UncategorizedAğız ve Diş SağlığıHastalıklar

Diş Hekimi Öznur Özkan

Diş Hekimi Öznur Özkan

İçindekiler

Diş Hekimi Öznur Özkan

Diş Hekimi Öznur Özkan, İstanbul Çağlayan’da kendine ait muayenesinde hastalarına hizmet vermektedir. 2018 yılında Bezmialem Vakıf Üniversitesinden iyi bir derece ile mezun olduktan sonra bir çok diş merkezlerinde çalışma fırsatı buldu. Diş Sağlığı ve Hastalıkları alanında gerek aldığı eğitimler gerekse de aktif iş hayatında edindiği tecrübeler sonucunda kendi muayenesini açıp hastalarına hizmet vermeye başlayan Dt. Öznur Özkan bir çok başarılı operasyona imza atmıştır. Dünyada Diş Sağlığı ve Hastalıkları konusunda yaşanan gelişmeleri yakından takip eden, bu alanda kendini ve ekibini geliştiren ve bu gelişmeleri tedavilerde hastalarına uygulayan Diş Hekimi Öznur Özkan, genç yaşına rağmen İstanbul’un en çok tercih edilen diş hekimlerinden biridir.

Dt. Öznur Özkan Uzmanlık Alanları

"Dt.

Kök Kanal Tedavisi

Kök Kanal Tedavisi, Lokal anestezi uygulanarak yapılmaktadır. Diş ve çevresinde bulunan dokuların uyuşturularak operasyon anında hastaların ağrı çekmesinin önüne geçilir.

Dişlerde bulunan çürükler büyük bir titizlikle temizlendikten sonra kök kanalları açılır.

Röntgen çekilerek kanal uzunluğu tespiti yapılır.

Kök kanallarının içeriğinde bulunan pulpa dokusu çıkarılarak temizlenir.

Kök kanalları şekillendirilir.

Kök kanallar dezenfekte edilir.

Kök kanalları doldurulur.

Köprü Uygulaması

Diş Köprüsü, diş kayıplarında veya diş eksiliğinde ağız içerisinde oluşan boşluğu dolduran bir diş hekimliği tedavi yöntemidir. Köprü Uygulaması, 4 farklı madden yapılabilmektedir. Bu maddeler altın, porselen, alaşım ve seramiktir. Diş kaybı sonrasında yaşam kalitesini yükseltmek amacıyla Diş Köprüsü uygulamasını tercih edebilirsiniz.

İmplant Tedavisi

Çene kemiğine yerleştirilip protezler ile desteklenen yapay diş köklerine İmplant Tedavisi denir. Ağız içerisinde eksik dişlerin yerine yapılan ve ömür boyu kullanılabilecek olan bu yapay diş köklerinin üzerine uygulanan sabit ve hareketli protezler hastanın gerek gülüş estetiğini gerekse de çiğneme fonksiyonunu tamamlar.

Gülüş Tasarımı

Gülüş Tasarımı, diğer bir adıyla Estetik Diş Hekimliği çeşitli nedenlerle estetik açıdan hoş olmayan diş ve diş etleri hastalıklarının yüz şekil ve hatlarına uyumlu hale getirmesi işlemidir.

Gülüş Tasarımı
Gülüş Tasarımı

Yapılan Diğer İşlemler

Dijital Diş Hekimliği Diş Teli Tedavisi Diş Dolgusu
Köprü Uygulaması Estetik Diş Hekimliği Kök Kanal Tedavisi
Ortodontik Tedavi Estetik Braketler Lokal Anestezi
Şeffaf Plak Tedavisi Diastema Kapama Normal Randevu
Cerrahi İmplant Yapıştırma Randevu
İmplant E-Max Diş Kaplama 20’lik Diş Çekimi
Gülüş Tasarımı Diş Beyazlatma Ağız Bakımı
PRF (Plateletten Zengin Fibrin) Kanal Tedavisi Botoks
Diş Eti Estetiği Zirkonyum Porselen Kronlar Pembe Estetik
Hassas Bağlantılı Protezler Diş Hekimi Randevusu Tam Diş Protezi
Lamina Uygulamaları Estetik Porselen  

Diş Hekimi Öznur Özkan Hasta Yorumları

Doktorlar siteleri, şikayet siteleri ve forum sitelerini incelediğimizde Diş Hekimi Öznur Özkan hakkında yorumların genelinin olumlu görüşler olduğunu belirtelim. Diş Hekiminin kendine ait muayenesinde hastaları ile ikili ilişkileri, operasyonlar üzerindeki bilgi, tecrübe ve başarısı, operasyon sırasında olduğu gibi operasyon sonrasında da ilgisinden hastalarının memnun olması, muayenenin son derece hijyenik olması ve çalışma ekibinin işlerinde uzman olması hastaların olumlu görüş bildirdiği özelliklerdir. İstanbul’da Ağız ve Diş Sağlığı işlemleri için Dt. Öznur Kaya alternatif diş hekimlerinden biri olabilir.

Diş Hekimi Öznur Özkan Muayene Ücreti

Diş Hekimi Öznur Özkan Muayene Ücretlerini maalesef sanal ortamda paylaşılmamaktadır. Muayene ücretini net almak için aşağıda belirttiğimiz iletişim bilgilerinden alabilirsiniz.

Öznur Özkan Muayenesi İletişim:

Adres: Çağlayan Mahallesi Zengin Sokak No:19/1 Çeken Plaza 34403 İstanbul

Randevu Al:+90 850 333 0388    +90 537 306 04 93

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu