Estetik Merkezleriİstanbul Estetik Merkezleri

Amerikan Hastanesi

Onlineestetik aracılığı ile dünyanın her yerinde bütün şehirlerinde yer alan tüm estetik merkezlerinin iletişim ve adres bilgilerine ulaşabilir adres tarifini alabilirsiniz. Bunun yanında bir de estetik merkezleri ve estetik hekimlerini bulabilme ve estetik merkezleri ve estetik cerrahlarından randevu alabilmeniz için özel bir içerik hazırlamaya çalışmaktayız. Amerikan Hastanesi İstanbul’da bulunan en bilindik ve en iyi estetik merkezlerinden biridir.

Amerikan Hastanesi

Amerikan Hastanesi profesyonel kadrosu ile İstanbul Şişli’de hizmet vermektedir. Tercih edilen bu profesyonel estetik hastanesi Amerikan Hastanesi açık adresi aşağıda yer almaktadır. İstanbul’da bulunan estetik merkezleri arasında alternatiflerinizden biri de Amerikan Hastanesi olabilir.

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetic cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle klavuzluk yapabilirsiniz.

Amerikan Hastanesi

Adres: Güzelbahçe Sok, No:20, 34365 Nişantaşı Şişli İstanbul

Telefon: 0 (532) 493 69 49

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu