Estetik Merkezleriİstanbul Estetik Merkezleri

Daisy Poliklinik

Onlineestetik aracılığı ile dünyanın her yerinde bütün şehirlerinde yer alan tüm estetik merkezlerinin iletişim ve adres bilgilerine ulaşabilir adres tarifini alabilirsiniz. Bunun yanında bir de estetik merkezleri ve estetik hekimlerini bulabilme ve estetik merkezleri ve estetik cerrahlarından randevu alabilmeniz için özel bir içerik hazırlamaya çalışmaktayız. Daisy Estetik Polikliniği  İstanbul’da bulunan en bilindik ve en iyi estetik merkezlerinden biridir

Daisy Estetik Poliklinik

Daisy Poliklinik profesyonel kadrosu ile Şişli/ İSTANBUL’da hizmet vermektedir. Tercih edilen bu profesyonel estetik hastanesi Daisy Polikliniğinin açık adresi aşağıda yer almaktadır. Avrupa yakasında şubeleri bulunan estetik merkezleri arasında alternatiflerinizden biri de Daisy  Estetik Poliklinik olabilir.

 

 

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetic cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle klavuzluk yapabilirsiniz.

 

Daisy Estetik Poliklinik

Şişli/İstanbul

Adres: Teşvikiye Cad. Tektaş Apt. No:20/8 Nişantaşı Şişli İstanbul

Telefon: 0 (212) 709 8535

Whatsap +90 (535) 669 4069

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu