Devlet Hastanelerinde Estetik Ameliyatları

Başakşehir Devlet Hastanesi Estetik ve Plastik Cerrahi

İçindekiler

Başakşehir Devlet Hastanesi Estetik ve Plastik Cerrahi

Başakşehir Devlet Hastanesi Estetik ve Plastik Cerrahi
Başakşehir Devlet Hastanesi Estetik ve Plastik Cerrahi

Başakşehir Devlet Hastanesi Estetik ve Plastik Cerrahi operasyonları estetik cerrah Op. Dr. Nurettin Uzer tarafından başarılı şekilde yapılmaktadır. Her devlet hastanesi veya kamu hastanelerinde olduğu gibi Başakşehir Devlet Hastanesi Estetik ve Plastik Cerrahi kliniğinde de yeteri sayıda estetik cerrah olmamasından dolayı estetik cerrahiden çok plastik ve rekonstrüktif operasyonlara ağırlık verildiğini belirtelim.

Özel hastane ve estetik kliniklerde estetik operasyon ücretlerinin oldukça yüksek olmasından dolayı estetik operasyon geçirmek isteyen kişilerin en çok merak ettiği konuların başında Devlet hastanelerinde estetik ameliyatları yapılıyor mu? Sorusudur. Bizler de www.onlineestetik.com ailesi olarak sizler için Başakşehir Devlet Hastanesi Estetik ve Plastik Cerrahi operasyonlarını ve Devlet Hastanelerinde Estetik ameliyatları hakkında kısa bilgiler vereceğiz.

Devlet Hastanelerinde Estetik Operasyonları Yapılır mı?

Devlet Hastanelerinde Estetik Operasyonları Yapılır mı? sorusu bir çok kişi tarafından sorulmakta ve merak edilmekte. Zira özel hastanelerde ve estetik merkezlerinde estetik operasyonları çok yüksek fiyatlar karşılığında yapılmaktadır. Estetik operasyonları düşünüp sınırlı bütçeye sahip kişiler için devlet hastanelerinde estetik operasyonları inanılmaz bir fırsattır. Daha uygun fiyatlarla daha kaliteli hizmet alma şansınız oldukça yüksektir.

Devlet Hastanelerinde Estetik Operasyonları Yapılır mı? sorusunun cevabına değinecek olursak kamu hastanelerinde estetik operasyonları için hastanenin estetik ve plastik cerrahi kliniğinin bulunması ve hastanede yeteri sayıda estetik cerrahın bulunması gerekmektedir. Çoğu devlet hastanelerinde maalesef estetik cerrah sayısı bir veya ikidir. Hal böyle olunca estetik operasyonları için randevu sıkıntısı doğmaktadır. Fakat sağlık bakanlığının da kamu hastanelerinde estetik operasyonlarına önem vermesinden dolayı 2021 yılı içerisinde hastanelerin estetik ve plastik cerrahi kliniklerine yeteri sayıda estetik cerrahlar atanarak daha çok estetik operasyonlarının yapılması hedefleniyor.

Devlet Hastanelerinde Burun Estetiği Yapılır mı?

Devlet Hastanelerinde Burun Estetiği Yapılır mı?
Devlet Hastanelerinde Burun Estetiği Yapılır mı?

Estetik operasyonları içerisinde en çok uygulanan operasyon olan Burun Estetiği Ameliyatı özel hastane ve estetik merkezlerinde oldukça yüksek fiyatlarla yapılmasından dolayı hastalar devlet hastanelerini araştırmaya başladı. Böylece bir çok kişi Devlet Hastanelerinde Burun Estetiği Yapılır mı? sorusuna cevap aramaya başladı. Devlet hastanelerinde Burun Estetiği Rinoplasti yapılmaktadır. Fakat bu operasyonu her devlet hastanesinde gerçekleştiremezsiniz. Burun Estetiği gerçekleştiren kamu hastanelerinde plastik ve estetik cerrahi kliniğinin bulunması ve yeteri sayıda estetik cerrahının bulunması gerekmektedir.

Sağlık bakanlığının son zamanlarda devlet hastanelerinde, eğitim araştırma hastanelerinde, üniversite hastanelerinde ve şehir hastanelerinde estetik operasyonlarına ağırlık verdiğini ve 2021 yılının ilk yarısında bir çok devlet hastanesinde tüm estetik operasyonları güven içerisinde yaptırabileceksiniz. Başakşehir Devlet Hastanesi de bu süreçte Burun Estetiği Ameliyatları Rinoplasti ye daha çok yer verecektir. Şu anda Başakşehir Devlet Hastanesi Estetik ve Plastik Cerrahi kliniğinde hizmet veren Dr. Nurettin Uzer daha sonraki süreçte yeni doktor atamaları ile birlikte bir çok estetik operasyonu içinde hastalarına kaliteli hizmetler vereceklerdir.

Devlet Hastanelerinde Karın Germe Ameliyatı Yapılır mı?

Devlet Hastanelerinde Karın Germe Ameliyatı Yapılır mı?
Devlet Hastanelerinde Karın Germe Ameliyatı Yapılır mı?

Son zamanlarda devlet hastanelerinde germe ameliyatlarına olan talep oldukça artmaya başladı. Devlet Hastanelerinde Karın Germe Ameliyatı Yapılır mı? sorusuna gelecek olursak bir çok devlet hastanesinde, şehir hastanelerinde ve üniversite hastanelerinde karın germe ameliyatı ile birlikte bir çok germe ameliyatlarını başarılı şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Karın germe ameliyatının bir çok yöntemi olmakla birlikte kamu hastanelerinin estetik ve plastik cerrahi kliniği ve yeteri doktor kadrosu bulunan devlet hastanelerinde Karın Germe Ameliyatı gerçekleştirebilirsiniz.

Devlet Hastanelerinde Estetik Operasyonları Güvenilir mi?

Estetik operasyonların kalitesi ve güvenirliği maalesef sadece hastaneye bağlı değildir. Tüm cerrahi operasyonlarda olduğu gibi estetik operasyonlarında da başarı hastane, doktor, doktor ekibi, kullanılan yöntem ve kullanılan aletlerin kalitesi belirlemektedir. Zira bu gibi unsurların tamamı dikkate alınarak estetik ameliyatlarının başarısı belirlenebilir. Böylece Devlet Hastanelerinde Estetik Operasyonları Güvenilir mi? sorusunu bir bütün halinde değerlendirmekte fayda var.

Gerek devlet hastanelerinde gerekse de özelde estetik ameliyatları düşünen hastaların doktorları, kullandıkları yöntemi, estetik cerrahın daha önceki referanslarını ve kullandıkları ekipmanları mutlaka çok iyi araştırmalarını tavsiye ediyoruz. Zira devlet hastanelerinde işini çok iyi yapan estetik cerrahları sayısı oldukça fazla iken bunun tam tersi doktorlarda mevcuttur. Bu durum özel hastaneler içinde geçerlidir.

Devlet Hastanelerinde Estetik Operasyonlarını SGK Karşılar mı?

Devlet Hastanelerinde Estetik Operasyonlarını SGK Karşılar mı? sorusu bir başka merak edilen sorulardan biridir. SGK nın estetik operasyonlarını karşılaması için belli şartları vardır. Yapılan estetik ve plastik cerrahi operasyonları estetik amaçlı mı yoksa sağlık amaçlı mı yapılıyor ayrımı SGK nın kriteridir. Yapılan operasyon estetik operasyon amaçlı yapılıyorsa lükse girdiğinden dolayı ameliyat ücreti hasta tarafından ödenmekte. Şayet ameliyat görüntü değil sağlık amaçlı ise operasyon ücretinin ya tamamını ya da belli bir kısmını SGK karşılamaktadır. Birkaç örnekle bu durumu açıklayacak olursak;

Devlet hastanelerinde Burun Estetiği düşünen hasta operasyonu estetik olarak iyi görünmeyen bir operasyon geçirerek daha güzel bir buruna sahip olmak için yapıyor ise SGK operasyon ücretini karşılamamaktadır. Hasta nefes alma vermeden dolayı burun ameliyatı gerçekleştirecek ise SGK operasyon ücretinin ya tamamını yada belli bir kısmını karşılamaktadır.

Bir başka örnekte ise Devlet hastanelerinde meme estetiği düşünen hastalar meme estetiğini şekil ve görüntü amaçlı yaptırıyor ise SGK yine operasyon ücretini karşılamamaktadır. Fakat hasta kanserden dolayı meme estetiği veya meme ameliyatı gerçekleştirmek isterse ameliyat ücretinin ya tamamı yada belli bir kısmı SGK tarafından karşılanmaktadır.

Burada önemli bir detaya dikkat çekmek gerekirse Devlet Hastanelerinde Estetik ve Plastik Cerrahi Operasyonları özel hastane ve estetik kliniklerine oranla çok daha düşük fiyatlara yapılabilmektedir.

Devlet Hastanesinde Nasıl Randevu Alınır?

Başakşehir Devlet Hastanesi Nasıl Randevu Alınır? Sorunun cevabının bir çok alternatifi bulunmakta. Örnek verecek olursak Bayrampaşa Devlet Hastanesi Estetik ve Plastik Cerrahi kliniğinden randevu almak için akıllı telefonlara indirilen MRHS uygulaması ile hastane, bölüm, doktor ve tarih seçimi ile en uygun tarihte randevu alabilirsiniz. E devlete giriş yaparak randevu alabilir, hastane iletişim bilgilerinden randevu alabilir ve son olarak 182 yi arayarak hastane, bölüm, doktor ve gün seçimi ile randevu alabilirsiniz.

 

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

Başakşehir Devlet Hastanesi İletişim

Adres : Başak Mahallesi Yunus Emre Caddesi No:35/A 34480 Başakşehir – İstanbul / TÜRKİYE

Telefon :  0 (212) 488 01 70 (Pbx)

Fax :   0 (212) 488 01 80

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu