Göz Kapağı EstetiğiBahçelievler Devlet HastanesiEstetik Ameliyatları

Bahçelievler Devlet Hastanesi Göz Kapağı Ameliyatı

Bahçelievler Devlet Hastanesi Göz Kapağı Ameliyatı

İçindekiler

Bahçelievler Devlet Hastanesi Göz Kapağı Ameliyatı

Bahçelievler Devlet Hastanesi Göz Kapağı Ameliyatı hastanenin plastik, estetik ve rekonstrüktif cerrahi kliniği doktorları Op. Dr. Ömer Elmas ve Op. Dr. Mehmet Karahangil tarafından yapılmaktadır.

Göz Kapağı Estetiği
Göz Kapağı Estetiği

Bahçelievler Devlet Hastanesi Göz Kapağı Estetiği Yapılır mı?

Bahçelievler Devlet Hastanesi Plastik, Estetik ve Rekonstrüktif Cerrahi Doktorları

Göz Kapağı Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Bahçelievler Devlet Hastanesi Göz Kapağı Estetiği Fiyatları

Bahçelievler Devlet Hastanesi Randevu Al

Bahçelievler Devlet Hastanesi Göz Kapağı Ameliyatı Yapılır mı?

Bahçelievler Devlet Hastanesi Göz Kapağı Ameliyatı Yapılır mı? sorusu hem İstanbul hem de İstanbul dışından gelen kişilerin en çok merak ettiği soruların başında gelmektedir. Evet Bahçelievler Devlet Hastanesi Göz Kapağı Estetiği Yapılmaktadır. Fakat devlet hastanelerinde estetik operasyonları için randevu sıkıntıları yaşanabilmektedir. Bu durum Bahçelievler Devlet Hastanesi Göz Kapağı Estetiği içinde geçerlidir. Zira estetik operasyonları için son zamanlarda devlet hastanelerinde olan taleplerin oldukça yoğun olması, devlet hastanelerinde estetik ve plastik cerrahlarının sayı olarak az olması ve estetik operasyonlarının haftanın her günü yapılmadığı için randevu sorunu yaşanmaktadır. Fakat ileri tarihlerde oluşan boş tarihler için Bahçelievler Devlet Hastanesi Göz Kapağı Estetiği yaptırabilirsiniz.

Bahçelievler Devlet Hastanesi Plastik, Estetik ve Rekonstrüktif Cerrahi Doktorları

Bahçelievler Devlet Hastanesinde Plastik, Estetik ve Rekonstrüktif Cerrahi operasyonları

Op. Dr. Ömer Elmas

Op. Dr. Mehmet Karahangil

Bahçelievler Devlet Hastanesinde Plastik, Estetik ve Rekonstrüktif Cerrahi Doktorları tarafından yapılmaktadır.

Göz Kapağı Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Göz Kapağı Ameliyatı Nasıl Yapılır?
Göz Kapağı Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Göz Kapağı Ameliyatı veya diğer bir ismiyle Göz Kapağı Estetiği, gerek yaş ilerlemesinden gerekse de sosyal hayat yaşantısından kaynaklanan nedenlerden dolayı hem erkekler de hem de kadınlarda göz kapağında deformeler oluşabilmektedir. Özellikle sık alkol, sigara, uyuşturucu kullanımı ve uyku sorunu yaşayan bireylerde alt göz kapaklarında torbalanmalar, şişlikler ve morarmalar oluşacaktır. Yaş ilerlemesine bağlı olarak ise hem alt hem de üst göz kapaklarında düşmeler ve deformeler oluşacaktır. Göz Kapağı Ameliyatı veya Göz Kapağı Estetiği operasyonlarıyla bu deformeler giderilmektedir.

Üst Göz kapaklarında düşen ve zayıflayan kaslar cerrahi müdahaleler ile tekrar canlandırılıp düşen göz kapağının tekrar gerdirilip canlı kaslara tutunması sağlanır. Yaklaşık 30 dk – 60 dk süren Üst Göz Kapağı Ameliyatı lokal anestezi yöntemiyle yapılmakta olup operasyon anında göz kapaklarına atılan kesiler kendinden eriyebilen dikişler ile dikilir. Kesi ve dikiş olması bir çok kişide endişeye neden olmaktadır. Zira bu dikişlerin izleri can sıkabilir. Fakat estetik cerrahlar tarafından bu dikişler göz kapakları kıvrımlarına atılmakta olup hastada görünür bir kesi ve ameliyat izinin kaybolmasını sağlar.

Alt Göz Kapaklarında oluşan torbalanmalar ve morarmalar ise bu bölgede oluşan yağ tabakalarının alınması ile operasyon tamamlanır. Bu bölgede biriken yağ tabakası hastanın yağ durumuna göre ya alınmakta veya yağ tabakası alt göz kapağına yayılması sağlanır. Alt Göz Kapağı Ameliyatları lokal anestezi ile yapılmakta olup yaklaşık 30 dk sürmektedir.

Bahçelievler Devlet Hastanesi Göz Kapağı Ameliyatı Fiyatları

Bahçelievler Devlet Hastanesi Göz Kapağı Ameliyatı Fiyatlarını net olarak buradan vermek olanaksızdır. Zira hastanın göz yapısı ve hastanın göz durumuna göre fiyat değişkenlik gösterilmektedir. Ayrıca Sağlık Bakanlığının estetik operasyonlarının fiyatlarının paylaşılmasının yasaklanması ile fiyat paylaşımı yapılmamaktadır. Bahçelievler Devlet Hastanesi Göz Kapağı Estetiği Fiyatlarını net olarak alabilmek için hastane ile aşağıda belirttiğimiz iletişim adreslerinden iletişime geçiniz.

Bahçelievler Devlet Hastanesi Randevu Al

Hastanenin www.mhrs.gov.tr web adresinden üyelik kaydı oluşturarak

E- devlet sistemine giriş yaparak, e-hizmetler → Sağlık Bakanlığı → MHRS randevu sekmelerinden doktor ve tarih seçimi yaparak

ALO 182 telefon hattını arayarak

MRHS mobil uygulamalarından randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Bahçelievler Devlet Hastanesi İletişim

Adres: Kocasinan Merkez Mahallesi Hastane Caddesi No:48 Bahçelievler / İSTANBUL

Tel: +90 212 496 70 00

Fax: +90 212 496 70 96 – 62

E-Mail: [email protected]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu