Ameliyatsız EstetikBotoksEstetik Ameliyatları

Ankara Göz Çevresi Botoksu – Prof. Dr. Erol Koç

İçindekiler

Ankara Göz Çevresi Botoksu Prof. Dr. Erol Koç

Ankara Göz Çevresi Botoksu –
Ankara Göz Çevresi Botoksu

Ankara Göz Çevresi Botosu yaş ilerlemesine bağlı olarak hem erkek hem de kadınlarda göz çevrelerinde morluklar, kırışmalar ve torbalanmaları ortadan kaldırmak amacıyla uygulanan dolgu işlemidir. Bu yazımızda sizler için

Prof. Dr. Erol Koç Kimdir?

Göz Çevresi Botoksu Nedir?

Göz Çevresi Botoksu Kimlere Uygulanmalı

Göz Çevresi Botoksu Nasıl Yapılmakta

Göz Çevresi Botoksu Kalıcı mı?

Ankara Göz Çevresi Botoksu

Ankara Göz Çevresi Botoksu Fiyatları 2020

Gibi herkes tarafından merak edilen soruları cevaplayarak Prof. Dr. Erol Koç Göz Çevresi Botoksu veya Ankara’da Göz Çevresi Botoksu yaptırmayı düşünen kişilere fikir vermeye çalışacağız.

Prof. Dr. Erol Koç Kimdir?

Prof. Dr. Erol Koç
Prof. Dr. Erol Koç

Prof. Dr. Erol Koç Ankara Dermatoloji Uzmanı Ankaralıların yakından tanıdığı 1991 yılında GATA Askeri Tıp Fakültesinden mezun olduktan sonra Anadolu’nun bir çok yerinde Dermatoloji uzmanı olarak hizmet verdikten sonra 2004 yılında GATA Dermatoloji anabilim dalında yardımcı doçentlik ünvanını aldı. 2015 yılında ise profesörlük ünvanını aldı. Prof. Dr. Erol Koç Ankara Çankaya’da kendi kliğinde hastalarına hizmet vermekte. Kozmetik Dermatoloji alanında bir çok başarılı operasyonlara imza atan Prof. Dr. Erol Koç uzmanlık alanları

BOTOKS UYGULAMALARI

Göz Çevresi Botoksu                                    Alın Botoksu

Kaş Arası Botoksu                                        Terleme Botoksu

Migren Botoksu                                             Mezobotoks

Botoks Ankara                                               Masseter Botoks

Çene Botoksu

DOLGU UYGULAMALARI

Nem Dolgusu                                                 Göz Altı Işık Dolgusu

Dudak Dolgusu                                              Elmacık Kemiği Dolgusu

Nazolabial Dolgu                                           Yanak Dolgusu

Çene Dolgusu                                                Burun Dolgusu

İP ASKI UYGULAMALARI

PDO İp Askı                                                  Dinamik Askı İle Yüz Germe

Silhouette Soft İple Yüz Germe                    Örümcek Ağı Estetiği

İple Kaş Kaldırma                                         İp Askı Uygulaması Ankara

MEZOTERAPİ

Saç Mezoterapisi                                            Yüz Mezoterapisi

PRP                                                                    Mezolifting

Somon DNA Gençlik Aşısı                           H 100 Gençlik Aşısı

Selülit Mezoterapisi                                       Zayıflama Mezoterapisi

Çatlak Mezoterapisi                                       CC Glow

CİLT UYGULAMALARI

Genital Siğil Tedavisi                                    Kriyoterapi

Altın İğne Uygulaması                                   Hifu, Fokuslu Ultrason

Cosmelan – Dermamelan                               Dermaroller – Dermapen

Fraksiyonel CO2 Lazer                                 Q Switched Nd YAG Lazer

Lazerle Dövme Silme                                    Karbon Peeling

Leke Tedavisi                                                Lazerle Leke Tedavisi

Thulium Lazer                                               Baby Face

 

Ankara Göz Çevresi Botoksu Nedir?

Göz Çevresi Botoksu Nedir
Göz Çevresi Botoksu Nedir

Yaşlanmanın ilk belirtileri göz çevresinde meydana gelen kırışıklıklar, çukurlar ve morarmalardır. Göz bölgesindeki bu olumsuz değişimler kişiyi uykulu, yorgun ve yaşlı göstermekte. Göz Çevresi Botoksu ile kişinin göz çevresinde oluşan kırışıklıklar giderilmekle daha sonra oluşabilecek kırışıkları engelleyerek kişiyi daha genç ve daha dinamik göstermektedir. Göz Çevresi Botoksu için en çok tercih edilen dermatoloji uzmanlarından biri olan Prof. Dr. Erol Koç Ankara Göz Çevresi Botoksu alanında bir çok başarılı operasyona imza atmıştır.

 

Göz Çevresi Botoksu Kimlere Uygulanmalı?

Göz Çevresi Botoksu kadınlara uygulanabildiği gibi erkeklere de başarılı şekilde uygulanabilmektedir. 30 yaşından sonra kişinin göz çevresinde oluşan kaz ayağı, kırışıklık ve morarma gibi deformesi oluşan kişilere uzman dermatoloğun ön muayenesi sonucu gerek gördüğü taktirde Göz Çevresi Botoksu başarılı şekilde uygulanabilir.

Göz Çevresi Botoksu Nasıl Yapılmakta?

Göz evresinde kaz ayağı olarak tabir edilen kırışıkları yok etmek için kullanılan Göz Çevresi Botoksu ince Botoks iğneleri kullanılarak yapılmaktadır. İğnelerden çekinen bir çok hasta Botoks uygulamasından çekinmektedir fakat uygulama anında anestezik kremler kullanıldığından dolayı hasta uygulama anında herhangi bir acı ve ağrı hissetmeyecektir.

Göz Çevresi Botoksu Kalıcı mı?

Göz Çevresi Botoksu Kalıcılık süresi yaklaşık 4 – 5 ay sürmektedir. Kalıcılık süresi kişinin cilt yapısı, kırışıklık durumu ve yaş durumuna göre değişebilmektedir. Göz Çevresi Botoksu uygulandıktan yaklaşık 5 gün sora etkisini göstermeye başlayacaktır. Uygulama etkisini yitirdikten sonra tekrar Göz Çevresi Botoksu yaptırabilirsiniz.

Ankara Göz Çevresi Botoksu

Göz Çevresi Botoksu
Göz Çevresi Botoksu

Ankara Göz Çevresi Botoksu yaptırmak için bir çok alternatif bulabilirsiniz. Bu alternatifler arasında devlet hastaneleri, üniversite hastaneleri, eğitim araştırma hastaneleri, şehir hastaneleri, özel hastaneler ve estetik merkezleri bulunmaktadır. Prof. Dr. Erol Koç Göz Çevresi Botoksu konusunda bir çok başarılı uygulamaya imza atma başarısı göstermiştir. Sizlerde iyi bir araştırmadan sonra Ankara’nın en bilindik dermatoloji uzmanlarından biri olan Prof. Dr. Erol Koç’u Göz Çevresi Botoksu için alternatifleriniz arasına alabilirsiniz.

Hangi estetik operasyonu yaptıracak olursanız mutlaka cerrahınızı çok iyi araştırmalı, hasta yorumlarını, hasta şikayetlerini, hasta önerilerini dikkate alarak cerrahınızı belirlemenizi tavsiye ediyoruz. Sizlerde Prof. Dr. Erol Koç yorumları, şikayetleri ve fikirleri ile  Göz Çevresi Botoksu alanında fikir yorum ve eleştirilerinizi yazımızın altında bulunan yorum kısmına objektif şekilde yazarak Göz Çevresi Botoksu yaptırmayı düşünen kişilere fikir verebilirsiniz.

Ankara Göz Çevresi Botoksu Fiyatları 2020

Ankara Göz Çevresi Botoksu Fiyatları 2020
Ankara Göz Çevresi Botoksu Fiyatları 2020

Botoks düşünen kişilerin en çok merak ettiği konuların başında şüphesiz ki 2020 Botoks Fiyatları gelmektedir. Sağlık bakanlığının aldığı kararla birlikte sanal ortamda her estetik operasyonunda olduğu gibi Ankara Göz Çevresi Botoksu Fiyatları 2020 da yasal olarak verilmemektedir.  2020 Göz Çevresi Botoksu Fiyatları uygulamayı yapan hastane, klinik ve doktora göre değişkenlik gösterebilmektedir.

.Ortalama fiyat vermek gerekirse fiyatlar ortalama 1750 TL den başlamakta bazı ilçelerde bu fiyatlar 10000 TL ye kadar çıkabilmekte. Merdiven altı diye tabir edilen işletmeler ile güzellik merkezlerinde yapılan Göz Çevresi BotoksuFiyatları daha uygun fiyatlara yapılsa da bu mekanları tercih etmemenizi tavsiye ediyoruz. Her estetik operasyonda olduğu gibi Göz Çevresi Botoksunda da doktor, hastane ve steril ortamları tercih etmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz. Aksi taktirde daha estetik görüntüye kavuşmak yerine sağlığınızdan olmanıza neden olan durumlar yaşayabilirsiniz .

Göz Çevresi Botoksu için Prof. Dr. Erol Koçu iyi bir analizden sonra tercih edebilir ve aşağıda belirteceğimiz iletişim adreslerinden kendisine ulaşıp 2020 Ankara Göz Çevresi Botoksu Fiyatları hakkında net fiyatlar alabilir ve diğer estetik operasyonları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Prof. Dr. Erol Koçu İletişim:

Adres: Mustafa Kemal Mah. 2086.Sokak No:1 Çankaya/ANKARA

Tel: 0(505) 270 38 73

E-mail: [email protected]

Çalışma Saatleri: Pazartesi – Cumartesi / 09:00-18:00

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu