Devlet Hastanelerinde Estetik AmeliyatlarıBurun EstetiğiEstetik Fiyatları

Devlet Hastanelerinde Burun Estetiği Fiyatları 2020

Devlet Hastanelerinde Burun Estetiği Fiyatları 2020
Devlet Hastanelerinde Burun Estetiği Fiyatları 2020

İçindekiler

Devlet Hastanelerinde Burun Estetiği Fiyatları 2020

Devlet hastanelerinde estetik operasyonlarının hemen hemen hepsinin yapıldığı ve bu operasyonların büyBurun Estetiği Fiyatları 2020ük bir kısmı SGK tarafından karşılanmaktadır. Devlet Hastanelerinde Burun Estetiği Fiyatları 2020 burun estetiğinin kapsamına göre değişmektedir.

Devlet hastanelerinde yapılan estetik çeşitleri bir hayli fazla iken buralarda yapılan operasyonlar alanında uzman doktor kadroları ile yapılmaktadır. Sadece devlet hastanelerinde değil üniversite hastanelerinde ve yeni yeni açılmaya başlanan şehir hastanelerinde de tüm estetik çeşitleri yapılmaktadır. Devlet hastanelerinde yapılan estetik operasyonlarının fiyatları da özel hastaneler ve kliniklere oranla daha uygun fiyatlar ile yapılmasına karşın birçok durumda estetik ücretleri SGK tarafından karşılanabilmektedir.

Devlet Hastanesinde Burun Estetiği Olacaklar Nelere Dikkat Etmelidir?

  • Bazı devlet hastanelerinde Plastik ve estetik cerrahi bulunmayabilir ve bulunsa bile bazı hastanelerde burun estetiğini kulak burun boğaz bölümünde de burun estetiği yapılabilmektedir. Devlet Hastanesinde Burun Estetiği Olacak Hastalar hastanede estetik kliniği yoksa hastanenin kulak burun boğaz bölümünde burun estetiği ameliyatının yapılıp yapılmadığını mutlaka araştırması gerekmektedir. Bu araştırmayı onlineestetik.com adresimizden araştırmanızı yapabilirsiniz.
  • Ameliyatı gerçekleştirecek olan doktorunuzun daha önce gerçekleştirdiği burun estetiği operasyonlarını ve referanslarını mutlaka araştırınız. Doktorlar hakkında bilgi almak için onlineestetik.com adresimizden araştırmanızı yapabilirsiniz.
  • Bazı hastanelerde burun estetikleri kulak burun boğaz bölümü doktoru tek başına operasyonu gerçekleştirirken bazı hastanelerde de hem kulak burun boğaz hem de estetik cerrahları birlikte ameliyata girmektedir. Bu araştırmayı yapıp bilgi almanız yararınıza olacaktır.
  • Estetik operasyonun başarılı olması elbette önemli olduğu gibi bir başa önemli husus da burun estetiği operasyonun fiyatının ne kadar olduğudur. Burun estetiği fiyatlarını mutlaka iyi araştırıp daha sonrasında sürpriz yaşamamanız iyi olacaktır.

Devlet Hastanelerinde Burun Estetiği Fiyatları 2020

Devlet Hastanelerinde yapılan Burun Estetiği Fiyatları operasyonun çeşidine hastanın beklentisine ve operasyonun gerçekleştirileceği hastaneye göre de değişkenlik gösterebilmektedir. Devlet hastanelerinde yapılan burun estetik fiyatları burun estetiği operasyonu 2500- 5000 TL arasında değişkenlik gösterebilmekte iken hastanın durumuna göre operasyon ücretinin bir kısmını SGK karşılamaktadır.

SGK Hangi Durumlarda Burun Estetiği Masrafını Karşılar?

SGK burun estetiği operasyonlarının belli kısmını ve hatta bazı durumlarda tamamını karşıladığını belirtmiştik. Tabi ki SGK’nın bu masrafları karşılama şartları vardır. Eğer ki burun estetiğinde hasta herhangi bir sağlık sorunu olmaksızın tamamen estetik görünüm amacıyla yaptırıyor ise operasyon ücretinin tamamını hasta karşılamak zorundadır.

Burun estetiği kişiye özel tamamen estetik bir görünüm amacıyla yapıldığı taktirde 2019 yılında 2000 – 4000 TL arasında değişkenlik gösteren fiyatlar 2020 yılında 2500 – 5000 TL arasında olmaktadır. Doktorunuz tarafından burnunuz ile ilgili yapısal bir bozukluk raporu tutulmuş veya estetik ameliyatına kulak burun boğaz doktoru da müdahil olacak ise bu durumda hastanede yatış, doktor ücretleri, ameliyat giderleri SGK tarafından karşılanıp sadece estetik operasyon giderleri hastadan tahsis edilmektedir.

Devlet hastanelerinde nasıl randevu alınır?

Şimdide gelelim randevuyu nasıl alacağınıza Devlet Hastaneleri Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi kliniğinden randevu alabilirsiniz.  MRHS sisteminden internet üzerinden alabileceğiniz gibi MRHS uygulamasını akıllı telefonunuza indirerek, E-devlet üzerinden MRHS partalından ya da 182 numarayı telefonla arayarak randevunuzun tarihini ve doktorunuzu seçebilirsiniz. Randevu almadan önce doktorunuz mutlaka çok iyi araştırmanızı öneriyoruz. Bizde sizler için Devlet Hastaneleri Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi doktorlarının her birini çok ayrıntılı şekilde araştırıp sayfamızda bulunan doktorlar kategorisi altında yayınladık. Araştırmalarınıza buradan devam edebilirsiniz.

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek, diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu