Çene EstetiğiEstetik Ameliyatları

Çene Estetiği Fiyatları

İçindekiler

Çene Estetiği Fiyatları

Çene Estetiği günümüzde sadece zengin inşaların yaptığı bir lüks olmaktan çıkıp artık her kesimden insanın başvurabileceği bir estetik operasyondur. Çene Estetiği Fiyatları incelendiğinde orta dereceli bir estetik merkezinde yapılan 2019 Çene Estetiği Fiyatları yaklaşık olarak 1500-3000 TL arasında değişiklik gösterebilmektedir. Çene yüzün en belirgin yerinde olması ve çenede oluşacak herhangi bir şekil bozukluğu yüzde estetik kayıp yaşanmasına neden olabileceği için estetik alanında en çok tercih edilen estetik yöntemidir diyebiliriz. Yüz estetiği ile kombine edilen çene estetiğin birden çok çeşidi vardır.

çene estetiği fiyatları
çene estetiği fiyatları

Çene Ucu Estetiği

Çene Estetiği Fiyatları hastaneden hastaneye ve doktora göre değişkenlik gösterebilir. Günümüzde artan estetik merkezleri ve özel klinik sayılarının fazla olması nedeniyle eskiye oranla daha düşük fiyatlarla Çene Ucu Estetiği yapılabilmektedir. Çene yüzün en belirgin alanında yer aldığı için çene hattında bulunan herhangi bir sorun yüzde estetik açıdan hoş olmayan bir görüntü oluşturur. Çene yapısı sadece estetik açıdan değil ağız ve diş sağılığı açısından da oldukça önemli bir alanı oluşturur.

Alt Çene Estetiği

18 yaş üstü kişilere uygulanmaktadır. Genel çene estetiği operasyonuna destek amaçlı veya genel çene estetiğinin tek başına yetersiz kaldığı durumlarda başvurulabilen bir estetik yöntemidir. Alt Çene Estetiği düşünen hastaların mutlaka hastaneleri uzmanları çok iyi araştırması gerekmektedir.

Çene Törpüleme Estetiği

Genel olarak burun estetiği operasyonları ile kombineli şekilde yapılmaktadır. Çene yüz şeklini etkileyen en önemli uzuv olarak dikkat yüzde dikkat çekici bir bölgede yer almaktadır. Çene Törpüleme Estetiğinde hastanın çenesinde uzunluk kişide çenenin estetik görünümdeki bozuklukları gidermek amaçlanır. Çenedeki bu uzunluk çene ucunda bulunan kemiklere uygulanan törpüleme işlemi ile düzeltilir.

Çene estetiğinde değişkenlik gösteren çeşitlerden dolayı Çene Estetiği Fiyatları da değişkenlik göstermektedir. Hastanın yaşına çene yapısına ve başka nedenlere göre farklı fiyat tarifeleri ortaya çıkmaktadır.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu