Yüz Estetiği

Boyun Germe Ameliyatı Fiyatları 2020

Boyun Germe Ameliyatı Fiyatları 2020

Boyun Germe Ameliyatı Fiyatları 2020
Boyun Germe Ameliyatı Fiyatları 2020

2020 Boyun Germe Ameliyatı Fiyatları sizlerin hangi tip boyun germe estetiği yaptıracağınıza, operasyonu gerçekleştiren hastaneye, doktora, hangi ilde veya ilçede Boyun Germe Ameliyatının yapıldığına göre değişkenlikler gösterebilmektedir. www.onlineestetik.com ailesi olarak sizlere 2020 Boyun Germe Estetiği Fiyatlarını sunmadan önce Boyun Germe Estetiği hakkında küçük bilgiler vermek yararınıza olacaktır.

Boyun Germe Ameliyatı Nedir?

Boyun Germe Ameliyatı veya bir diğer ismi ile Boyun Germe Estetiği yaşlanmanın en çok belirginleştiği ve sadece yaşlanma değil bazı genetik nedenlerden ile kilo alıp vermeden dolayı boyun bölgesinde oluşan deformasyonları gidermek amacıyla yapılan operasyonlardır.

Boyun Germe Ameliyatı ile Nerelere Müdahale Edilir?

Boyun Germe Ameliyatında boyun bölgesinde oluşan gevşemelere, sönük balon görüntüsüne, yerçekiminden dolayı düşen kas yapısına, gıdık yapısına, boyun bölgesinde oluşan deformelere müdahale edilerek Boyun Germe Estetiği yapılmaktadır.

Boyun Germe Ameliyatı Çeşitleri

 • Ameliyatsız örümcek ağı estetiği
 • Cerrahi boyun germe estetiği
 • Secret ve PRP uygulaması
 • Ultherapy
 • Hyaluronik asit içerikli mezoterapi

Kimler Boyun Germe Ameliyatı Yaptırabilir?

 • Boyun bölgesinde sarkmalar oluşan kişiler
 • Boyun bölgesinde form kaybı yaşayanlar
 • Boyun kaslarında deformasyon yaşayanlar
 • Hindi boynu görüntüsüne sahip olan kişiler
 • Sarkmış tükürük bezi olanlar
 • Kilo alıp vermelerden dolayı alın bölgesinde yaşanan sarkmalar

Boyun Germe Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Boyun Germe Ameliyatı Fiyatları
Boyun Germe Ameliyatı Fiyatları 2020

Boyun Germe Estetiği derin sedasyon veya genel anestezi yöntemleri ile yapılmaktadır. Boyun Germe Ameliyatı genel olarak yüz germe estetiği ile birlikte kombineli şekilde yapılmaktadır. Kulağın ön tarafındaki bölgeye kısa ve ince bir uzantı ile kulak arkasında bulunan insizyonlar yapılarak Boyun Germe Ameliyatına başlanır. deri dokudan ayrıştırılıp ve platisma kası çene çizgisinin altına çekilir. Kasın arka bölgesi yukarı doğru itilir ve itilmeden sonra kas kulağın arkasında bulunan kemiklere dikişler yardımı ile tutturulur. Daha sonrasında boyunun ön tarafı başta olmak üzere yan tarafları da sıklaştırılır. Diğer yöntemlerden özellikle örümcek ağı estetiği ile de etkili Boyun Germe Ameliyatı yapılmaktadır.

Boyun Germe Ameliyatı Fiyatları 2020

Boyun Germe Ameliyatı Fiyatları 2020
Boyun Germe Ameliyatı Fiyatları 2020

Boyun Germe Ameliyatı Fiyatları 2020 uygulamanın yapıldığı hastane, doktor, şehir ve hastanın boyun bölgesindeki deformasyon durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Devlet hastanelerinde de Boyun Germe Ameliyatı uygulamaları yapılmaktadır. Bazı Boyun Germe Ameliyatı durumlarında da Boyun Germe Ameliyatı ücreti SGK tarafından karşılanmaktadır. Sağlık açısından yapılan Boyun Germe Ameliyatı cerrahi işlem ücreti SGK tarafından karşılanmaktadır. Eğer ki Boyun Germe Ameliyatı uygulaması sağlık açısından değil estetik açıdan yaptırılıyor ise uygulama ücretinin tamamı hasta tarafından ödenmektedir.

Bizler bu makalemizde sizler için il bazında Boyun Germe Ameliyatı Fiyatlarını araştırdık. Fakat vereceğimiz fiyatlar net fiyatlar değildir. Zira estetik konusunda net fiyat vermek tamamen olanaksız ve imkansız olmakla beraber bu fiyatlar gideceğiniz hastane, doktor ve boynunuzun durumuna göre değişkenlik gösterecektir. Vereceğimiz fiyatlar iller bazında ortalama fiyatlar olup net fiyatları doktor ön muayenesinde sizlere verilecektir.

Boyun Germe Ameliyatı Fiyatları 2020 ekimin yapılacağı ile hastaneye veya estetik merkezine göre değişkenlik göstermektedir. www.onlineestetik.com ailesi olarak bizlerde sizler için Boyun Germe Ameliyatı Fiyatlarını araştırdık.

İstanbul Boyun Germe Ameliyatı Fiyatları: İstanbul’da yapılan Boyun Germe Ameliyatı Fiyatları ortalama 2500 TL ile 10000 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Bu fiyatlar operasyonun yapıldığı ilçeye ve estetik merkezine göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Ankara Boyun Germe Ameliyatı Fiyatları: Ankara’da yapılan Boyun Germe Ameliyatı Fiyatları ortalama 2250 TL ile 7500 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Bu fiyatlar operasyonun yapıldığı ilçeye ve estetik merkezine göre değişkenlik gösterebilmektedir.

İzmir Boyun Germe Ameliyatı Fiyatları: İzmir’de yapılan Boyun Germe Ameliyatı Fiyatları ortalama 2500 TL ile 8000 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Bu fiyatlar operasyonun yapıldığı ilçeye ve estetik merkezine göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Bursa Boyun Germe Ameliyatı Fiyatları: Bursa’da yapılan Boyun Germe Ameliyatı Fiyatları ortalama 2250 TL ile 6000 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Bu fiyatlar operasyonun yapıldığı ilçeye ve estetik merkezine göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Gaziantep Boyun Germe Ameliyatı Fiyatları: Gaziantep’te yapılan Boyun Germe Ameliyatı Fiyatları ortalama 2000 TL ile 5000 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Bu fiyatlar operasyonun yapıldığı ilçeye ve estetik merkezine göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Kayseri Boyun Germe Ameliyatı Fiyatları: Kayseri’de yapılan Boyun Germe Ameliyatı Fiyatları ortalama 2250 TL ile 5000 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Bu fiyatlar operasyonun yapıldığı ilçeye ve estetik merkezine göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Eskişehir Boyun Germe Ameliyatı Fiyatları: Eskişehir’de yapılan Boyun Germe Ameliyatı Fiyatları ortalama 2250 TL ile 6000 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Bu fiyatlar operasyonun yapıldığı ilçeye ve estetik merkezine göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Diyarbakır Boyun Germe Ameliyatı Fiyatları: Diyarbakır’da yapılan Boyun Germe Ameliyatı Fiyatları ortalama 2000 TL ile 6250 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Bu fiyatlar operasyonun yapıldığı ilçeye ve estetik merkezine göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Van Boyun Germe Ameliyatı Fiyatları: Van’da yapılan Boyun Germe Ameliyatı Fiyatları ortalama 2000 TL ile 5000 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Bu fiyatlar operasyonun yapıldığı ilçeye ve estetik merkezine göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Kocaeli Boyun Germe Ameliyatı Fiyatları: Kocaeli’de yapılan Boyun Germe Ameliyatı Fiyatları ortalama 2500TL ile 7000 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Bu fiyatlar operasyonun yapıldığı ilçeye ve estetik merkezine göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Samsun Boyun Germe Ameliyatı Fiyatları: Samsun’da yapılan Boyun Germe Ameliyatı Fiyatları ortalama 2250 TL ile 5400 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Bu fiyatlar operasyonun yapıldığı ilçeye ve estetik merkezine göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Trabzon Boyun Germe Ameliyatı Fiyatları: Trabzon’da yapılan Boyun Germe Ameliyatı Fiyatları ortalama 2400 TL ile 5750 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Bu fiyatlar operasyonun yapıldığı ilçeye ve estetik merkezine göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Antalya Boyun Germe Ameliyatı Fiyatları: Ankara’da yapılan Boyun Germe Ameliyatı Fiyatları ortalama 2500 TL ile 10000 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Bu fiyatlar operasyonun yapıldığı ilçeye ve estetik merkezine göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Adana Boyun Germe Ameliyatı Fiyatları: Adana’da yapılan Boyun Germe Ameliyatı Fiyatları ortalama 2250 TL ile 5000 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Bu fiyatlar operasyonun yapıldığı ilçeye ve estetik merkezine göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Mersin Boyun Germe Ameliyatı Fiyatları: Mersin’de yapılan Boyun Germe Ameliyatı Fiyatları ortalama 2250 TL ile 6000TL arasında değişkenlik göstermektedir. Bu fiyatlar operasyonun yapıldığı ilçeye ve estetik merkezine göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Konya Boyun Germe Ameliyatı Fiyatları: Konya’da yapılan Boyun Germe Ameliyatı Fiyatları ortalama 2000TL ile 6000 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Bu fiyatlar operasyonun yapıldığı ilçeye ve estetik merkezine göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Erzurum Boyun Germe Ameliyatı Fiyatları: Erzurum’da yapılan Boyun Germe Ameliyatı Fiyatları ortalama 2000 TL ile 4500 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Bu fiyatlar operasyonun yapıldığı ilçeye ve estetik merkezine göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Onlineestetik aracılığı ile ülkemizde ve yurtdışında hizmet veren tüm estetik, plastik, cerrahi merkezleri ve saç ekim merkezleri hakkında bilgi alabilir ve olanların adreslerine ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Plastik, estetik cerrahi ve saç ekim merkezleri ve hekimlerinin hangi alanda uzman olduklarını ve en çok hangi alanda başarılı olduklarını portalımızda sizlerle paylaşacağız. Aynı zamanda alanında uzman plastik ve estetik cerrahları hakkında sitemizde yer alan yorumları okuyarak da hekimlerin başarıları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Boyun Germe Ameliyatı Fiyatları ortalama fiyatlar olmakla beraber boyun bölgesinde oluşan deformasyonlar da fiyatları etkilemektedir. Boyun Germe Ameliyatı yaptırmadan önce mutlaka hastane ve doktorunuzu çok iyi araştırmanızı tavsiye ediyoruz.

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu