Avcılar Devlet HastanesiBeyin ve Sinir CerrahisiHastaneler

Avcılar Devlet Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi

Beyin ve Sinir Cerrahisi

İçindekiler

Avcılar Devlet Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi

Beyin ve Sinir cerrahisi bölümü Avcılar Murat Köklük Devlet Hastanesinde Uzman Tabip Ali Kaan Kılıç tarafından yapılan tanı ve tedaviler ile yapılmaktadır. Avcılar Devlet Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi bölümünde bu alana giren tüm tanı ve tedavileri alanında uzman doktor kadrosu ile yapılmaktadır.

"Avcılar

Beyin ve Sinir Cerrahisi Hangi Hastalıkların Tanı ve Tedavisini Kapsamaktadır?

İyi ve kötü huylu beyin tümörleri

Omurga tümörleri

Omurilik tümörleri

Bel fıtığı hastalıkları

Boyun fıtığı hastalıkları

Bel kayması

Beyin kanamaları

Sinir sistemi travmaları

Omurilik yaralanmaları

Omurga eğrilikleri

Anevrizma (balonlaşma)

Arteriovenöz malformasyon (AVM)

Kavernom

Çocukluk dönemi hastalıkları

Karpal tüneli

Sinir sıkışıkları

Kafa yaralanmaları

Omurga yaralanmaları

Beyin ve Sinir Cerrahi alanlarına giren bu hastalıklardan hayati tehlike arz etmeyen hastalıklarda şayet acil bir durum yok ise hastanın, radyasyon onkolojisi, nöroonkoloji, nöroloji, algoloji, ortopedi psikiyatri uzmanları ve fizik tedavi ile beraber hastanın hastalığı değerlendirilir. Değerlendirme aşamasından sonra ise ortak bir karar ile tedaviye veya operasyona başlanılır.

Avcılar Devlet Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Doktor Kadrosu

"<yoastmark

Avcılar Devlet Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi kliniğinde Uzman Tabip Ali Kaan Kılıç hastalarına hizmet vermektedir. Avcılar Murat Köklü Devlet Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi bölümünde oldukça başarılı operasyonlara imza atan doktor burada bir çok hastalığın tanı ve tedavisinde rol almıştır.

Uzman Tabip Ali Kaan Kılıç Yorumlar ve Eleştiriler

www.onlineestetik.com ailesi olarak sadece estetik doktorları ve estetik operasyonlarını değil branşları ve tüm doktorları sizler için araştırdık. Makalemizin konusu olan Avcılar Devlet Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi bölümü ve bu bölümün bu hastanedeki doktoru olan Uzman Tabip Ali Kaan Kılıç hakkında diğer sitelerde yer alan doktor yorumlarını araştırdık. Beyin ve Sinir Cerrahisi doktoru Uzman Tabip Ali Kaan Kılıç hakkında yapılan 65 yorum ve görüşlerin 59 tanesi olumlu görüşler olduğunu 6 yorumun ise olumsuz olduğunu belirtelim. Olumsuz yorumların biri özellikle ameliyat sırasında oluşan durumların olduğunu belirtelim. Ameliyat esnasında yaşanan olumsuz durumun hastaları olumsuz etkilediği belirtilmektedir. Diğer 5 olumsuz yorumun ise doktorun ilgisinden kaynaklandığını belirtelim. Gerek operasyon anında gerekse de operasyon sonrasında doktorun yeteri kadar ilgili olmadığı belirtilmiştir.

59 yorum da ise doktor hakkında gerçekten pozitif yorumların, doktorun gerek operasyon öncesi ilgisi, bilgisi becerisi ve gerekse de bu bilgi ve beceriyi operasyona da yansıtması % 90 a yakın hasta ve hasta yakınları tarafından belirtilmiştir. İstanbul Avrupa yakası için değerlendirilebilecek beyin cerrahi doktorları arasında Uzman Tabip Ali Kaan Kılıç’ı değerlendirebilirsiniz.

Siz değerli ziyaretçilerimizde Avcılar Devlet Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi bölüm doktoru Uzman Tabip Ali Kaan Kılıç hakkında olumlu ve olumsuz görüş ve değerlendirme yaparak hastalara ve hasta yakınlara fikir verebilirsiniz. Sadece estetik operasyon ve doktorları değil tüm branş ve doktorları takip etmek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Verdiğimiz bilgiler tedavi amaçlı olmamakla birlikte bilgilendirme yazılarıdır.

Avcılar Devlet Hastanesi İletişim

Adres: Üniversite Mahallesi Yeni Yuva Sok. No:4 Avcılar / İstanbul (Borusan ilköğretim yanı)

Tel : +90 (212) 412 90 00

Fax : +90 (212) 509 20 75

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu