Estetik Fiyatları

Devlet Hastanelerinde Saç Ekimi

Devlet Hastanelerinde Saç Ekimi
Devlet Hastanelerinde Saç Ekimi

Devlet Hastanelerinde Saç Ekimi

Saç ekimi son zamanlarda en çok tercih edilen estetik operasyonlarının başında gelmektedir. Bundan dolayı gerek sosyal medyada gerekse de televizyonlarda Saç ekimi reklamları sık sık yapılmaktadır. Ülkemizde gelişen saç ekimi yöntemleri sayesinde sadece Türkiye’den değil dünyanın bir çok yerinden saç ekimi için insanlar gelmektedir. Şimdi gelelim konumuza en çok merak edilen soruya Devlet Hastanelerinde Saç Ekimi Yapılır mı? Sorusuna

Devlet Hastanelerinde Saç Ekimi çok sık olmasa yapılmaya başlandı diyebiliriz. Zira 2018 yılında Bayburt Devlet Hastanesinde Saç Ekimi ve Ok Meydanı Devlet Hastanesinde Saç Ekimi yapılmaya başlandı. Bayburt Devlet Hastanesi ve Ok Meydanı Devlet Hastanesinde Saç Ekimi için gerekli ekipmanların ve doktor kadrosunun bulunmasından dolayı ülkemizde sadece bu 2 devlet hastanesinde Saç Ekimi yapılmaktadır.

Devlet Hastanelerinde Saç Ekimini SGK Karşılıyor mu?

Devlet Hastanelerinde Saç Ekimini plastik cerrahi kliniği yapıyor ise saç ekimi ücreti SGK tarafından karşılanmaktadır. Zira plastik cerrahi kliniğinin yaptığı saç ekimi genellikle yanmalardan veya yaralanmalardan dolayı yaptıkları estetikleri kapsamaktadır. Bu durumlarda yapılan Saç Ekimleri SGK tarafından karşılanmaktadır. Fakat estetik amaçlı yapılan yani kellik sorunundan dolayı yapılan saç ekimlerini SGK karşılamamaktadır.

 

Devlet Hastanesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi kliniğinden randevu alabilmek için MRHS sisteminden internet üzerinden alabileceğiniz gibi MRHS uygulamasını akıllı telefonunuza indirerek, E-devlet üzerinden MRHS portalından ya da 182 numarayı telefonla arayarak randevunuzun tarihini ve doktorunuzu seçebilirsiniz. Randevu almadan önce doktorunuz mutlaka çok iyi araştırmanızı öneriyoruz. Bizde sizler için Devlet Hastanesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi doktorlarının her birini çok ayrıntılı şekilde araştırıp sayfamızda bulunan doktorlar kategorisi altında yayınladık. Araştırmalarınıza buradan devam edebilirsiniz.

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu