Devlet Hastanelerinde Estetik AmeliyatlarıAydın Estetik Cerrahları

Devlet Hastanesinde Burun Estetiği

İçindekiler

Devlet Hastanesinde Burun Estetiği

Devlet Hastanesinde Burun Estetiği
Devlet Hastanesinde Burun Estetiği

Devlet Hastanesinde Burun Estetiği son zamanlarda devlet hastanelerinde en çok tercih edilen estetik operasyonlarının başında gelmektedir. Devlet Hastanelerinde Burun Estetiği düşünen hastaların en çok merak ettiği sorulardan bazıları

Devlet Hastanelerinde Burun Estetiği Yapılır mı?

Devlet Hastanelerinde Burun Estetiği Güvenilir mi?

Hangi devlet hastanelerinde Burun Estetiği yapılır?

Devlet Hastanesinde Burun Estetiği Avantajları

Devlet Hastanelerinde Burun Estetiği Dezavantajları

Devlet Hastanesinde Burun Estetiği Fiyatları,

SGK Devlet Hastanelerinde Burun Estetiği ücretini karşılar mı?

gibi sorulardır.

Burun Estetiği bir diğer adıyla Rinoplasti estetik operasyonları içerisinde en kapsamlı, en çok tercih edilen ve en çok uygulanan estetik operasyonudur. Hatta öyle ki bazı estetik kliniklerinde sadece Burun Estetiği Rinoplasti uygulaması yapılmaktadır. Burun estetiğinin bu kadar önemli ve çok tercih edilen bir operasyon olması son zamanlarda devlet hastanelerinde, şehir hastanelerinde, üniversite hastanelerinde ve eğitim ve araştırma hastanelerinde de çok sıklıkla yapılmaktadır.

Devlet Hastanesinde Burun Estetiği Yapılır mı?

Devlet Hastanesinde Burun Estetiği
Devlet Hastanesinde Burun Estetiği

Devlet Hastanesinde Burun Estetiği yapılır mı? sorusu en çok karşılaşılan soruların başında gelmektedir. Evet devlet hastanelerinde Burun Estetiği Rinoplasti ameliyatları yapılmaktadır. Fakat her devlet hastanelerinde Burun Estetiği yapılmamaktadır. Devlet hastanelerinde burun estetiği yapılması için hastanenin plastik ve estetik cerrahi kliniğinin olması, ameliyat ekipmanlarının olması ve yeteri kadar estetik cerrahın bulunması gerekmektedir. Bu şartların sağlanması durumunda Devlet Hastanesinde Burun Estetiği yapılabilmektedir.

Devlet Hastanelerinde Burun Estetiği Güvenilir mi?

Devlet Hastanesinde Burun Estetiği
Devlet Hastanesinde Burun Estetiği

Estetik operasyonlarının güvenirliliği maalesef sadece hastaneye göre belirlenmemektedir. Her estetik operasyonunda olduğu gibi burun estetiği ameliyatında da başarı sadece hastaneye bağlı değildir. Devlet Hastanelerinde Burun Estetiği ameliyatlarının başarı oranı özel hastane ve estetik merkezlerinin başarı oranı ile aynı orandadır.

Hangi devlet hastanelerinde Burun Estetiği yapılır?

Devlet Hastanesinde Burun Estetiği
Devlet Hastanesinde Burun Estetiği

Devlet hastanelerinde burun estetiği Rinoplasti yapılması için gereken şartları yukarıda sıralamıştık. Şartları sağlayan devlet hastanelerinde, şehir hastanelerinde, üniversite hastanelerinde ve eğitim ve araştırma hastanelerinde Burun estetiği yapılmaktadır. Sağlık bakanlığının son zamanlarda estetik operasyonlarına önem vermesi ile bir çok devlet hastanesi, eğitim ve araştırma hastanesi, şehir hastanesi ve üniversite hastanelerinde burun estetiği yapılmaktadır. Bu hastanelerinin bazılarını sıralayacak olursak;

İstanbul Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi

İstanbul Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi

İstanbul Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi

İstanbul Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi

İstanbul Beyoğlu Bölgesi Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Adana Çukurova Dr. Aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesi

Adana Şehir (Numune Eğitim ve Araştırma) Hastanesi

İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi

İstanbul Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Gaziantep Şehit Kamil Devlet Hastanesi

Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi

İstanbul Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi

İstanbul Esenyurt Necmi Kadıoğlu Devlet Hastanesi

Uşak Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi

İstanbul Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Ankara Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi

İstanbul Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi

İstanbul Gaziosmanpaşa Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Gibi hastanelerde gerekli doktorların bulunması durumunda Burun Estetiği Rinoplasti yapılabilmektedir. Sağlık bakanlığının da çalışmaları ile 2021 yılı itibarı ile illerde bulunan devlet hastaneleri, eğitim ve araştırma hastanelerinde, şehir hastaneleri ve üniversite hastanelerinde Burun estetiği operasyonları yapılacaktır.

Devlet Hastanesinde Burun Estetiği Avantajları

Devlet Hastanelerinde Burun Estetiği Avantajları
Devlet Hastanelerinde Burun Estetiği Avantajları

Devlet hastanelerinde burun estetiği düşünenlerin hastaların tercih nedeni özel hastane ve estetik kliniklerinde Burun Estetiği Rinoplasti fiyatlarının çok yüksek fiyatlarla yapılmasıdır. Özel klinik ve özel hastanelerde Burun Estetiği operasyonu 3500 TL – 20000 TL arasında değişen çok yüksek fiyatlarla yapılmasıdır. Devlet hastanelerinde bu fiyatlar özel hastane ve özel estetik kliniklerine oranla çok daha uygun fiyatlarla yapılmaktadır. Bu durum Devlet Hastanelerinde Burun Estetiği Avantajlarının en önemlisidir.

Devlet Hastanelerinde Burun Estetiği Avantajlarından bir diğeri ise operasyonlarının tamamı devlet güvencesi ile yapılmaktadır. Yani operasyon sonrası olumsuz durumlarda bir muhatap bulabilmenizdir. Bir çok özel hastane ve özellikle estetik kliniklerinde burun estetiği sonrası herhangi bir muhatap bulamayabilirsiniz.

Devlet Hastanelerinde Burun Estetiği Dezavantajları

Devlet Hastanelerinde Burun Estetiği 2020
Devlet Hastanelerinde Burun Estetiği 2020

Devlet Hastanelerinde Burun Estetiği Avantajları olduğu kadar dezavantajlarda elbette mevcuttur. Bu dezavantajların başında yakın zamanda randevu alabilme sorunudur. Bazı devlet hastanelerinde en yakın randevu tarihi 6 ay sonra olabiliyor. Yeteri doktor kadrosunun bulunmadığı durumlarda bu tarih daha da çok ötelenebiliyor. Yani burun estetiği için çok ileri bir tarihte randevu alabilme durumu oldukça yüksek bir ihtimaldir.

Özel hastane ve estetik kliniklerinde olduğu gibi işinin ehli olmayan bir çok doktor devlet hastanesinde de vardır. Bu dezavantaj tamamen şans ve çok iyi araştırma sonucu avantaja çevrilebilir.

Devlet Hastanesinde Burun Estetiği Fiyatları

Devlet Hastanelerinde Burun Estetiği Fiyatları
Devlet Hastanelerinde Burun Estetiği Fiyatları

Devlet Hastanesinde Burun Estetiği Fiyatlarını internet ortamında vermek yasal olmamakla beraber net fiyat vermek olanaksızdır. Zira burun estetiği Rinoplasti fiyatlarını etkileyen bir çok unsur vardır. Kullanılacak yöntem, hangi ilde operasyonu gerçekleştirdiğiniz, burun yapınız ve kullanılacak malzeme gibi bir çok faktör Devlet Hastanelerinde Burun Estetiği Fiyatlarını etkilemektedir. Sizler de Devlet Hastanelerinde Burun Estetiği Fiyatlarını almak için hastane yetkilileri iletişime geçip ön muayene sonrası net fiyat alabilirsiniz.

Devlet Hastanelerinde Burun Estetiği Fiyatları konusunda başka önemli bir husus ise Devlet Hastanelerinde Burun Estetiği Fiyatları özel hastane veya estetik kliniklerine oranla çok daha uygun fiyatlarla yapılmaktadır. Zira Devlet Hastanelerinde Burun Estetiği Fiyatlarında genellikle sadece kullanılan malzeme parasını verebilirsiniz.

SGK Devlet Hastanelerinde Burun Estetiği Ücretini Karşılar mı?

Devlet Hastanesinde Burun Estetiği
Devlet Hastanesinde Burun Estetiği

SGK Devlet Hastanelerinde Burun Estetiği Ücretini Karşılar mı? sorusu ince bir soru olup eğer ki operasyon sağlık açısından yapılıyor ise operasyon ücreti SGK tarafından karşılanır fakat Burun Estetiği sağlıktan çok estetik amaçla yapılıyorsa operasyon ücretinin tamamını hasta karşılamak zorundadır.

Devlet Hastanelerinde Burun Estetiği İçin Randevu Nasıl Alınır?

Devlet Hastanelerinde Burun Estetiği
Devlet Hastanelerinde Burun Estetiği

Devlet Hastaneleri Plastik ve estetik Cerrahi Kliniğinden randevu alabilmek için MRHS sisteminden internet üzerinden alabileceğiniz gibi MRHS uygulamasını akıllı telefonunuza indirerek, E-devlet üzerinden MRHS partalından ya da 182 numarayı telefonla arayarak randevunuzun tarihini ve doktorunuzu seçebilirsiniz. Randevu almadan önce doktorunuz mutlaka çok iyi araştırmanızı öneriyoruz. Bizde sizler için Devlet Hastaneleri Burun Estetiği doktorlarının her birini çok ayrıntılı şekilde araştırıp sayfamızda bulunan doktorlar kategorisi altında yayınladık. Araştırmalarınıza buradan devam edebilirsiniz.

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu