Devlet Hastanelerinde Estetik Ameliyatları

Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi Estetik ve Plastik Cerrahi

Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi Estetik ve Plastik Cerrahi

Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik Cerrahi
Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik Cerrahi

Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi Estetik ve Plastik Cerrahi İstanbul Avrupa yakasında devlet hastanelerinde plastik ve estetik operasyonları için en çok tercih edilen hastanelerden biridir. Son zamanlarda devlet hastanelerinde, üniversite hastanelerinde ve şehir hastanelerinde bir çok estetik operasyonların yapılmaya başlanması ile birlikte hastalar devlet hastanelerinde plastik ve estetik operasyonlarına yönelmeye başladı.

Hastanede estetik kliniğinde de alanında uzman doktor kadrosu ile bir çok başarılı estetik ve plastik operasyonları yapılmaya devam ediliyor.

Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi Estetik
Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi Estetik

Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi Estetik ve Plastik Cerrahi Operasyonlar

Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi onarım cerrahisi olarak bilinmektedir. İnsan vücudunda doğumsal ve daha sonradan oluşan hasarlar Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahisi ile tedavi edilmektedir. Böylece vücut anormalliklerinin giderilmesi, şekil ve fonksiyonel bozukluğunun düzeltilmesi sağlanır.

Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Operasyonlar

Yarık dudak damak tedavisi

Tavşan dudağı tedavisi

Yüz şekil bozuklukları

Doğumsal kitleler

Ben aldırma

Akne tedavisi

El cerrahisi

Parmak uzatma

Parmak transferi

Çene – yüz kemik şekil bozuklukları

Çene kapanma bozuklukları (ortognatik cerrahi)

Doğumsal tümör

Kulak şekil bozuklukları (kepçe kulak tedavisi)

Tükürük bezi tedavisi

Terleme tedavisi

Kanser sonrası meme onarımı

Meme yokluğu

Kronik yaralar

Deri ve yumuşak doku tümörleri

Kronik yaralar

Maksillofasiyal cerrahi (herhangi bir yaralanmadan dolayı kemik kırık ve şekil bozuklukları)

Genital organların doğumsal anormalleri

Kopan organların dikilmesi

Baş ve boyun tümörleri

Burun estetiği (Rinoplasti)

Burun ucu estetiği

Meme büyütme

Meme küçültme

Meme dikleştirme

Jinekomasti

Yüz gençleştirme

Yüz germe

Çene büyütme

Çene küçültme

Göz kapağı estetiği

Kırışıklık tedavisi

Endoskopik yüz germe

Endoskopik alın germe

Endoskopik kaş kaldırma

Göz kapağı estetiği

Keçe kulak estetiği

Saç ekimleri

Lazer

Alın dolgu

Yüz dolgu

Mezoterapi

PRP

Lazer uygulamaları

Yüz lekelerinin giderilmesi

Yağ aldırma

Cilt bakımı

Liposuction

Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik Cerrahi Doktor Kadrosu

Prof. Dr. Mehmet Bozkurt

Uzm. Dr. Perçin Çaşkan

Uzm. Dr. Aykut Gök

Uzm. Dr. Melihcan Sezgiç

Uzm. Dr. Serhat Dündar

Uzm. Dr. Mehmet Erdem

Pratisyen Hekim Özge Nur Çam

görev yapan alanında uzman doktor kadrosu ile hem estetik hem de plastik cerrahi operasyonlarını başarılı şekilde gerçekleştirebileceksiniz. Şu an itibarıyla yukarıda saydığımız bu operasyonların tamamı yapılmasa da çok kısa sürede yeteri operasyon teçhizatları ve doktor kadrosunun genişlemesi ile bir çok estetik ve plastik cerrahi operasyonlarını yapabileceksiniz.

Devlet Hastanelerinde Estetik Operasyonları Güvenilir mi?

Estetik operasyonlarının güvenilirliği sadece hastaneye bağlıdır. Operasyon güvenilirliği doktorun kalitesi, kullanılacak yöntem, operasyon ekibi ve hasta ile ikili ilişkiler gibi bir çok neden estetik ve plastik operasyonlarının başarısı etkilemektedir.

Özel hastane ve özel estetik kliniklerinde başarılı doktorlar olabileceği gibi bir hayli de başarısı estetik cerrahı vardır. Aynı şekilde devlet hastanelerinde de bir çok başarılı hastaları ile yakından ilgilenen bir çok estetik cerrah vardır. Sizlerde estetik operasyonlarda başarı arıyorsanız ayrımınız devlet hastanesi ve özel hastane ayrımı yerinde doktor araştırmanızı çok iyi analiz etmenizi tavsiye ediyoruz. Analiz konusunda da www.onlineestetik.com ailesi sizler için tüm estetik ve plastik cerrahları araştırmaya devam ediyoruz.

Bağcılar Devlet Hastanesi Estetik Cerrahi Yorumlar

Sizlerde Bağcılar Devlet Hastanesi Estetik kliniğinde yaptırdığınız estetik operasyonlar, hastanenin estetik cerrahları hakkında yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi belirterek burada operasyon gerçekleştirmek isteyen kişilere fikir verebilirsiniz.

Devlet Hastanelerinde Randevu Nasıl Alınır?

Devlet Hastaneleri Plastik ve estetik Cerrahi Kliniğinden randevu alabilmek için MRHS sisteminden internet üzerinden alabileceğiniz gibi MRHS uygulamasını akıllı telefonunuza indirerek, E-devlet üzerinden MRHS partalından ya da 182 numarayı telefonla arayarak randevunuzun tarihini ve doktorunuzu seçebilirsiniz. Randevu almadan önce doktorunuz mutlaka çok iyi araştırmanızı öneriyoruz. Bizde sizler için Devlet Hastaneleri Estetik ve Plastik Cerrahi doktorlarının her birini çok ayrıntılı şekilde araştırıp sayfamızda bulunan doktorlar kategorisi altında yayınladık. Araştırmalarınıza buradan devam edebilirsiniz.

Sizlerde Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi Estetik Cerrahi kliniğinden randevu almak istiyorsanız yukarıda belirttiğimiz adımlardan birini tercih edebilirsiniz.

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

 İletişim

Adres: Merkez Mahallesi Dr. Sadık Ahmet Caddesi Bağcılar / İstanbul

Tel: +90 212 440 40 00

Fax: +90 212 440 42 42

E-Mail: [email protected]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu