Göz Altı Işık DolgusuEstetik Ameliyatları

Ankara Göz Altı Işık Dolgusu – Prof. Dr. Erol Koç

İçindekiler

Ankara Göz Altı Işık Dolgusu – Prof. Dr. Erol Koç

Ankara Göz Altı Işık Dolgusu yaş ilerlemesine bağlı olarak hem erkek hem de kadınlarda göz çevrelerinde morluklar, kırışmalar ve torbalanmaları ortadan kaldırmak amacıyla uygulanan dolgu işlemidir. Bu yazımızda sizler için

  • Prof. Dr. Erol Koç Kimdir?
  • Göz Altı Işık Dolgusu Nedir?
  • Göz Altı Işık Dolgusu Kimlere Uygulanmalı
  • Göz Altı Işık Dolgusu Nasıl Yapılmakta
  • Göz Altı Işık Dolgusu Kalıcı mı?
  • Ankara Göz Altı Işık Dolgusu
  • Ankara Göz Altı Işık Dolgusu Fiyatları 2020

Gibi herkes tarafından merak edilen soruları cevaplayarak Prof. Dr. Erol Koç Göz Altı Işık Dolgusu veya Ankara’da Göz Altı Işık Dolgusu yaptırmayı düşünen kişilere fikir vermeye çalışacağız.

Prof. Dr. Erol Koç Kimdir?

Prof. Dr. Erol Koç
Prof. Dr. Erol Koç

Prof. Dr. Erol Koç Ankara Dermatoloji Uzmanı Ankaralıların yakından tanıdığı 1991 yılında GATA Askeri Tıp Fakültesinden mezun olduktan sonra Anadolu’nun bir çok yerinde Dermatoloji uzmanı olarak hizmet verdikten sonra 2004 yılında GATA Dermatoloji anabilim dalında yardımcı doçentlik ünvanını aldı. 2015 yılında ise profesörlük ünvanını aldı. Prof. Dr. Erol Koç Ankara Çankaya’da kendi kliğinde hastalarına hizmet vermekte. Kozmetik Dermatoloji alanında bir çok başarılı operasyonlara imza atan Prof. Dr. Erol Koç uzmanlık alanları

BOTOKS UYGULAMALARI

Göz Çevresi Botoksu                                    Alın Botoksu

Kaş Arası Botoksu                                        Terleme Botoksu

Migren Botoksu                                             Mezobotoks

Botoks Ankara                                               Masseter Botoks

Çene Botoksu

DOLGU UYGULAMALARI

Nem Dolgusu                                                 Göz Altı Işık Dolgusu

Dudak Dolgusu                                              Elmacık Kemiği Dolgusu

Nazolabial Dolgu                                           Yanak Dolgusu

Çene Dolgusu                                                Burun Dolgusu

İP ASKI UYGULAMALARI

PDO İp Askı                                                  Dinamik Askı İle Yüz Germe

Silhouette Soft İple Yüz Germe                 Örümcek Ağı Estetiği

İple Kaş Kaldırma                                         İp Askı Uygulaması Ankara

MEZOTERAPİ

Saç Mezoterapisi                                            Yüz Mezoterapisi

PRP                                                                  Mezolifting

Somon DNA Gençlik Aşısı                           H 100 Gençlik Aşısı

Selülit Mezoterapisi                                       Zayıflama Mezoterapisi

Çatlak Mezoterapisi                                       CC Glow

CİLT UYGULAMALARI

Genital Siğil Tedavisi                                    Kriyoterapi

Altın İğne Uygulaması                                  Hifu, Fokuslu Ultrason

Cosmelan – Dermamelan                            Dermaroller – Dermapen

Fraksiyonel CO2 Lazer                                 Q Switched Nd YAG Lazer

Lazerle Dövme Silme                                    Karbon Peeling

Leke Tedavisi                                                  Lazerle Leke Tedavisi

Thulium Lazer                                               Baby Face

Göz Altı Işık Dolgusu Nedir?

Yazımızın ana konusu olan Göz Altı Işık Dolgusu Nedir? Sorusunun cevabı yaş ilerlemesine bağlı olarak erkek veya bayanların göz altında oluşan morarmalar, şişkinler ve kırışıkları ortadan kaldırmak yüzdeki yorgun ve yaşlı görüntüyü yok etmek için uygulanan estetik dolgu uygulamasıdır. Böylece kişi yorgun, uykulu ve yaşlı görüntüden uzaklaşıp daha genç ve canlı bakışlara sahip olacak.

Göz Altı Işık Dolgusu Kimlere Uygulanmalı?

Göz Altı Işık Dolgusu Kimlere Uygulanmalı
Göz Altı Işık Dolgusu Kimlere Uygulanmalı

Göz Altı Işık Dolgusu Kimlere Uygulanmalı ve kimlere uygulanırsa başarılı sonuçlar sorusu da merak edilen başka bir sorudur. Tüm estetik operasyonlarda olduğu gibi Göz Altı Işık Dolgusu da 18 yaşından büyük erkek ve bayanlara uygulanabilmektedir. Göz altında ortaya çıkan morarmalar, şişkinlikler ve kırışıklıklar maalesef sadece yaşlanmaya bağlı değil; uykusuzluk sorunu çekenler, çok fazla stres durumunda olanlar, aşırı alkol sigara kullanımı ve uyuşturucu madde kullanımı da kişinin göz çevresinde tahribatlar yaratmakta. Bu sorunları yaşayan kişilere uygulanan Göz Altı Işık Dolgusu genellikle başarılı sonuçlar alınmakta. Hamile kadınlara gebelik sonrası dolgu uygulamasının yapılması tavsiye edilmektedir.

Göz Altı Işık Dolgusu Nasıl Yapılmakta?

Göz Altı Işık Dolgusu Nasıl Yapılmakta
Göz Altı Işık Dolgusu Nasıl Yapılmakta

Göz Altı Işık Dolgusu vücut tarafından üretilen hyalüronik asit olan maddenin ine uçlu iğneler yardımı ile deriye enjekte edilmesi ile uygulama yapılmaktadır. Göz Altı Işık Dolgusu her ne kadar uygulama olarak Botoks’a benze de uygulama aşamasında farklılıklar vardır. Göz Altı Işık Dolgusunda dolgu maddesi doğrudan kemiğe işlenip uygulama aheste aheste yapılır. Böylece dolgu maddesi kemiğe daha iyi yedirilir.

Uygulama öncesinde göz çevresine sürülen uyuşturucu kremler hastanın operasyona anında acı ve ağrı çekmemesini sağlar. Doktor tarafından gerekli dozda uygulandığı taktirde dolgu maddesinin herhangi bir yan etkisi görülmez.

Göz Altı Işık Dolgusu Kalıcı mı?

Göz Altı Işık Dolgusu Kalıcılığı hastanın cilt yapısına göre yaklaşık 12 – 18 ay sürmektedir. Botoks uygulamalarına göre daha kalıcı olan Göz Altı Işık Dolgusu etkisini yitirdikten sonra tekrar uygulanabilmektedir.

Ankara Göz Altı Işık Dolgusu

Ankara Göz Altı Işık Dolgusu özel hastane, devlet hastaneleri ve estetik merkezlerinde yapılmaktadır. Göz Altı Işık Dolgusu konusunda bir çok alternatif bulabilirsiniz. Bu alternatifler arasında Prof. Dr. Erol Koç en ideal doktorlardan biridir. Zira alanının dermatoloji olması ve dolgu operasyonlarında oldukça başarılı operasyonlara imza atması kendini Ankara gibi büyük bir şehirde tanınan biri haline getirmiştir. Dermatoloji alanındaki bilgi ve tecrübesini hastalarına yansıtan Prof. Dr. Erol Koçu iyi bir araştırmadan sonra tercih edebilirsiniz.

Hangi estetik operasyonu yaptıracak olursanız mutlaka cerrahınızı çok iyi araştırmalı, hasta yorumlarını, hasta şikayetlerini, hasta önerilerini dikkate alarak cerrahınızı belirlemenizi tavsiye ediyoruz. Sizlerde Prof. Dr. Erol Koç yorumları, şikayetleri ve fikirleri ile Ankara Göz Altı Işık Dolgusu alanında fikir yorum ve eleştirilerinizi yazımızın altında bulunan yorum kısmına objektif şekilde yazarak Ankara Göz Altı Işık Dolgusu yaptırmayı düşünen kişilere fikir verebilirsiniz.

2020 Ankara Göz Altı Işık Dolgusu Fiyatları

Ankara Göz Altı Işık Dolgusu Fiyatları 2020
Ankara Göz Altı Işık Dolgusu Fiyatları 2020

Yazımızın en çok merak edilen konusu şüphesiz ki 2020 Ankara Göz Altı Işık Dolgusu Fiyatlarıdır. Fakat her estetik operasyonda olduğu gibi  Göz Altı Işık Dolgusu Fiyatlarını internette ortamında net şekilde vermek olanaksızdır. Bunun nedeni ise yasal olarak estetik operasyonlarının sanal ortamda paylaşılmasının yasal olmamasının yanında hastanın göz bölgesindeki kırışıklık morarma ve sarkma oranları ile operasyonu gerçekleştiren doktor ve ilçeye göre fiyatlar da değişebilmekte. Ortalama fiyat vermek gerekirse fiyatlar ortalama 1500 TL den başlamakta bazı ilçelerde bu fiyatlar 12000 TL ye kadar çıkabilmekte. Merdiven altı diye tabir edilen işletmeler ile güzellik merkezlerinde yapılan Göz Altı Işık Dolgusu Fiyatları daha uygun fiyatlara yapılsa da bu mekanları tercih etmemenizi tavsiye ediyoruz. Her estetik operasyonda olduğu gibi Göz Altı Işık Dolgusunda da doktor, hastane ve steril ortamları tercih etmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz. Aksi taktirde daha estetik görüntüye kavuşmak yerine sağlığınızdan olmanıza neden olan durumlar yaşayabilirsiniz.

Göz Altı Işık Dolgusu için Prof. Dr. Erol Koçu iyi bir analizden sonra tercih edebilir ve aşağıda belirteceğimiz iletişim adreslerinden kendisine ulaşıp 2020 Ankara Göz Altı Işık Dolgusu Fiyatları hakkında net fiyatlar alabilir ve diğer estetik operasyonları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Prof. Dr. Erol Koçu İletişim:

Adres: Mustafa Kemal Mah. 2086.Sokak No:1 Çankaya/ANKARA

Tel: 0(505) 270 38 73

E-mail: [email protected]

Çalışma Saatleri: Pazartesi – Cumartesi / 09:00-18:00

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu