Estetik AmeliyatlarıMeme Estetiği

Annelik Estetiği

Annelik Estetiği
Annelik Estetiği

Annelik Estetiği

Her anne için doğum ne kadar özel ve inanılmaz bir duygu olsa da doğum süreci ile başlayıp emzirme dönemi bitene kadarki süre annenin vücudunda inanılmaz değişiklikler meydana getirmektedir. Her anne için sıkıntılı olan bu durum Annelik Estetiği ile bu olumsuz görüntüden çok rahat kurtulabilirsiniz.

Annelik Estetiği Nedir?

Annelik Estetiği bir çok estetiği kombineli şekilde yaptırabileceğiniz bir estetik türüdür. Annelik estetiğinde annenin hamilelik döneminde karın şişmesine bağlı olarak karın bölgesinde çatlaklar ve sarkmalar oluşabilmektedir. Bu çatlakların giderilmesi ve sarkan derilerin onarımı ile başlanan Annelik Estetiği karın germe estetiği ile başlamaktadır. Doğum sonrası emzirme dönemi ile annenin göğüslerinde sarkmalar içi boşalmış bir meme ortaya çıkmaktadır. Anne daha dik ve dolgun memelere sahip olmak için meme estetiği yaptırabilecek.

Annelik Estetiği Önerileri

Annelik Estetiği düşünen anneler kaç çocuk yapacaklarına karar verdikten sonra en son doğum sonrası Annelik Estetiğini yaptırmaları yararlarına olacaktır. Zira Annelik Estetiği yaptırıldıktan tekrar doğum yapılması durumunda istenmeyen vücut görüntüsü tekrar oluşacaktır. Hal böyle olunca da daha önce daha önce yapılan Annelik Estetiği önemini yitirecektir. Bundan dolayı istenen sayıda doğumdan sonra Annelik Estetiği yaptırılması daha mantıklı olmaktadır.

Annelik Estetiğinin en uygun dönemi sadece karın germe estetiği için doğumdan 1 yıl sonra yapılması uygun iken sadece meme estetiği düşünülüyor ise de emzirme döneminden 3 ay sonra yapılması uygun olmaktadır. Fakat kombineli şekilde yapılan Annelik Estetiği için emzirme döneminden 3 ay sonra hem karın estetiğini hem de meme estetiğini kombineli yaptırmak daha uygun olacaktır.

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu