Devlet Hastanelerinde Estetik Ameliyatları

Ankara Üniversitesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Ankara Üniversitesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Ankara Üniversitesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
Ankara Üniversitesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Estetiğin çok talep edildiği günümüzde sadece özel hastane ve özel estetik klinikleri dışında devlet güvencesi ile başarılı estetik operasyonlar da çok başarılı şekilde yapılmaktadır. Ankara da ve Ankara’nın çevresinde yaşayan insanlar için Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi kliniğinde son derece başarılı operasyonlar gerçekleştirilmektedir.

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi kliniğinde özellikle plastik cerrahi başta olmak üzere estetik cerrahide de çok zengin doktor kadrosu ile operasyonlar gerçekleşmektedir. Devlet güvencesi ile yapılan estetik ve plastik cerrahi operasyonlarında memnuniyet oranının çok yüksek olduğu Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi kliniğinde bir çok operasyon gerçekleştirebilirsiniz.

  • Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi kliniğinde yapılan estetik operasyonları sıralayacak olursak;

Meme büyütme

Meme küçültme

Meme dikleştirme

Inverted nipple (içe dönük meme ucunun düzeltilmesi)

Kaş kaldırma

Alın germe

Yüz germe

Yağ injeksiyonu ile kırışıklık ve deformitelerin düzeltilmesi

Boyun sarkıklığı ve kırışıklıklarının giderilmesi

Çene ucu büyütme ve küçültme

Dermabrazyon (deri aşındırılması)

Kulak ameliyatları (kepçe kulak)

Göz kapağı estetiği

Yüz implantları (yüz şeklini değiştirmeye yönelik protezler)

Lipoplasti veya liposuction (yağ emme ve yağ doldurma ameliyatları)

Rinoplasti (Burun estetiği)

Septorinoplasti (Rinoplasti ile birlikte nefes alma problemlerinin de giderilmesi)

Karın germe ameliyatı (abdominoplasti)

Koldaki sarkıklıkların giderilmesi

Hiperhidrozis (aşırı terleme) tedavisi

Migren tedavisi

Cinsel organlara yönelik ameliyatlar

Botox

Dolgu maddeleri

Mikrodermabrazyon

Deri gençleştirici tedaviler

Yüzeyel ve kılcal varislerin tedavisi

  • Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi kliniğinde yapılan Plastik ve Rekonstrüktif operasyonları sıralayacak olursak;

Meme rekonstrüksiyonu (alınan memenin yeniden yapılması)

Jinekomasti (erkeklerde normalden büyük memelerin küçültülmesi)

Dudak-damak yarıkları

El Cerrahisi

Erkeklerde meme küçültme ameliyatları

Yara izlerinin düzeltilmesi

Deri kanserleri

Deri yenilenmesi (skin resurfacing)

Doku genişletilmesi

Mikrocerrahi

Cinsel organlara yönelik ameliyatlar

Akut yanık tedavisi ve yanık skar tedavisi

Ankara Üniversitesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
Ankara Üniversitesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Devlet hastanelerinde estetik operasyonu geçekleştirmek isteyen Ankara ve Ankara’nın çevre illerinde yaşayan kişiler için çok büyük bir avantaj olan Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi kliniğinde hemen hemen tüm operasyonları alanında uzman doktor kadrosu ile gerçekleştirebileceksiniz. Devlet hastanelerinde yapılan estetik ve plastik cerrahi operasyonları özel hastaneler ve özel estetik merkezleri kadar başarılı ve aynı zamanda bu operasyonların tamamı devlet güvencesi ile yapılmaktadır.

Herkesin aklında olan sorulardan bazılarını sıralayacak olursak

  • Devlet hastanelerinde ve Tıp Fakültelerinde yapılan Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik operasyonları güvenilir mi?
  • Devlet hastanelerinde ve Tıp Fakültelerinde yapılan Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik operasyonlarında başarı oranı nedir?
  • Devlet hastanelerinde ve Tıp Fakültelerinde yapılan Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik operasyonlarını SGK karşılar mı?
  • Devlet hastanelerinde ve Tıp Fakültelerinde yapılan Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik operasyonları özel hastane özel estetik merkezlerine oranla daha mı ucuz?
  • Devlet hastanelerinde ve Tıp Fakültelerinde yapılan Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik operasyonlarını asistanlar mı yapmakta?

Bu soruların cevaplarını açıklayacak olursak;

Ankara Üniversitesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
Ankara Üniversitesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Devlet hastanelerinde yapılan Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik operasyonları son derece güvenilir ve hatta devlet güvencesi kapsamında yapılmaktadır. Unutmayınız ki özel hastane ve özel kliniklerde yapılan estetik plastik cerrahi operasyonlarının tamamı da başarılı şekilde gerçekleşmemektedir. Bundan dolayı özel hastane veya devlet hastanesi arasında başarı oranı tamamen tercih ettiğiniz doktora bağlıdır. Zira ister özel hastane ister devlet hastaneleri ve tıp merkezlerinde gerçekleştirin ama mutlaka doktorunuzu ve doktorunuzun referanslarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ediyoruz. Diğer bir sorumuz olan Devlet hastanelerinde yapılan Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik operasyonlarını SGK nın karşılayıp karşılamadığıdır. Devlet hastanelerinde yapılan Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik operasyonlarının bazıları özelliklede plastik ve Rekonstrüktif cerrahi operasyonları SGK tarafından karşılanmaktadır. Fakat estetik operasyonları SGK tarafından ya karşılanmaz ya da belli kısmı karşılanır. Burada ana kriter yapılan operasyonun estetik amaçlı mı yapıldığı yoksa sağlık amaçlı mı yapıldığıdır. Ama unutulmamalıdır ki devlet hastaneleri ve devlete ait üniversite tıp fakültelerinde yapılan tüm operasyonlar özel hastane ve estetik merkezlerine oranla çok daha uygun fiyatlara yapılmaktadır. Devlet hastaneleri ve tıp fakültelerinde yapılan operasyonları uzman doktor ve profesörler gerçekleştirmektedir. Asistanlar ise sadece operasyonları izlemek amacıyla operasyona katılırlar.

Şimdi de gelelim Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi doktor kadrosuna.

Prof. Dr. Serdar Mehmet GÜLTAN

Prof. Dr. Zeki CAN

Prof. Dr. Savaş SEREL

Doç. Dr. Burak KAYA

Dr. Mert ERSAN

Dr. Necip Sefa ÖZDEN

Dr. Şahin Atakan BAYIR

Dr. Arda ÖZDEMİR

Dr. İlkay Şamil BEYDİLLİ

Dr. Çağrıcan ALTUNTAŞ

Dr. Mehmet ERCAN

Dr. Ziya IŞIK

Dr. Mehmet BAL

Dr. Muhammet Revaha KIRTILLI

Fah. Dr. Nihat BABAYEV

Fah. Dr. Elvin ALİYEV

Zengin uzman doktor kadrosu ile istediğiniz doktoru seçip istediğiniz estetik operasyonlarını başarılı şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Her biri kendi alanında deneyim ve tecrübe sahibi olan cerrah kadrosu ile yapılan estetik ve plastik cerrahi operasyonları ile Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi kliniği ile yaptıracağınız tüm operasyonlar devlet güvencesi altında yapılmaktadır. Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi doktorlarını daha detaylı ve bireysel yönden araştırmak için www.onlineestetik.com adresimizde doktorlar başlığımızı tıklayabilirsiniz.

Devlet hastanelerinde nasıl randevu alınır?

Şimdide gelelim randevuyu nasıl alacağınıza Devlet Hastaneleri Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi kliniğinden randevu alabilmek için MRHS sisteminden internet üzerinden alabileceğiniz gibi MRHS uygulamasını akıllı telefonunuza indirerek, E-devlet üzerinden MRHS partalından ya da 182 numarayı telefonla arayarak randevunuzun tarihini ve doktorunuzu seçebilirsiniz. Randevu almadan önce doktorunuz mutlaka çok iyi araştırmanızı öneriyoruz. Bizde sizler için Devlet Hastaneleri Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi doktorlarının her birini çok ayrıntılı şekilde araştırıp sayfamızda bulunan doktorlar kategorisi altında yayınladık. Araştırmalarınıza buradan devam edebilirsiniz.

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

A.Ü.T.F. Cebeci Yerleşkesi Cerrahi Binası Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı 06590 Cebeci / Ankara

Telefon: 0(312) 595 61 48

Faks: 0(312) 595 65 63

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu