Devlet Hastanelerinde Estetik Ameliyatları

Ankara Numune Hastanesi Estetik Operasyonları

Ankara Numune Hastanesi Estetik Operasyonları 2
Ankara Numune Hastanesi Estetik Operasyonları

Ankara Numune Hastanesi Estetik Operasyonları

Estetiğin öneminin arttığı günümüzde artık sadece özel hastaneler ve özel klinikler tek değil devlet hastaneleri de plastik ve estetik cerrahi operasyonları yapmaya başladılar. Ankara’da da estetik operasyonlarına çokça talep olmaktadır. Bu kadar çok talebin olmasından dolayı Devlet Hastaneleri de estetik operasyonlara başladı. Bizler de sizler için Ankara Numune Hastanesi Estetik Operasyonlarını bu operasyonları gerçekleştiren doktor kadrosunu araştırdık.

Ankara’da estetik ameliyat yaptıracağınız bir çok hastane ve klinik var. Bu hastanelerden biride Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik ve Estetik Cerrahi Kliniğidir. Devlet hastanelerinde estetiğin yaygınlaşması ile Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesinde de estetik operasyonları sıklıkla yapılmaya başlandı. Herkesin aklına gelen şu soru muhtemeldir ki sizlerin de aklına geliyordur. Devlet Hastanelerinde Yapılan Estetik operasyonlar ne kadar başarılı oluyor? Devlet Hastanelerinde Yapılan Estetik Ameliyatlar profesör ve bu işin eğitimini verebilecek kadar bilgili ve tecrübeli doktor kadroları tarafından yapılmaktadır. Elbette işini başarılı şekilde yapmayan doktorlar vardır fakat unutulmamalıdır ki hem bu sayı az hem de özel hastane ve kliniklerde de başarılı sonuçlar alamayan doktorlar vardır. Bizler sizler için Türkiye’nin tüm estetik doktorlarını ve klinikleri araştırdık. Estetik şans işi değil araştırma işidir.

Ankara Numune Hastanesi Estetik Operasyonlarını sıralayacak olursak;

Burun estetiği ( Rinoplasti )

Burun ucu estetiği

Burun kemeri estetiği

Göz kapağı estetiği

Çene estetiği

Bacak estetiği

Saç ekimi

Kol germe

Meme estetiği

Meme büyütme

Meme küçültme

Meme dikleştirme

Karın germe

Ankara Numune Hastanesi Plastik Cerrahi Operasyonlarını sıralayacak olursak;

Yarık dudak –  damak tedavisi

Kepçe kulak tedavisi

El cerrahisi

Yanık tedavisi

Ankara Numune Hastanesi Plastik ve Estetik Cerrahi Doktorları;

Prof. Dr. Ramazan Erkin ÜNLÜ

Uzm. Dr. Murat İĞDE

Estetik Ücretlerini SGK Karşılıyor mu?

Devlet Hastanelerinde Yapılan Plastik ve Estetik Operasyonlarının tamamını SGK karşılamamaktadır. SGK’nın karşılaması için belli şartların olması şarttır. Sağlık açısından yapılan operasyonları SGK tarafından karşılanmaktadır. Fakat estetik açıdan yapılan operasyonlar SGK tarafından karşılanmamaktadır. Örnek verecek olursak burun estetiği düşünen kişi burun estetiğini nefes darlığından dolayı yaptıracak ise sağlık açısından yapılacağı için SGK bu operasyon ücretini karşılar. Ama kişi tamamen yapısal olarak beğenmediği burnunu estetik amaçlı bir operasyonla değiştirmek istiyor ise SGK bu operasyon ücretini karşılamaz. SGK nın karşılamadığı operasyonlar özel hastane ve kliniklere oranla çok daha uygun fiyatlara yapılmaktadır.

Ankara Numune Hastanesi Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi kliniğinden randevu alabilmek için MRHS sisteminden internet üzerinden alabileceğiniz gibi MRHS uygulamasını akıllı telefonunuza indirerek, E-devlet üzerinden MRHS partalından ya da 182 numarayı telefonla arayarak randevunuzun tarihini ve doktorunuzu seçebilirsiniz. Randevu almadan önce doktorunuz mutlaka çok iyi araştırmanızı öneriyoruz. Bizde sizler için Ankara Numune Hastanesi Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi doktorlarının her birini çok ayrıntılı şekilde araştırıp sayfamızda bulunan doktorlar kategorisi altında yayınladık. Araştırmalarınıza buradan devam edebilirsiniz.

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

Adres: Üniversiteler, Bilkent Ankara Şehir Hastanesi, Bilkent Blv. No 1, 06800 Çankaya

Tel: ( 0312 ) 508 40 00

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu