Devlet Hastanelerinde Estetik Ameliyatları

Beykoz Devlet Hastanesinde Yapılan Plastik ve Estetik Cerrahi Operasyonları

Beykoz Devlet Hastanesinde Yapılan Plastik ve Estetik Cerrahi Operasyonları
Beykoz Devlet Hastanesinde Yapılan Plastik ve Estetik Cerrahi Operasyonları

Beykoz Devlet Hastanesinde Yapılan Plastik ve Estetik Cerrahi Operasyonları

Estetiğe olan ihtiyaç arttıkça estetik operasyonları yapan hastane klinik sayıları da artmaya başladı. Ülkemizde artan estetik merkezlerinin başlıca sebepleri yurtdışından ülkemize estetik operasyonları için gelenlerin bir hayli fazla olması, internet sayesinde bilgi yayılmasının kolay olması ve estetik operasyonlarının sadece özel hastaneler ve klinikler ile sınırlı kalmayıp devlet hastaneleri ve birçok özel hastanelerde de plastik ve estetik cerrahi operasyonlarının yapılması gibi etmenler etkili olmuştur. Bizler www.onlineestetik.com ailesi olarak devlet hastanelerinde yapılan estetik operasyonlarını sizler için araştırıyoruz. Daha önce birçok devlet hastanesinde yapılan estetik operasyonları makalelerimizi yayınlamıştık bu makalemizde de Beykoz Devlet Hastanesinde Yapılan Plastik ve Estetik Cerrahi Operasyonları konulu başlığımızı işleyeceğiz.

Beykoz Devlet Hastanesinde Yapılan Plastik ve Estetik Cerrahi Operasyonlarına değinmeden önce devlet hastanelerinde yapılan Plastik ve estetik cerrahi hakkında küçük bilgiler verelim. Artan estetik operasyonlarına karşın gerek yetersiz kalan özel hastane ve klinikler gerekse de çok fazla ücret talepleri nedeniyle estetik dünyasında insanlar farklı arayışlar içerine girmeye başladı. Böylece devlet hastaneleri bu ihtiyacı karşılamak amacıyla plastik ve estetik cerrahisi kliniğini kurup geliştirmeye başladılar. Bu hareket ülkemizde çok fazla yankı uyandırdı. 2014 yılından sonra devlet hastanelerinin birçoğunda olduğu gibi Beykoz Devlet Hastanesinde Yapılan Plastik ve Estetik Cerrahi Operasyonları çok başarılı bir şekilde yapılmaya başlandı. Devlet hastanelerinde yapılan plastik ve cerrahi operasyonlar devlet güvencesi ile yapılmaya başlanmakla beraber fiyat olarak ta özel hastanelere göre çok daha uygun fiyatlara yapılmaya başlandı.  Beykoz Devlet Hastanesinde Yapılan Plastik ve Estetik Cerrahi Operasyonları sağlık açısından yapılacak ise SGK tarafından karşılanmak üzere ücretsiz olarak yapılmaktadır. Zira sağlık açısından yapılan operasyonlar estetik değeri düşük olan zevk ve estetik açısından çok genel bir zorunluluk durumu olduğu için devlet tarafından karşılanmaktadır. Ama yaptırmak istediğiniz operasyon zevk ve estetik değeri taşıyor ise bu normal ücret karşılığında yapılmaktadır. Beykoz Devlet Hastanesinde Yapılan Plastik ve Estetik Cerrahi Operasyonları özel hastanelere oranla çok daha uygun fiyatlara yapılmaktadır.

Şimdi gelelim Beykoz Devlet Hastanesinde Yapılan Plastik ve Estetik Cerrahi Operasyonları çeşitlerine. Beykoz Devlet Hastanesinde Yapılan Plastik ve Estetik Cerrahi Operasyonlarını sıralayacak olursak;

  • Kepçe Kulak Operasyonu
  • Tavşan Dudak Operasyonu
  • Yarım Damak Operasyonu
  • Meme Hipertrofisi
  • Meme Asimetrisi
  • Septorhinoplasti
  • Abdominaplasti
  • Göz Kapağı Estetiği
  • Kitle Eksizyonu
  • Lipom Eksizyonu

 

Operasyonları Beykoz Devlet Hastanesinde Yapılan Plastik ve Estetik Cerrahi Operasyonlarıdır. Beykoz Devlet Hastanesinde Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi hizmetleri şu an için sadece tek hekimle yürütülmekte olup, ameliyat günü olması nedeniyle pazartesi hariç haftanın diğer günlerinde poliklinik hizmetleri verilmektedir. Şu an için sadece pazartesi günlerinin yapıldığı Beykoz Devlet Hastanesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi kliniğinde başka uzman doktorların atanması ile özellikle burun estetiği, meme estetiği ve yüz estetiği gibi birçok estetik çeşitleri de yapılmaya başlanacaktır. Şu an için Beykoz Devlet Hastanesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi kliniğinde görev yapan Op. Dr. Hasan ŞAHİN Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi alanında kendini ispatlamış bir isim olarak estetik dünyasında tanınmış bir kişiliğe sahiptir. Buraya atanan diğer doktorlarında göreve başlaması ile estetik operasyonları günleri ve çeşitleri de şüphesiz artacaktır. Op. Dr. Hasan ŞAHİN’i ve diğer doktorları araştırmak için www.onlineestetik.com adresimizden doktorlar başlığımızı ziyaret edebilirsiniz.

Beykoz Devlet Hastanesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi kliniğinden randevu alabilmek için MRHS sisteminden internet üzerinden alabileceğiniz gibi MRHS uygulamasını akıllı telefonunuza indirerek, E-devlet üzerinden MRHS portalından ya da 182 numarayı telefonla arayarak randevunuzun tarihini ve doktorunuzu seçebilirsiniz. Randevu almadan önce doktorunuz mutlaka çok iyi araştırmanızı öneriyoruz. Bizde sizler için Beykoz Devlet Hastanesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi doktorlarının her birini çok ayrıntılı şekilde araştırıp sayfamızda bulunan doktorlar kategorisi altında yayınladık. Araştırmalarınıza buradan devam edebilirsiniz.

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

Adres: Paşabahçe – Ana Bina Saip Molla Cad. Kısayol Sok. No:1 Beykoz / İSTANBUL

Telefon: (216) 322 22 10

Fax: (216) 413 79 58

e-posta: [email protected]

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu