Ameliyatsız Estetik

Buz Lazer Epilasyon

Buz Lazer Epilasyon

Buz Lazer Epilasyon Nedir?

Buz Lazer Epilasyon
Buz Lazer Epilasyon

Buz Lazer, son zamanlarda en çok tercih edilen epilasyon ve lazer uygulamaları içerisinde en hızlı iyileşme süreci olan ve operasyon anında veya sonrasında en az acı hissettiren lazer uygulamasıdır. Çok kısa süren seanslar ile yapılan lazer epilasyon uygulamaları hem kalıcı hem de hem de konforlu bir uygulamadır.

Buz Lazer Nasıl Uygulanır?

Buz Lazer Epilasyon uygulaması kademeli ısıtma yöntemi ile kılların bulunduğu her bir kökü çok etkili bir şekilde tahrip ederek kılların dökülmesi sağlanır. Bu işlem sırasında cildinizde herhangi bir zarar görme ihtimali oldukça düşüktür. Bazı Lazer Epilasyon uygulamaları kişinin cildinde hem tahribata hem de ciltte yanıklara neden olabilmekte iken Buz Lazer Epilasyonda bu ihtimaller oldukça düşüktür.

Buz Lazer Epilasyon
Buz Lazer Epilasyon

Lazer başlığı uygulama esnasında ütü yaparcasına uygulama alanına sürekli masaj yapar gibi hareket ettirilir. Böylece kıl kökleri yavaş yavaş ısıtılma aşaması başlanır. Aşamalı şekilde ısınan kıl kökleri zayıflayıp dökülme aşamasına gelir. Uygulama anında cildin üzerinde buz hissi yaratan kontak soğutma sistemi ağrısız bir epilasyon uygulaması geçirmenize olanak sağlar. Buz Lazer Epilasyon seans süreleri yaklaşık 30 dakika sürmektedir.

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu