Burun EstetiğiAnkara Estetik CerrahlarıEstetik Ameliyatları

Ankara’nın En İyi Burun Estetiği Doktorları

Ankara’nın En İyi Burun Estetiği Doktorları

Burun estetiği estetik operasyonları arasında en çok tercih edilen estetik operasyonlarının başında gelmektedir. Yüzümün en belirgin yerinde yer alan orantısız olması durumunda ise yüzde istenmeyen görüntülere sebep verdiği için burun estetiği çok yaygın olarak yapılmaktadır. Bizler de sizler için Ankara’nın En İyi Burun Estetiği Doktorları listemizi hazırladık. Diğer iller için en iyi doktorlar makalemiz için www.onlineestetik.com adresimizi ziyarete devam edebilirsiniz.

Ankara’da yaygınlaşan estetik anlayışı Ankara’da gerek özel hastaneler gerekse de devlet ve üniversite hastanelerinde estetik operasyonları sayısını bir hayli arttırmaktadır. Türkiye’nin her bölgesinden geldiği gibi yurtdışından da Ankara’ya burun estetiği operasyonu için gelen hastaların sayısı da bir hayli fazladır. Hal böyle olunca bizde www.onlieestetik.com ailesi olarak Ankara’nın En İyi Burun Estetiği Doktorları ve en çok tercih edilen burun estetiği cerrahlarını sizler için araştırdık.

Yüzümüzde göze çarpan ilk yer muhakkak ki burundur. Bulunduğumuz coğrafya, genetik yapı ve buruna alınan herhangi bir darbeden dolayı ülkemizde burun estetiği yaptıranların sayısı bir hayli fazladır. Hal böyle olunca da burun esteti çeşidi de bir o kadar çoğaldı. İsterseniz burun estetiği ve burun estetiği çeşitleri hakkında kısa bilgiler verdikten sonra Ankara’nın En İyi Burun Estetiği hekimleri listemizi oluşturalım.

 1. Cerrahi Rinoplasti: Burun ameliyatı ile burun şeklini değiştirme operasyonuna Rinoplasti adı verilmektedir. Burun içinde bulunan fazla kıkırdakların cerrah operasyon ile alınıp doğal ve estetik bir buruna sahip olmak için yapılan operasyona Cerrahi Rinoplasti adı verilmektedir.

 

 1. Açık Rinoplasti: Burun estetiği tekniklerinden biri olan Açık Rinoplasti tekniğinde burun deliklerinin bulunduğu bölgeye ter V şeklinde atılan kesi ile cilt ve cilt altı dokuların alınıp kıkırdak ve kemiklere yapılan operasyona Açık Rinoplasti tekniği denir. Kapalı Rinoplasti tekniğinde oranla Açık Rinoplasti tekniğinde buruna müdahale çok daha fazla yapılmaktadır. Özellikle Burun Ucu estetiği ve Revizyon Rinoplasti tekniklerinde Açık Rinoplasti tekniği sıklıkla tercih edilmektedir.

 

 1. Kapalı Rinoplasti: Burun estetiğinde kesinin burun boşluğundan yani burun deliklerinin içinden atılarak yapıldığı burun estetiğine Kapalı Rinoplasti tekniği denir. Kapalı Rinoplasti yönteminde kesinlikle burun dışında hiçbir iz kalmamaktadır. Bundan dolayı da birçok hasta tarafından Kapalı Rinoplasti tekniği tercih edilmektedir. Açık Rinoplasti yöntemine göre daha zor olan Kapalı Rinoplasti yaptırmak isteyenler mutlaka doktorlarını çok iyi araştırması gerekmektedir.

 

 1. Kırmadan Yapılan Burun Estetiği: isim olarak ilk defa duymuş olabileceğiniz bu yöntem ile herhangi bir çekiç ve kesici bir alet kullanılmadan burun kemerinin alındığı yönteme Kırmadan Yapılan Burun Estetiği yöntemi denir. Kapalı Rinoplasti ile yapılan Kırmadan Yapılan Burun Estetiği yönteminde burnunuzda herhangi kırık veya çatlak oluşma riski yoktur. Bu yöntem uygulanırken video endoskopi desteği ile kaliteli yüksek çözünürlüklü kameralar yardımıyla burnun he bir noktasının çok net görünmesini sağlar.

 

 1. Finesse Rinoplasti: hastanın burnunda sadece ince rötuşlar yapılması gerekiyor ise uygulan yönteme Finesse Rinoplasti yöntemi denir. Burnun çok özek kısımlarına yapılan müdahaleler ile burnun genel yapısına dokunmadan herhangi bir değişiklik yapmadan sadece küçük çaplı işlemeler yapılır.

 

 1. 3D Burun Estetiği: operasyon öncesinde 3D simülasyon cihazları kullanılarak operasyon sonrasında nasıl bir buruna sahip olacağınızı gördüğünüz yöntem ile yapılan burun estetiği operasyonuna 3D Burun Estetiği yöntemi denir. 3D Burun Estetiği yöntemi ile hasta doktor ilişkisi daha reel bir şekilde gerçekleşir. Zira hasta doktora nasıl bir burun istediğini söyler operasyon öncesinde de doktor 3D simülasyonu yardımı ile hastanın operasyon sonrasında nasıl bir buruna sahip olduğunu hastaya gösterir. Beğenilmeyen durumlar operasyon öncesinde düzeltilir.

 

Belli başlı burun estetiği çeşitlerine değindikten sonra şimdi ise Ankara’nın En İyi Burun Estetiği Doktorları listemizi sunalım.

 

 1. Doç. Dr. Nedim SARIFAKIOĞLU
Doç. Dr. Nedim SARIFAKIOĞLU
Doç. Dr. Nedim SARIFAKIOĞLU

Ankara’nın En İyi Burun Estetiği Doktorları arasında gösterilen Nedim Sarıfakıoğlu özellikle burun estetiğinde çokça tercih edilen estetik hekimlerinden biridir. Kendine ait klinikte estetik hizmeti veren Nedim Sarıfakıoğlu Ankara’nın En İyi Burun Estetiği Cerrahlarından biridir. Burun estetiği çeşitlerinden

Ameliyatsız Burun Estetiği veya Cerrahisiz Rinoplasti

Açık Burun Ameliyatı

Kapalı Burun Ameliyatı

Lazer ile Burun Estetiği

Burun Ucu Estetiği

Piezzo Burun Estetiği

Gibi birçok burun estetiği çeşidini yapabilen Nedim Sarıfakıoğlu Çankaya’da kendi kliniğinde görevine devam etmektedir. Nedim Sarıfakıoğlu hakkında daha detaylı bilgi almak veya Nedim Sarıfakıoğlu’nun yaptığı diğer estetik çeşitlerini de incelemek için https://www.onlineestetik.com/doc-dr-nedim-sarifakioglu/ linkine tıklayıp bilgi alabilirsiniz.

 

Ankara Estetik Cerrahi ( Doç. Dr. Nedim Sarıfakıoğlu )

Adres: Tepe Prime Avenue, B Blok, Kat 10, Daire 86 Çankaya Ankara

Randevu Hattı: +90 (544) 847 2847

 1. Dr. Erkan Tarhan
Prof. Dr. Erkan Tarhan
Prof. Dr. Erkan Tarhan

Ankara’nın En İyi Burun Estetiği Doktorları arasında gösterilen bir diğer isim Prof. Dr. Erkan Tarhan’dır. Erkan Tarhan Burun Estetiğinde kendini kanıtlamış Ankara’da burun estetiğinde marka olmuş bir isimdir. Yaşının kendisine kattığı bilgi ve tecrübeyi tedavi esnasında hastalarına uygulayan Erkan Tarhan Ankara’nın En İyi Burun Estetiği Hekimlerinden biridir.

Burun Estetiği

Horlama Sorunu

Mask Burun Estetiği

Açık Burun Estetiği

Kapalı Burun Estetiği

Burun Eğriliği

Burun Tıkanıklığı

Kulak Burun Boğaz hastalıkları

Gibi estetik modellerinin yanında birçok estetik çeşitlerinde de kendini kanıtlamış bir isimdir. Çankaya / Ankara’da kendi kliniğinde hizmet veren Erkan Tarhan Burun Estetiğinde adından sıkça söz ettirmektedir.

Adres: Kızılırmak mahallesi 1450. Sokak Ankara Ticaret Merkezi, A Blok Kat:3 No:15 Çukurambar, Çankaya Erkan Tarhan Muayenehanesi

Tel: 0850 333 03 88

 1. Dr. Ali Özdek
Prof. Dr. Ali Özdek
Prof. Dr. Ali Özdek

Ankara’nın En İyi Burun Estetiği Doktorlarından bir diğeri ise Prof. Dr. Ali Özdek’tir. Ali Özdek Ankara’da kendi kliniğinde hizmet vermekle beraber sadece burun estetiğinde değil birçok estetik operasyonunda hizmet vermektedir. Ali Özdek’in burun estetiğinde kendini geliştirmesi üzerine sadece Ankara’dan değil birçok yerden burun estetiği için ziyaretçileri gelmektedir. Burun estetiğinde adından sıkça söz ettiren Ali Özdeş Ankara’nın En İyi Burun Estetiği Cerrahları arasında en çok tercih edilen isimlerin başında gelmektedir.

Açık Rinoplasti

Kapalı Rinoplasti

Mask Burun Estetiği

Horlama

Burundan et Çıkarılması

Burun Kıkırdağının Alınması

Burun Ucu Estetiği

Gibi birçok burun estetiğinde kendini ispatlayıp Ankara’nın En İyi Burun Estetiği Doktorları arasında gösterilmeyi başarmıştır.

Adres: Mustafa Kemal Mahallesi, 2118. Cd. No:4, Maidan iş merkezi B blok 110 nolu ofis Eskişehir yolu Bilkent kavşağı Çankaya / Ankara

Tel: 0312 221 22 26

Whatsap: 0530 309 27 28

 1. Doç. Dr. Ozan Bitik
Doç. Dr. Ozan Bitik
Doç. Dr. Ozan Bitik

Ankara’nın En İyi Burun Estetiği Doktorları arasında gösterilen genç estetik doktorlarından biri olan Ozan Bitik henüz genç yaşına rağmen estetik dünyasında kendini ispatlamış biri isim olarak dikkat çekmektedir. Çankaya’da kendine ait kliniğinde hizmet veren Ozan Bitik Ankara’nın En İyi Burun Estetiği Cerrahları arasında en genç ve en başarılı estetik cerrahıdır. Yaptığı çoğu estetik modelleri olmasına rağmen özellikle burun estetiğinde kendini ispatlamıştır.

Kapalı Rinoplasti

Açık Rinoplasti

Burun Eğriliği

Burun Tıkanıklığı

Burun Ucu Estetiği

Hologram Burun Estetiği

Gibi burun estetik modellerini uygulayabilen Ozan Bitik Türkiye’nin her yerinden gelen hastalarını muayene ediyor.

Adres: Kızılırmak mahallesi Dumlupınar Bulvarı No:3, Çankaya, Ankara

Doç. Dr. Ozan Bitik Muayenehanesi

Tel: 0850 333 03 44

 1. Dr. Ö. Taşkın Yücel
Prof. Dr. Ö. Taşkın Yücel
Prof. Dr. Ö. Taşkın Yücel

Ankara’da estetik konusunu araştıranların mutlaka ismini duyduğu Taşkın Yücel Ankara’nın En İyi Burun Estetiği Doktorları arasında gösterilmektedir. Ankara / Çankaya’da kendine ait kliniği olan Taşkın Yücel 25’e yakın estetik türü operasyonları yapabilmekle beraber kendiniz özellikle Burun Estetiği alanında geliştirmesi herkes tarafından tavsiye edilmesini sağlamıştır. Taşkın Yücel Ankara’nın En İyi Burun Estetiği Cerrahları arasında en tecrübeli ve en bilgili cerrahlardan biridir. Estetik konusunu araştıranların mutlaka ismini duyduğu kendinden burun estetiği yaptıranların ise büyük çoğunluğunun memnun ayrıldığını belirtelim. Burun estetiği çeşitlerinin hemen hemen hepsini uygulayabilen Taşkın Yücel’in hastaları sadece Ankara veya Türkiye’den değil Dünya’nın her yerinden gelen hastalarına hizmet vermektedir.

Adres: Mustafa Kemal Mah. Maidan İş ve Yaşam Merkezi A Blok K:4 No:32, Çankaya , Ankara Taşkın Yücel Kliniği

E-mail: [email protected]

Tel: 0 (312) 466 11 36

Gsm: 0 (530) 928 78 69

 1. Doç. Dr. Haldun Kamburoğlu
Doç. Dr. Haldun Kamburoğlu
Doç. Dr. Haldun Kamburoğlu

Ankara’nın En İyi Burun Estetiği Doktorları listemizde bulunan Haldun Kamburoğlu estetik dünyasında bilinen isimlerin başında gelmektedir. Ankara / Çankaya’da kendine ait klinikte görev yapan Haldun Kamburoğlu burun estetiği alanında yaptığı çalışmalar ile kendini kanıtlamış ve çok büyük bir burun estetiği talep kitlesine sahiptir. Ankara ve iç Anadolu bölgesinin bir ilinden gelen hastalarına hizmet veren Haldun Kamburoğlu sadece burun estetiğinde birçok estetik modellerinde de kendini kanıtlamıştır. Ankara / Çankaya da hizmet veren Haldun Kamburoğlu Ankara’nın En İyi Burun Estetiği Hekimleri arasındadır.

Hologram Burun Estetiği

3D Burun Estetiği

Açık Burun Estetiği

Kapalı Burun Estetiği

Burun Ucu Estetiği

Gibi birçok burun estetiği çeşitlerinde kendini ispatlamıştır.

Adres: Koç İkiz Kuleleri A Blok Kat 18 No: 57 Söğütözü Mahallesi, Söğütözü Caddesi 06520 Çankaya / Ankara

Tel: 0 312 285 55 21

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu