Devlet Hastanelerinde Estetik Ameliyatları

Antalya Devlet Hastanesi Estetik Cerrahi

Antalya Devlet Hastanesi Estetik Cerrahi

İçindekiler

Antalya Devlet Hastanesi Estetik Cerrahi

Antalya Devlet Hastanesi Estetik Cerrahi
Antalya Devlet Hastanesi Estetik Cerrahi

Antalya Devlet Hastanesi Estetik Cerrahi estetik operasyonlarına olan talep çok olunca Antalya’nın birçok yerinde estetik ve güzellik merkezleri açılmaya başlandı. Özel hastaneler ve estetik merkezlerinin yanı sıra devlet hastanelerinde de estetik operasyonlarının yapılmaya başlanması ile Antalya’da estetik operasyonlarına olan talepte artmaya başlandı. Bizler de sizler için bu makalemizde Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi kliniğinde yapılan estetik operasyonlarını ve bu operasyonları gerçekleştiren doktor kadrosunu anlatacağız.

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik kliniğinde bir çok estetik operasyon yapılmaktadır. Bu estetik operasyonlar alanında uzman doktorlar tarafından yapılmakla beraber çoğunlukla olumlu sonuçlar alınıp buraya gelen hastalar buradan memnun ayrılmaktadır. Antalya Devlet Hastanesi Estetik Cerrahi kliniğinde yapılan estetik ameliyatların başarı oranı özel hastane ve estetik merkezlerine oranla daha yüksek oranda başarı sağlanmaktadır. Devlet hastanelerinde yapılan plastik ve cerrahi operasyonlar devlet güvencesi ile yapılmaya başlanmakla beraber fiyat olarak ta özel hastanelere göre çok daha uygun fiyatlara yapılmaya başlandı.

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Yapılan Plastik ve Estetik Cerrahi Operasyonları sağlık açısından yapılacak ise SGK tarafından karşılanmak üzere ücretsiz olarak yapılmaktadır. Zira sağlık açısından yapılan operasyonlar estetik değeri düşük olan zevk ve estetik açısından çok genel bir zorunluluk durumu olduğu için devlet tarafından karşılanmaktadır. Ama yaptırmak istediğiniz operasyon zevk ve estetik değeri taşıyor ise bu normal ücret karşılığında yapılmaktadır. Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Yapılan Plastik ve Estetik Cerrahi Operasyonları özel hastanelere oranla çok daha uygun fiyatlara yapılmaktadır.

Şimdi gelelim Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Yapılan Plastik ve Estetik Cerrahi Operasyonları çeşitlerine Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Yapılan Plastik ve Estetik Cerrahi Operasyonlarını sıralayacak olursak;

Antalya Devlet Hastanesi Estetik Cerrahi
Antalya Devlet Hastanesi Estetik Cerrahi

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Estetik Operasyonlar:

Burun estetiği

Rinoplasti

Burun küçültme

Burun ucu estetiği

Meme estetiği

Meme büyütme

Meme küçültme

Meme dikleştirme

Dudak dolgusu

Yağ enjeksiyonu

Botoks

Alın germe

Kol germe

Bacak germe

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik, Rekonstrüktif Operasyonlar:

Yarık dudak ve damak tedavisi

Tavşan dudak tedavisi

Kepçe kulak tedavisi

Ben aldırma

Akne

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahları:

Uz. Dr. Asım USLU

Uz. Dr. Ahmet DEMİR

Uz. Dr. İlkay SÖYÜNCÜ

Uz. Dr. Onur OĞAN

Antalya Devlet Hastanesi Estetik Cerrahi
Antalya Devlet Hastanesi Estetik Cerrahi

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik operasyonları 4 uzman doktor ve asistanları eşliğinde yapılmakta olup bir çok estetik operasyonlar yapılmaktadır. Sadece Antalya’da değil çevre illerden gelen bir çok hastanın da estetik operasyonları için tercih ettiği Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik kliniği gelişen teknolojiye ayak uydurup kendini geliştirmesi ile ünlenen bir hastane olma özelliği taşıyor.

Estetik operasyonunu düşüneler için hastane ve doktor her ne kadar önem arz ediyorsa da estetik fiyatları da bunlar kadar önemli unsurdur. Estetik operasyonları devlet hastanelerinde yapılıyor ise merak edilen başka bir konu ise Devlet hastanelerinde yapılan estetik operasyonlarını SGK karşılar mı veya ne kadarlık bir bölümünü SGK karşılamaktadır. İşte bu sorunun genel mantığı ve cevabını kısaca sizlere aktaralım.

Devlet hastanelerinde yapılan plastik ve cerrahi operasyonlar devlet güvencesi ile yapılmaya başlanmakla beraber fiyat olarak ta özel hastanelere göre çok daha uygun fiyatlara yapılmaya başlandı.  Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Yapılan Plastik ve Estetik Cerrahi Operasyonları sağlık açısından yapılacak ise SGK tarafından karşılanmak üzere ücretsiz olarak yapılmaktadır. Zira sağlık açısından yapılan operasyonlar estetik değeri düşük olan zevk ve estetik açısından çok genel bir zorunluluk durumu olduğu için devlet tarafından karşılanmaktadır. Ama yaptırmak istediğiniz operasyon zevk ve estetik değeri taşıyor ise bu normal ücret karşılığında yapılmaktadır. Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Yapılan Plastik ve Estetik Cerrahi Operasyonları özel hastanelere oranla çok daha uygun fiyatlara yapılmaktadır.

Devlet Hastanelerinde Randevu Nasıl Alınır?

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi kliniğinden randevu alabilmek için MRHS sisteminden internet üzerinden alabileceğiniz gibi MRHS uygulamasını akıllı telefonunuza indirerek, E-devlet üzerinden MRHS partalından ya da 182 numarayı telefonla arayarak randevunuzun tarihini ve doktorunuzu seçebilirsiniz. Randevu almadan önce doktorunuz mutlaka çok iyi araştırmanızı öneriyoruz. Bizde sizler için Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi doktorlarının her birini çok ayrıntılı şekilde araştırıp sayfamızda bulunan doktorlar kategorisi altında yayınladık. Araştırmalarınıza buradan devam edebilirsiniz.

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu