Estetik Fiyatları

Ben Aldırma Fiyatları 2020

Ben Aldırma Fiyatları 2020
Ben Aldırma Fiyatları 2020

Ben Aldırma Fiyatları 2020

Vücudumuzun belli bölgelerinde oluşan estetik açıdan son derece önem arz eden benlerden kurtulmak artık çok kolay. Ben aldırma operasyonları kadar 2020 Ben Aldırma Fiyatları da bir o kadar merak konusudur. Ben Aldırma Fiyatlarına değinmeden önce sizlere Ben Aldırma hakkında küçük bilgiler vererek konuya başlamak sizler için bir ön fikir oluşturacaktır. Zira toplumumuzda Ben Aldırma konusunda çok yanlış bilinen bilgiler oldukça yaygındır.


Ben Aldırma Gerekli midir?

Ben Aldırma iki farklı nedenden dolayı yapılabilir. Bu nedenlerden ilki sağlık açısından cilt kanserine yol açabilen benlerin mutlaka alınması gerekmektedir. Diğer bir neden ise vücudumuzun belli bölgelerinde özellikle yüz bölgesinde oluşan benler şüphesiz ki estetik açıdan hoş olmayan görüntülere neden olmaktadır. Sağlık açısından olduğu kadar estetik açıdan da Ben Aldırma operasyonları gerçekleştirilir.


Hangi Benler Cilt Kanserine Yol Açar?

Cilt veya deri kanserine yol açan benleri belirlemek için uzman doktorunuz tarafından ön muayene yapılıp benin yapısına göre durum kesinlik kazanır.

  • Şişkin ve kabarık yüzeye sahip olan benler
  • Sınırları belirsiz olan benler
  • Şekil ve orantısı bozuk olan benler
  • Renk değiştirmiş ve kararan benler
  • Yarım cm den büyük olan benler
  • Et şeklinde oluşan büyük benler

Cildinde bu şekilde ben bulunan kişilerin mutlaka plastik cerrahi veya cildiye doktoruna başvurmaları gerekmektedir. Zira bu yapıda olan benlerin hepsi cilt veya deri kanserine neden olabilecek yapıda benlerdir.


Ben Aldırma Yöntemleri Nelerdir?

Ben Aldırma Fiyatları 2020
Ben Aldırma Fiyatları 2020

Ben Aldırma 2 farklı yöntem ile yapılmaktadır. Bu yöntemlerin ilki olan lazer ile Ben Aldırma diğer bir yöntem ise Radyofrekans ve Elektroketer yöntemi ile Ben Aldırma yöntemleridir.

Radyofrekans ve Elektroketer yöntemi ile yapılan Ben Aldırma operasyonları kabarık benlerin alımında tercih edilen bir yöntemdir. Radyofrekans sistemde radyo dalgaları ısıya dönüştürülüp elektroketer ise bir neşter görevi görüp kesi ile kabarık ve etli benlerin alınmasında kullanılır.

Lazer ile Ben Aldırma yönteminde ise deriden kabarık veya deri seviyesine kadar büyümüş benler ile iyi huylu benler tek seferde iz bırakmadan alınır. Lazer ile ben aldırmada uygulama sırasında lokal anestezi yapılarak ben alımına başlanır. Lokal anestezi yapıldığından dolayı hasta uygulama anında herhangi bir ağrı veya acı hissetmez. Benin sayısı kaç adet olursa olsun tek seansta kısa bir süre içinde ben aldırma uygulaması biter.

Uygulamadan yaklaşık 1 hafta sonra alınan benlerin yerinde sadece hafif kızarıklıklar kalacaktır. Kalan hafif kızarıklığın geçmesi ise 1 – 6 ay sürebilmektedir. Bu süre sonunda ben aldırılan bölgedeki deriler normal cilt rengini alacaktır.

Bir diğer yöntem ise ameliyat ile yapılan dondurma işlemidir. Bu yöntemi plastik cerrahları yerine genel cerrahi uzmanları veya dermatoloji uzmanları tarafından yapılan cerrahi işlemlerdir. Bu operasyon sonrası benin alındığı bölgede çukurluk estetik olmayan görüntüler oluşacağı için hem estetik cerrahları hem de hastalar tarafından çok fazla talep edilmiyor.


Lazer ile Ben Aldırma Avantajları

Ben Aldırma uygulamaları çık kısa sürede tamamlanır.

Ben Aldırma uygulamaları genelde tek seansta tamamlanıp sonuç alınır.

Uygulama sonrası herhangi bir pansuman yapılmasına gerek yoktur.

İyileşme süresi çok kısadır.

Saç ve sakal gibi kıllı bölgelerde kıl köklerine zarar vermeden de uygulanabilmektedir.

Hem cilt üzerinde kabarık hem de deri seviyesindeki benlerde başarılı sonuçlar alınır.


Ben Aldırma Fiyatları 2020

Ben Aldırma Fiyatları 2020
Ben Aldırma Fiyatları 2020

2020 Ben Aldırma Fiyatları uygulamanın yapıldığı hastane, doktor, şehir ve hastanın vücudunda bulunan benin durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Devlet hastanelerinde de Ben Aldırma uygulamaları yapılmaktadır. Bazı ben aldırma durumlarında da ben aldırma ücreti SGK tarafından karşılanmaktadır. Sağlık açısından aldırılan benlerin cerrahi işlem ücreti SGK tarafından karşılanmaktadır. Eğer ki Ben Aldırma uygulaması sağlık açısından değil estetik açıdan yaptırılıyor ise uygulama ücretinin tamamı hasta tarafından ödenmektedir.

Bizler bu makalemizde sizler için il bazında Ben Aldırma Fiyatlarını araştırdık. Fakat vereceğimiz fiyatlar net fiyatlar değildir. Zira estetik konusunda net fiyat vermek tamamen olanaksız ve imkansız olmakla beraber bu fiyatlar gideceğiniz hastane, doktor ve ben yapınıza göre değişkenlik gösterecektir. Vereceğimiz fiyatlar iller bazında ortalama fiyatlar olup net fiyatları doktor ön muayenesinde sizlere verilecektir.

Ben Aldırma Fiyatları 2020 ekimin yapılacağı ile hastaneye veya estetik merkezine göre değişkenlik göstermektedir. www.onlineestetik.com ailesi olarak bizlerde sizler için Ben Aldırma Fiyatlarını araştırdık.


İstanbul Ben Aldırma Fiyatları: İstanbul’da yapılan Ben Aldırma Fiyatları ortalama 1500 TL ile 7500 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Bu fiyatlar operasyonun yapıldığı ilçeye ve estetik merkezine göre değişkenlik gösterebilmektedir.


Ankara Ben Aldırma Fiyatları: Ankara’da yapılan Ben Aldırma Fiyatları ortalama 1250 TL ile 6500 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Bu fiyatlar operasyonun yapıldığı ilçeye ve estetik merkezine göre değişkenlik gösterebilmektedir.


İzmir Ben Aldırma Fiyatları: İzmir’de yapılan Ben Aldırma Fiyatları ortalama 1500 TL ile 8000 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Bu fiyatlar operasyonun yapıldığı ilçeye ve estetik merkezine göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Bursa Ben Aldırma Fiyatları: Bursa’da yapılan Ben Aldırma Fiyatları ortalama 1500 TL ile 6000 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Bu fiyatlar operasyonun yapıldığı ilçeye ve estetik merkezine göre değişkenlik gösterebilmektedir.


Gaziantep Ben Aldırma Fiyatları: Gaziantep’te yapılan Ben Aldırma Fiyatları ortalama 1000 TL ile 5000 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Bu fiyatlar operasyonun yapıldığı ilçeye ve estetik merkezine göre değişkenlik gösterebilmektedir.


Kayseri Ben Aldırma Fiyatları: Kayseri’de yapılan Ben Aldırma Fiyatları ortalama 1250 TL ile 5000 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Bu fiyatlar operasyonun yapıldığı ilçeye ve estetik merkezine göre değişkenlik gösterebilmektedir.


Eskişehir Ben Aldırma Fiyatları: Eskişehir’de yapılan Ben Aldırma Fiyatları ortalama 1250 TL ile 6000 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Bu fiyatlar operasyonun yapıldığı ilçeye ve estetik merkezine göre değişkenlik gösterebilmektedir.


Diyarbakır Ben Aldırma Fiyatları: Diyarbakır’da yapılan Ben Aldırma Fiyatları ortalama 1300 TL ile 6250 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Bu fiyatlar operasyonun yapıldığı ilçeye ve estetik merkezine göre değişkenlik gösterebilmektedir.


Van Ben Aldırma Fiyatları: Van’da yapılan Ben Aldırma Fiyatları ortalama 1500 TL ile 6000 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Bu fiyatlar operasyonun yapıldığı ilçeye ve estetik merkezine göre değişkenlik gösterebilmektedir.


Kocaeli Ben Aldırma Fiyatları: Kocaeli’de yapılan Ben Aldırma Fiyatları ortalama 1500 TL ile 6000 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Bu fiyatlar operasyonun yapıldığı ilçeye ve estetik merkezine göre değişkenlik gösterebilmektedir.


Samsun Ben Aldırma Fiyatları: Samsun’da yapılan Ben Aldırma Fiyatları ortalama 1250 TL ile 6400 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Bu fiyatlar operasyonun yapıldığı ilçeye ve estetik merkezine göre değişkenlik gösterebilmektedir.


Trabzon Ben Aldırma Fiyatları: Trabzon’da yapılan Ben Aldırma Fiyatları ortalama 1400 TL ile 5750 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Bu fiyatlar operasyonun yapıldığı ilçeye ve estetik merkezine göre değişkenlik gösterebilmektedir.


Antalya Ben Aldırma Fiyatları: Ankara’da yapılan Ben Aldırma Fiyatları ortalama 1500 TL ile 8500 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Bu fiyatlar operasyonun yapıldığı ilçeye ve estetik merkezine göre değişkenlik gösterebilmektedir.


Adana Ben Aldırma Fiyatları: Adana’da yapılan Ben Aldırma Fiyatları ortalama 1100 TL ile 5000 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Bu fiyatlar operasyonun yapıldığı ilçeye ve estetik merkezine göre değişkenlik gösterebilmektedir.


Mersin Ben Aldırma Fiyatları: Mersin’de yapılan Ben Aldırma Fiyatları ortalama 1250 TL ile 5000 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Bu fiyatlar operasyonun yapıldığı ilçeye ve estetik merkezine göre değişkenlik gösterebilmektedir.


Konya Ben Aldırma Fiyatları: Konya’da yapılan Ben Aldırma Fiyatları ortalama 1000 TL ile 4000 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Bu fiyatlar operasyonun yapıldığı ilçeye ve estetik merkezine göre değişkenlik gösterebilmektedir.


Erzurum Ben Aldırma Fiyatları: Erzurum’da yapılan Ben Aldırma Fiyatları ortalama 1000 TL ile 4500 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Bu fiyatlar operasyonun yapıldığı ilçeye ve estetik merkezine göre değişkenlik gösterebilmektedir.


Ben Aldırma Fiyatları ortalama fiyatlar olmakla beraber ben sayısı da fiyatları etkilemektedir. Ben Aldırma yaptırmadan önce mutlaka hastane ve doktorunuzu çok iyi araştırmanızı tavsiye ediyoruz.

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu