Devlet Hastanelerinde Estetik Ameliyatları

Devlet Hastanelerinde Boyun Germe

Devlet Hastanelerinde Boyun Germe

Devlet Hastanelerinde Boyun Germe
Devlet Hastanelerinde Boyun Germe

Devlet Hastanelerinde Boyun Germe operasyonları son zamanlarda sıklıkla yapılma başlandı. Yaşlanma ve kilo vermeye bağlı olarak vücudun bir çok bir çok yerinde sarkmalar oluşabilmekte. Bu kırışıklardan göze batan ilk yerler yüz ve boyun bölgeleridir. Bizlerde bu makalemizde sizler için Devlet Hastanelerinde Boyun Gerdirme estetiği hakkında bilgiler vereceğiz. Devlet Hastanelerinde Boyun Gerdirme estetiği hakkında bilgiler vermeden önce Boyun Gerdirme hakkında küçük bilgiler vermek yararınıza olacaktır.

Yaş ilerlemesi, sık yaşanan kilo alıp vermeler veya genetik nedenlerden dolayı boyun bölgesinde sarkmalar ve yağlanmalar oluşabilmektedir. Bu sarkmalar kişiyi yaşlı göstermenin yanında kişide deri bozukluklarına ve yüz yapısının bozulmasına neden olmaktadır. Gıdı bölgesi olarak ta adlandırılan boyun bölgesi bazı durumlarda yağlanmadan ve sarkmalardan dolayı görünmez bir duruma da gelebilmektedir. İşte bu duruma en etkili çözüm yöntemi Boyun Gerdirme ameliyatıdır. Boyun Germe Estetiği özel hastane ve kliniklerinde yapılabildiği gibi Devlet Hastanelerinde Boyun Germe operasyonları da başarılı şekilde yapılmaktadır.

Boyun Gerdirme estetiği genelde Yüz Estetiğinin devamı olarak yapılmaktadır. Fakat bazı durumlarda da sadece Boyun Gerdirme operasyonları da yapılmaktadır. Boyun Gerdirme operasyonlarında liposuction yönteminin çok fazla etkili olmadığını belirtelim. Zira Boyun Gerdirme ameliyatında liposuction yöntemi ile yağ fazlalıklarını aldırmak fayda vermeyecektir. Çünkü boyun bölgesinde bulunan deri vücudun diğer bölgelerinde bulunan derilerden çok farklı bir yapıdadır. Bundan dolayı boyun bölgesinde liposuction ile yağ aldırma sonucu kişinin boyun bölgesi tekrar sarkacaktır. Bu durum erkeklerde biraz daha farklı olabilmektedir. Zira erkeklerde Boyun Gerdirme ameliyatlarında liposuction yöntemi bayanlara nazaran kısmen daha başarılı olmaktadır.

Boyun Gerdirme Ameliyatı Kimlere Uygulanır?

Boyun Gerdirme ameliyatı boyun bölgesinde yağlanma yaşayanlar, elastikiyetin yitirilmesi, sarkmaların oluşması ve deri kırışıklığı oluşması durumunda olan kişilere yapılır.

Yaklaşık 1 saat süren Boyun Gerdirme ameliyatı genel ve lokal anestezi yöntemleri ile yapılmaktadır.

SGK Hangi Durumlarda Boyun Germe Ameliyatı Masrafını Karşılar?

Devlet Hastanelerinde Boyun Germe
Devlet Hastanelerinde Boyun Germe

SGK Dudak Boyun Germe operasyonlarının belli kısmını ve hatta bazı durumlarda tamamını karşıladığını belirtmiştik. Tabi ki SGK’nın bu masrafları karşılama şartları vardır. Eğer ki Boyun Germe ameliyatında hasta herhangi bir sağlık sorunu olmaksızın tamamen estetik görünüm amacıyla yaptırıyor ise operasyon ücretinin tamamını hasta karşılamak zorundadır. Genel olarak bu operasyon çok düşük ücrete yapılmakta veya hastanın sağlık güvencesine göre ücretin tamamı SGK tarafından karşılanmaktadır. Zira Boyun Germe Ameliyatı estetik olduğu kadar sağlığı da etkilediğinden bir sağlık sorunudur.

Boyun Gerdirme Estetiği hakkında genel bilgileri ve Devlet Hastanelerinde Boyun Germe Ameliyatı Yapılır mı?  sorusuna cevap verdikten sonra son olarak sizlere Boyun Germe  Ameliyatı hakkında küçük önerimiz olacak. İster özel hastanelerde isterse de devlet hastanesinde Boyun Gerdirme operasyonu gerçekleştirmek istiyor iseniz doktorunuzu mutlaka çok iyi araştırmalı ve sizlere uygulayacağı tedavi hakkında ön bilgi alınız. Bu bilgiler ve araştırmalar sizlerin operasyonunu başarılı ve sağlıklı olmasını sağlamaktadır.

Devlet hastanelerinde nasıl randevu alınır?

Şimdide gelelim randevuyu nasıl alacağınıza Devlet Hastaneleri Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi kliniğinden randevu alabilmek için MRHS sisteminden internet üzerinden alabileceğiniz gibi MRHS uygulamasını akıllı telefonunuza indirerek, E-devlet üzerinden MRHS partalından ya da 182 numarayı telefonla arayarak randevunuzun tarihini ve doktorunuzu seçebilirsiniz. Randevu almadan önce doktorunuz mutlaka çok iyi araştırmanızı öneriyoruz. Bizde sizler için Devlet Hastaneleri Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi doktorlarının her birini çok ayrıntılı şekilde araştırıp sayfamızda bulunan doktorlar kategorisi altında yayınladık. Araştırmalarınıza buradan devam edebilirsiniz.

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu