Ankara Estetik MerkezleriEstetik Merkezleri

Bayındır Söğütözü Hastanesi Estetik Cerrahi

Bayındır Söğütözü Hastanesi Estetik ve Plastik Cerrahi

İçindekiler

Bayındır Söğütözü Hastanesi Estetik Cerrahi

Bayındır Söğütözü Hastanesi
Bayındır Söğütözü Hastanesi

Bayındır Söğütözü Hastanesi Bayındır Sağlık Grubu tarafından kurulan ilk hastane olma özelliğini taşımaktadır. 1992 de kurulan Bayındır Söğütözü Hastanesi 15,570 metrekarelik alana sahip, 30 yataklı yoğun bakım servisi 131 hasta yatağı, tam teşekküllü 6 adet ameliyathane son teknolojik donanıma sahip tıbbi cihazlar ve alanında uzman doktor kadrosu ile hem yurtiçinden hem de yurtdışından gelen hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir.

Bayındır Söğütözü Hastanesi Bölümleri

 A

Acil Servis

Ağız ve Diş Sağlığı

Ağrı Merkezi

Anesteziyoloji ve Reanimasyon

B

Beslenme ve Diyetetik

Beyin ve Sinir Cerrahisi

Biyokimya ve Mikrobiyoloji Laboratuvarı

C

Check Up

Ç

Çocuk Cerrahisi

Çocuk Geliş

D

Dermatoloji (Deri ve Zührevi Hastalıkları)

E

Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları

Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji

F

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

G

Gastroenteroloji

Genel Cerrahi

Göğüs Hastalıkları

Göz Sağlığı ve Hastalıkları

H

Hematoloji

İ

İç Hastalıkları

K

Kadın Hastalıkları ve Doğum

Kalp ve Damar Cerrahisi

Kardiyoloji

Kemik İliği Nakli Ünitesi

Klinik Psikoloji

Kulak, Burun, Boğaz, Baş ve Boyun Cerrahisi

N

Nöroloji

Nükleer Tıp

O

Ortopedi ve Travmatoloji

P

Patoloji

Pediatri

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Psikiyatri

R

Radyoloji

T

Tıbbi Onkoloji

U

Uyku Bozukluğu

Ü

Üroloji

Bayındır Söğütözü Hastanesi Estetik Cerrahi Kliniği

Bayındır Söğütözü Hastanesi Estetik ve Plastik Cerrahi Kliniğinde yapılan operasyonlar estetik cerrahi uygulamalarındaki başarıları ile dikkat çeken estetik cerrah Prof. Dr. Hüseyin Borman tarafından yapılmaktadır. Tam donanımlı hastane, ameliyathane ortamı ve ekipmanlar ile başarılı operasyonlara imza atan Prof. Dr. Hüseyin Borman gerek yurtiçinden gerekse de yurtdışından gelen ziyaretçilerine hizmet vermekte.

Bayındır Söğütözü Hastanesi Estetik ve Plastik Cerrahi Operasyonları

Liposuction (Yağ Aldırma)

Liposuction (Yağ Aldırma) işlemi lokal anestezi yöntemiyle yapılmakta olup, son derece pratik bir estetik operasyondur. Deri tabakası altında doğum ve kilo alıp verme gibi nedenlerden dolayı yağ tabakası oluşabilmektedir. Vakumlama yöntemi ile fazla yağ tabakasının alınması işlemi hasta bölgesel olarak incelmektedir. Fakat günümüzde Liposuction (Yağ Aldırma) işlemi hakkında maalesef yanlış bilinen bir inanış vardır. Yanlış bilinen bu inanış Liposuction (Yağ Aldırma) işleminin bir kilo verme işlemi olduğudur. Fakat bilinmesi gerekir ki Liposuction (Yağ Aldırma) işlemi kesinlikle kilo verme aracı değil sadece vücudun belli bölgelerinde biriken yağların alınma işlemidir. Zira incelmede zaten bölgesel olmaktadır.

Liposuction (Yağ Aldırma) uygulamalarında herhangi bir yaş sınırı yok iken bu uygulama için en uygun adaylar ise kilo olarak normal kiloda olup sadece vücudun belli bölgelerinde oluşan yağ tabakasını aldırmak isteyen hastalardır. Vücudun her bölgesine başarıyla uygulanabilen Liposuction (Yağ Aldırma) özellikle karın, bel, kalça, boyun, sırt, bacak, basen gibi bölgelere uygulanmaları daha çok tercih edilmektedir. Tekrar hatırlatmakta fayda vardır ki Liposuction (Yağ Aldırma) bir kilo verme işlemi değil bölgesel incelme işlemidir.

Burun Estetiği (Rinoplasti)

Burun Estetiği (Rinoplasti) ülkemizde en sık tercih edilen estetik operasyonudur. Sadece ülkemizde değil yurtdışından estetik operasyonları için ülkemizi tercih eden hastalarında en sık tercih ettiği operasyon Burun Estetiği (Rinoplasti) ameliyatıdır. Gerek fiziksel gerekse de sağlık problemleri için Burun Estetiği (Rinoplasti) ameliyatları tercih edilmektedir. Bir çok farklı yöntem ile yapılan Burun Estetiği (Rinoplasti) ameliyattan çekinen veya korkan hastalar içinde ameliyatsız yöntemler kullanılarak burun üzerinde düzeltmeler yapılabilmektedir.

Karın Germe Estetiği

Karın Germe Estetiği de yine burun estetiği gibi en çok tercih edilen estetik ameliyatlarından biridir. Özellikle doğum sonrası ve kilo verme sonrasında karın bölgesinde çatlaklar ve kırışıklar oluşmakta. Bu çatlakları kırışıkları yok etmek için Karın Germe Estetiği en ideal estetik yöntemidir.

Meme Estetiği

Meme Estetiği meme büyütme, meme küçültme ve meme dikleştirme ameliyatları olarak yapılmaktadır. Genetik ve hormonal nedenlerden dolayı memelerde yavaş büyüme ve asimetrik memeler oluşmakta. Ayrıca kilo verme ve emzirme dönemlerinde memelerde sarkmalar ve deformeler oluşmakta. Bu durumdan şikayetçi hastalar için silikon jeller veya meme protezleri ile meme büyütme estetiği yapılmaktadır.

Olması gerekenden büyük memelere sahip olmak ta kişide boyun fıtığına ve bel ağrısına neden olmaktadır. Ayrıca estetik olarak ta hoş olmayan görüntülerden kurtulmak için en ideal yöntem Meme Küçültme Estetiğidir.

Yüz Germe Estetiği

Yüz Germe Estetiği yaşlanmadan dolayı kişinin yüz bölgesinde sarkmalar veya gevşemeler oluşmakta. Sarkan ve gevşeyen düz derisinde bulunan fazlalıkların alınması ile birlikte daha genç ve canlı cilde sahip olabilirsiniz.

Bayındır Söğütözü Hastanesinde Yapılan Diğer Estetik ve Plastik Cerrahi Operasyonları

Botoks

Çene Estetiği

Göz Kapağı Estetiği

Boyun Germe

Kol Germe

Bacak Germe

Mikrocerrahi Ameliyatlar

El Cerrahisi

Yara İzi Giderme

Kaza İzi Giderme

Yarık Dudak Damak Tedavisi

Tavşan Dudak

Doğumsal Anormaller

Gibi estetik ve plastik cerrahi operasyonları hastanenin plastik ve estetik cerrahı olan Prof. Dr. Hüseyin Borman tarafından başarılı şekilde yapılmaktadır.

Ankara’da estetik operasyon düşünen hastalar için estetik ve plastik cerrahi operasyonları için randevu almak için Bayındır Söğütözü Hastanesi iyi bir alternatif olmaktadır. https://www.bayindirhastanesi.com.tr/randevual linkine tıklayıp form doldurarak randevu alabilirsiniz.

Bayındır Söğütözü Hastanesi İletişim

Adres: Kızılırmak Mahallesi 1443 Cad. No:17 Söğütözü 06530 Ankara

Tel: 0312 287 90 00

Faks: 0312 285 16 44

E-Posta: [email protected]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu