Uncategorized

Başakşehir Devlet Hastanesi Burun Estetiği

İçindekiler

Başakşehir Devlet Hastanesi Burun Estetiği

Ülkemizde en çok tercih edilen ve en çok ihtiyaç duyulan estetik operasyonlarının başında gelen operasyon şüphesiz ki Burun Estetiği olduğundan dolayı bizlerde bu yazımızda siz değerli okuyucularımız için devlet hastanelerinde Burun Estetiği ve Başakşehir Devlet Hastanesi Burun Estetiği araştırmamızı sunacağız.

Başakşehir Devlet Hastanesi Burun Estetiği yapılır mı? Burun Estetiği hangi doktor tarafından yapılmaktadır? Devlet hastanelerinde Burun Estetiği Fiyatları 2020 gibi konularına değinelim.

Burun Estetiği
Burun Estetiği

Evet sayın okuyucularımız Başakşehir Devlet Hastanesi Burun Estetiğinde bir çok estetik operasyonu gerçekleştireceğiniz gibi başarılı şekilde Burun Estetiği operasyonu da gerçekleştirebileceksiniz. Başakşehir Devlet Hastanesi Burun Ameliyatını gerçekleştirecek olan estetik cerrah Op. Dr. Nurettin Uzer’dir.

Başakşehir Devlet Hastanesinde estetik ve plastik cerrahi operasyonları maalesef hastanenin tek doktoru olan Op. Dr. Nurettin Uzer tarafından yapılmakta olup daha sonraki süreçlerde hastanenin doktor kadrosuna başka estetik cerrahlarında katılması ile hastanede daha fazla operasyon yapılması beklenmektedir.

 

Devlet Hastanelerinde Burun Estetiği Yapılır mı?

Devlet Hastanelerinde Burun Estetiği Yapılır mı?
Devlet Hastanelerinde Burun Estetiği Yapılır mı?

Devlet Hastanelerinde Burun Estetiği Yapılır mı? sorusu en çok merak edilen konulardan biri olmakla beraber devlet hastanelerinde burun estetiğinin sıklıkla yapıldığını belirtelim. Fakat her devlet hastanesinde burun estetiğinin yapılmadığını bilmenizi isteriz. Devlet hastanelerinde gerek doktor kadrosunun yetersiz olması gerekse de devlet hastanelerine estetik operasyonlarında talebin bir hayli fazla olmasından dolayı randevu sıkıntısı yaşanmaktadır.

Burun Estetiği (Rinoplasti)

Burun Estetiği (Rinoplasti) gerek sağlık açısından gerekse fiziksel görüntü açısından beğenilmeyen burun yapısını ve şeklini cerrahi müdahale ile düzeltme ve onarma işlemidir. Burun Estetiği (Rinoplasti) de estetik cerrahınız hastanın burun yapısına göre ve hastanın isteğine operasyonu açık ve kapalı yöntemler ile gerçekleştirir.

Açık Burun Estetiği (Rinoplasti) doktora burun üzerinde sınırsız yetki imkânı sunarken burun deliklerinin altından atılan kesiler ile operasyon yapılır. Bu yöntemin avantajı sınırsız yetki iken dezavantajı ise küçükte olsa kesi izinin kalmasıdır. Fakat Açık Burun Estetiği (Rinoplasti) de her ne kadar küçükte olsa iz kalsa da en çok tercih edilen yöntemdir.

Kapalı Burun Estetiği (Rinoplasti) bu yöntem ise açık yönteme oranla doktorunuza burun üzerinde sınırlı yetki sunarken buruna yapılacak olan müdahale de doğal olarak sınırlıdır. Kapalı Burun Estetiği (Rinoplasti) de kesiler burun içinden yapılacağı için burun üzerinde herhangi bir kesi izi kalması söz konusu değildir.

Burun Estetiği (Rinoplasti) genel anestezi ve lokal anestezi yöntemleri ile yapılmaktadır. Operasyon yaklaşık 2 – 4 arası sürmekte olup hasta operasyon anında herhangi bir ağrı ve acı hissetmez.

Devlet Hastanelerinde Burun Estetiği Güvenilir mi?

Devlet Hastanelerinde Burun Estetiği Güvenilir mi?
Devlet Hastanelerinde Burun Estetiği Güvenilir mi?

Devlet Hastanelerinde Burun Estetiği Güvenilir mi? sorusu maalesef bir çok kişi tarafından olumsuz düşüncelere kaplı bir sorudur. Bir estetik operasyonun güvenirliliği sadece hastaneye bağlı değildir. Doktorun tecrübesi ve başarısı da operasyonu başarılı kılan en büyük etmendir. Devlet hastanesinde başarılı operasyon geçirmeniz ve güven içinde yaptırmanız tamamıyla doktor kadrosuna bağlıdır. Zira özel hastane ve estetik kliniklerinde yapılan bir çok burun estetiği maalesef facia ile sonuçlanmıştır. Kısacası Burun Estetiği Güvenilirliği için hastane araştırmasından çok doktoru araştırmak, doktor hakkında yapılan yorumlara göz atmak ve hatta gerekirse doktorunuzdan referanslarını görmek daha mantıklı olacaktır.

2020 Devlet Hastanelerinde Burun Estetiği Fiyatları

2020 Devlet Hastanelerinde Burun Estetiği Fiyatları
2020 Devlet Hastanelerinde Burun Estetiği Fiyatları

2020 Devlet Hastanelerinde Burun Estetiği Fiyatlarını sanal ortamda net şekilde vermek olanaksızdır. Fakat Devlet Hastanelerinde Burun Estetiği Fiyatları özel hastane ve özel estetik kliniklerinde yapılan operasyonlardan daha uygun fiyatlara yapılmaktadır. Hatta belli şartların sağlanması durumunda Burun Estetiğinin belli bir kısmı yada tamamı SGK tarafından karşılanmaktadır. bu şartlar ise operasyonun sağlık açısından yapılmasıdır. Sağlık açısından yani nefes alma vermede yaşanan sıkıntı ve horlama gibi sağlık sorunlarında SGK tarafından operasyon ücretinin belli bir kısmı yada tamamı karşılanır.

Başakşehir Devlet Hastanesi İletişim

Adres: Başak Mahallesi Yunus Emre Caddesi No:35/A 34480 Başakşehir – İstanbul / TÜRKİYE

Telefon :  0 (212) 488 01 70 (Pbx)

Fax : 0 (212) 488 01 80

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu