Estetik AmeliyatlarıAmeliyatsız EstetikMeme Estetiği

Ameliyatsız Meme Büyütme

Ameliyatsız Meme Büyütme
Ameliyatsız Meme Büyütme

Ameliyatsız Meme Büyütme

Kadınların kendilerini güzel ve iyi hissetmelerini sağlayan dolgun ve hacimli göğüsler ile hayata barışık bir şekilde yaşamaktadır. Göğüslerinin küçük ve hacimsiz olduğu düşüncesinde olan bayanlar elbette meme büyütme estetiği yaptırmaktadırlar. Fakat çoğu insan ameliyattan çekinmektedir. İşte burada Ameliyatsız Meme Büyütme operasyonları devreye girmektedir. Ameliyattan çekinen bayanların tercih ettiği Ameliyatsız Göğüs Büyütme çeşitleri hakkında bilgi verelim.

  • Aquafilling ile Göğüs Büyütme
  • Hyalüronik asit ile yapılan uygulama
  • Dolgu Maddesi
  • Yağ Enjeksiyonu
  • Hidrofilik Jel

 

  1. Aquafilling ile Göğüs Büyütme

Ameliyatsız Meme Büyütme yöntemlerinden olan Aquafilling ile Göğüs Büyütme yöntemini sayfamızda uzun makale halinde paylaşmıştık. Aquafilling ile Göğüs Büyütme yöntemini çok daha detaylı şekilde araştırmak için makalemizi okuyunuz. Şimdi bu makalemizde de Aquafilling ile Göğüs Büyütme yöntemi hakkında kısaca bilgi verelim.

Aquafilling Yöntemi ile Ameliyatsız Meme Büyütme uygulaması tamamen enjeksiyon yöntemi ile yapıldığından dolayı meme de herhangi bir iz kalması söz konusu değildir. Meme altından enjekte edilen dolgu maddesinin enjekte izleri de birkaç gün içerisinde kendiliğinden kapanacaktır. Aquafilling dolgu maddesinin içeresinde bulunan jel meme dokusuyla aynı kıvama sahip olduğu için çok doğal bir görünüm ve doğal bir his uyandırır.

Emzirme döneminde herhangi bir olumsuz durum oluşturmamasında Aquafilling Yöntemi ile Ameliyatsız Meme Büyütme talebi arttırmaktadır. Tekrarlanabilen bir yöntem olan Aquafilling Yöntemi ile Ameliyatsız Meme Büyütme yöntemi istenildiği zaman takviyeler ile veya tekrar tekrar yapılanabilir.

  1. Hyalüronik Asit ile Yapılan Meme Büyütme

Ameliyatsız Göğüs Büyütme yöntemlerinden olan Hyalüronik Asit ile Yapılan Uygulama ameliyatsız bir yöntem olduğu için doğal bir yöntemdir. Çok uzun süreli bir kalıcılığı olmayan Hyalüronik Asit ile Yapılan Uygulamanın kalıcılık süresi yaklaşık 1 – 2 yıl arasında değişkenlik gösterebilmektedir. Sağlık açısından hiçbir sakıncası olmadığı ve süt bezlerine kesinlikle zarar vermediği tüm dünyaca kabul edilmiş. Bundan dolayı hamilelik ve emzirme döneminde de kullanılmasında herhangi bir sakınca yoktur.

  1. Dolgu Maddesi ile Yapılan Meme Büyütme

Ameliyatsız Göğüs Büyütme yöntemlerinden bir diğeri de Dolgu Maddesi ile Yapılan Meme Büyütme yöntemidir. Herhangi bir dikiş ve ameliyat izi olmadan yapılan Dolgu Maddesi ile Yapılan Meme Büyütme yönteminde dolgu maddeleri enjektör ile enjekte edilir. Daha hızlı uygulanabilen Dolgu Maddesi ile Yapılan Meme Büyütme yönteminde iyileşme süreci de çok hızlı bir şekilde tamamlanır. Sadece meme büyütme yönteminde değil popo büyütme, bacak estetiği ve vücudun başka yerlerinde de kullanılabilmektedir. Alerjik reaksiyona neden olmayan Dolgu Maddesi ile Yapılan Meme Büyütme yöntemi dolgu maddesinin ömrü tükendiğinde tamamen erimektedir.

  1. Yağ Enjeksiyonu ile Yapılan Meme Büyütme

Ameliyatsız Meme Büyütme yöntemlerinden olan Yağ Enjeksiyonu ile Yapılan Meme Büyütme yöntemi kişinin kendi vücudundaki dokulardan alınan yağların meme bölgesine enjekte edilmesi ile yapılmaktadır. Yaklaşık 1 saat süren Yağ Enjeksiyonu ile Yapılan Meme Büyütme yöntemine başlamadan önce memeler lokal anestezi yöntemi uygulanarak uyuşturulmaktadır. Hastanın günlük hayatını sekteye uğratmadan yapılan Yağ Enjeksiyonu ile Yapılan Meme Büyütmede kişi operasyon sonrası hemen sosyal hayatına dönebilir. Kalıcılığı yaklaşık 6 ay ile 1 yıla kadar sürebilmektedir.

  1. Hidrofilik Jel Yöntemi ile Meme Büyütme

Ameliyatsız Meme Büyütme yöntemlerinden bir diğeri ise Hidrofilik Jel Yöntemi ile Meme Büyütme yöntemi diğer Ameliyatsız Meme Büyütme yöntemleri içericisinde etkisi en uzun olan yöntem olduğunu söyleyebiliriz. Yaklaşık olarak 5 – 8 yıl arasında etkili olan Hidrofilik Jel Yöntemi ile Meme Büyütme yöntemi meme büyütme işlemlerinde en sık tercih edilen yöntemlerinden biridir. Sadece küçük bir delik açılarak enjekte edilen jel operasyon sonrasında iyileşme süreci çok hızlı olmaktadır.

Genel olarak Ameliyatsız Meme Büyütme yöntemlerinin tercih edilme nedenlerinin başında ameliyatlı estetik operasyonlarının korku yaşanması iz oluşması ve iyileşme sürecinin uzun sürmesi bayanları Ameliyatsız Meme Büyütme yöntemlerine yöneltmektedir. Ortalama 5-6 yıl kadar kalıcılığı olan Ameliyatsız Meme Büyütme yönteminde dolgu maddelerinin erimesi ile tekrar operasyonlar yapılabilmektedir.

Ameliyatsız Meme Büyütme yöntemleri hakkında daha detaylı bilgi almak için www.onlineestetik.com adresimizde her başlığı uzun uzun anlattığımız makalelerimizi okuyup bilgi edinebilirsiniz.

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu