeme Estetiği

Ameliyatsız Meme Büyütme Estetiği Hakkında Merak Edilenler?

Ameliyatsız Meme Büyütme Estetiği Hakkında Merak Edilenler?

 

Soru: Ameliyatsız Meme Büyütme Estetiği nasıl yapılmaktadır?

Cevap: Ameliyatsız Meme Büyütme Estetiğinde memenin alt bölümünden memeye konulan dolgu maddeleri ile yapılır. Bu dolgu maddesinin içerisinde 3 boyutlu moleküller ve klorit çözeltisi gibi birtakım maddeler bulunan bir jel tabakası vardır. Memeye memenin alt bölgesinden bir noktadan enjekte edilen dolgu ile hasta acı hissetmeden Ameliyatsız Meme Büyütme Estetiği operasyonu geçirebilir. Bu dolgu maddelerinin memeye konmasıyla meme ameliyatsız bir uygulama ile daha dolgun ve gergin bir yapıya girer.

 

Soru: Kimler Ameliyatsız Meme Büyütme Estetiği yaptırabilir?

Cevap: Göğüslerinde hafif derecede sarkma olanlar, daha büyük ve daha canlı göğüslere sahip olmak isteyenler ve göğüslerinin hacminden şikayetçi olanlara Ameliyatsız Meme Büyütme Estetiği operasyonu uygulanabilir.

 

Soru: Ameliyatsız Meme Büyütme Estetiği sırasında hasta acı hisseder mi?

Cevap: Ameliyatsız Meme Büyütme Estetiği lokal anestezi yöntemi ile yapıldığından dolayı hastanın uygulama anında ağrı ve avı çekmesi olanaksızdır. Operasyon sonrası hasta ağrı çekebilir. Fakat doktorun da tavsiyesi ile kullanılan antibiyotikler sayesinde bu ağrılar da azalacaktır.

 

Soru: Ameliyatsız Meme Büyütme Estetiği operasyonu ne kadar sürmektedir?

Cevap: Ameliyatsız Meme Büyütme Estetiği yaklaşık 1 saat süren bir uygulamadır.

 

Soru: Ameliyatsız Meme Büyütme Estetiği sonrası hasta ne zaman taburcu edilir?

Cevap: Ameliyatsız Meme Büyütme Estetiği operasyonundan hemen sonra hasta taburcu edilir. Bu operasyon hastanın sosyal yaşantısını etkilemez. Hasta operasyon sonrası sosyal yaşantısına devam edebilir.

 

Soru: Ameliyatsız Meme Büyütme Estetiği kalıcı bir uygulama mıdır?

Cevap: Ameliyatsız Meme Büyütme Estetiği etkisi yaklaşık 5-7 yıl arası sürmektedir. Memelere enjekte edilen dolgu maddesinin ömrü dolduktan sonra etkisini kaybtmeye başlar.

Soru: Ameliyatsız Meme Büyütme Estetiği sonrası hastanın dikkat edeceği hususlar nelerdir?

Cevap: operasyon sonrası hastaya herhangi bir pansuman yapılmaz. Operasyon sonrası doktorunuzun size muayene için vereceği dönem muayenenizi gerçekleştirmeniz yeterli olacaktır. Bunun için özel bir bakım ve ilaca gerek yoktur.

Ameliyatsız Meme Büyütme Estetiği Hakkında Merak Edilenler
Ameliyatsız Meme Büyütme Estetiği Hakkında Merak Edilenler

Soru: Ameliyatsız Meme Büyütme Estetiği emzirmeye engel midir?

Cevap: Ameliyatsız Meme Büyütme Estetiği operasyonu meme altına konan dokular ile olmaktadır. Süt kanalları ise meme ucunda olduğu için dolgu maddelerinin süt kanalları ile teması mümkün değildir. Bundan dolayıdır ki Ameliyatsız Meme Büyütme Estetiği emzirmeye engel teşkil etmemektedir.

 

Soru: Ameliyatsız Meme Büyütme Estetiğinin yan etkileri var mıdır?

Cevap: Ameliyatsız Meme Büyütme Estetiğinin herhangi bir yan etkisi yoktur. Yan etkisinin aksine operasyonun birçok avantajı vardır.

 

Soru: Ameliyatsız Meme Büyütme Estetiğinin en çok tercih edilen yöntemi nedir?

Cevap: Ameliyatsız Meme Büyütme Estetiğinin birçok uygulama çeşidi vardır. Fakat bunlardan en önemlisi ve güvenlisi olan yöntem Aquafiliing yöntemidir. Bu uygulama ile hastaya herhangi bir protez veya kesi uygulanmadığı için hastalar tarafından en çok tercih edilen ve doktorların en çok tavsiye ettiği yöntem olarak tercih edilmektedir.

 

Soru: Ameliyatsız Meme Büyütme Estetiğinde kullanılan Aquafiliing nedir?

Cevap: Ameliyatsız Meme Büyütme Estetiğinde en çok kullanılan Aquafilling gelişen teknoloji ile üretimi gerçekleştirilmiş olan bir dolgu maddesidir. Vücudun birçok yerine enjekte edilen bu dolgu maddesi hem daha sağlıklı hem de daha başarılı sonuçlar elde etmede çok önemli bir rol oynar. Bu dolgu maddesi kalçalara bacaklara kullanılan bir maddedir.

Soru: Operasyonda kullanılan Aquafilling dolgu maddesinin avantajları nelerdir?

Cevap: operasyonda kullanılan Aquafilling uygulaması ile yapılan operasyonda herhangi bir kesi uygulanmadığı için pansumana ve operasyon sonrası bakıma ihtiyaç duyulmamaktadır. Anestezi korkusu yaşamak istemeyenlerin, vakit olarak zaman kaybetmek istemeyenlerin ve en önemlisi de ameliyat korkusu yaşayanların çokça başvurduğu ve onlara avantaj sağladığı bir uygulamadır.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu