Estetik Fiyatları

Ameliyatsız Yüz Germe Fiyatları

Ameliyatsız Yüz Germe Fiyatları
Ameliyatsız Yüz Germe Fiyatları

Ameliyatsız Yüz Germe Fiyatları

Ameliyatsız Yüz Germe Estetiği günümüzde sıklıkla yapılmaya başlandı. Estetik dünyasında örümcek ağı ve iple yüz gerdirme gibi isimlerle bilinen Ameliyatsız Yüz Germe Estetiği estetik ameliyatlarından çekinenler için çok büyük bir fırsattır. Hem fiyat olarak hem de kolay bir operasyon olması sebebiyle bir çok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Ameliyatsız Yüz Germe operasyonlarının Yüz Germe Operasyonlarına oranla birçok avantajı vardır. Bu avantajları sıralayacak olursak tamamen emilebilir iplerle yapılması, askılama sistemi ile sarkan ve kırışan ciltler yeniden canlılık kazanır. Bir diğer avantajı ise operasyonun ameliyatsız bir şekilde yapılması yani yüz bölgesinde herhangi bir kesi atılmadan yara ve iz bırakmadan kendinden eriyen dikişler sayesinde yapılan operasyon ile operasyon sonrasında kişinin yüzünde herhangi bir iz kalmamaktadır. Yüz bölgesinde oluşan kırışıklıklar ve sarkmaları gidermek amacıyla ameliyatsız yüz germe operasyonları tek başına yapılabileceği gibi diğer uygulamalar ile birlikte de uygulanabilmektedir. Uygulama sonrasında daha güçlü bir etki yaratmak amacıyla mikro iğneleme terapisi Dolgu ve nörotoksin enjeksiyonlarda kullanarak operasyonların daha başarılı olması sağlanmaktadır. Yüz bölgesinde yanakların ve kaş bölgesinin daha dolgun daha canlı olabilmesi için Ameliyatsız Yüz Germe operasyonları tercih edilmektedir. Çok kısa süren bu tedavi yaklaşık 15 dakika ile 1 saat arasında değişmekte olup tedavi hemen sonuç vermektedir. Etkisi uzun süre devam eden Ameliyatsız Yüz Germe operasyonları tedaviden hemen sonra kişiler sosyal hayatlarına devam edebilmektedir. Ameliyatsız yüz germe uygulamaları ile birlikte kombineli şekilde operasyonlar yapılmaktadır. Şimdi gelelim ameliyatsız yüz germe fiyatlarına. Burada belirttiğimiz fiyatlar otalama fiyat olup net fiyatları doktorunuzun sizin isteğinize ve yüzünüzün durumuna göre değişik fiyatlarda verebilmektedir.

Ameliyatsız Yüz Germe Fiyatları 2020

Ameliyatsız yüz germe fiyatları operasyonu gerçekleştiren hastaneye, doktora ve ile bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir.

İple ameliyatsız yüz germe: İple ameliyatsız yüz germe estetik dünyasındaki diğer ismi örümcek ağı estetiği olan bu uygulama eriyebilen iplerin kanüller aracılığı ile cilt altına yerleştirmesi ile yapılan daha sonra eriyen bu iplerin yüz ve boyun bölgesindeki derilerin canlanmasını sağlamaktadır. İple ameliyatsız yüz germe fiyatları ise 1000 TL ile 5000 TL arasında değişkenlik gösterebilmektedir.

Thermage ameliyatsız yüz germe: Thermage ameliyatsız yüz germe fiyatları ise 12000 TL ile 20.000 TL arasında farklılık göstermektedir.

Yüz mezoterapisi ile ameliyatsız yüz germe: En çok tercih edilen yüz Mezoterapi ile ameliyatsız yüz germe fiyatları kırışıklıkları giderme ciltte oluşan sarkmaları ve gevşemeleri yok etmek için yapılan uygulama yaklaşık 7000 TL ile 10000 TL arasında değişkenlik göstermektedir.

VShape ile ameliyatsız yüz germe: VShape ile ameliyatsız yüz germe operasyonları seans sayısına göre 4000 TL ile 10.000 TL arasında değişkenlik göstermektedir.

Fraksiyonel Radyofrekans ile ameliyatsız yüz germe: Fraksiyonel Radyofrekans ile ameliyatsız yüz germe altın iğne adı olarak da bilinen Fraksiyonel Radyofrekans uygulaması sayesinde cildiniz olduğundan daha genç görülmektedir. 4 veya 5 seansta yapılan bu operasyonun kalıcılık süresi yaklaşık 3 yıldır. Fraksiyonel Radyofrekans ile ameliyatsız yüz germe fiyatları seans sayısına göre farklılık gösterebileceği gibi altın iğne adıyla da anılan uygulama ile kişiye özel seanslar hazırlanır. Bunun fiyatı ise ortalama 6000 TL ile 1400 TL arasında değişkenlik göstermektedir.

Ultrherapy yöntemi ile ameliyatsız yüz germe: Ulterapi yöntemi ile yapılan ameliyatsız yüz germe operasyonunda amaç yüz ve boyun bölgesindeki kırışıklık ve sarkmaları gidermek kaş ve alın bölgesinin daha esnek olmasını sağlamak ve gözkapakları göz çevresinde oluşan morarmalar ve kırışıklıkları engellemek için yapılan bir yüz germe estetik modelidir. Tek seansta yapılan uygulama Yaklaşık 15 dakika ile 30 dakika arasında değişmektedir. Etkisi yaklaşık 2-3 ay sonra ortaya çıkmakta birlikte 5 ay sonunda kesin sonuçlar elde edilmektedir ve uzun süre kalıcılık sağlanır. Ultrherapy yöntemi ile yapılan ameliyatsız yüz germe fiyatları yüz ve boyun bölgesi de dahil olmak üzere Yaklaşık 3000 TL ile 9000 TL arasında değişkenlik gösterebilmektedir.

Dolgu uygulamaları ile ameliyatsız yüz germe: Dolgu operasyonları ile yapılan ameliyatsız yüz germe iki farklı şekilde yapılmaktadır. Bu operasyon biri dışarıdan dolgu maddelerinin enjeksiyonu ile yani kişinin kendi vücudunda olmayan hyalüronik asit olan dolgu malzemesinin kişinin yüzüne enjekte edilmesi ile diğer bir yöntem ise kişinin kendi vücudunda toplanan yağların dolgu malzemesi ile kişinin yüz bölgesine enjekte edilmesi ile yapılmaktadır. Dolgu uygulamalarının özelliği burun ve ağız kenarlarında oluşan çökmeler, sarkmalar çizgilerin doldurulması amaçlanır. Gözaltı ışık dolgusu ile göz altı bölgesindeki morarmalar kararmalar kırışıklıklar düzeltilir. Çene dolgusu ile birlikte daha belirgin bir hale bürünür. Ayrıca dudak dolgusu ile dudaklardaki hacım kayıpları dolgunlaştırılır. Çok kısa süren bu işlem yaklaşık yarım saat ile 1 saat arasında değişmektedir ve lokal anestezi ile birlikte yapılmaktadır. Dolgu yöntemi ile yapılan ameliyatsız yüz germe fiyatları yaklaşık olarak 1500 TL ile 400 TL arasında değişkenlik göstermektedir.

Ameliyatsız Yüz Germe Doktorları listemizi araştırmak için sayfamızı araştırabilirsiniz. Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu