İstanbul DiyetisyenDoktorlar

Diyetisyen Güler Engin

Diyetisyen Güler Engin

İçindekiler

Diyetisyen Güler Engin

Dyt. Güler Engin
Dyt. Güler Engin

Diyetisyen Güler Engin 2009 yılında Pamukkale Üniversitesi Gıda Mühendisliğini kazanıp daha sonraki eğitim döneminde Haliç Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünden başarıyla mezun olmuştur. Kendini beslenme ve diyet alanında geliştirmeyi düşünen Dyt. Güler Engin Diyetisyen olarak meslek hayatına Kadıoğlu Hastanesinde başladı. Meslek hayatının daha sonraki aşamalarında Gamze Kaçar Diyet Polikliniğinde devam etmiştir.

2015 yılında kendine ait özel muayenesini açmaya karar veren Dyt. Güler Engin kendi adıyla Şişli’de kurduğu Dyt. Güler Engin Muayenesinde hastalarına hizmet vermeye başladı. Dyt. Güler Engin hem kendine ait muayenesinde hastalarına hizmet vermekte hem de Türkiye Obezite Cerrahisi Diyetisyeni olarak hizmet vermekte.

Diyetisyen Güler Engin Uzmanlık Alanları

Şişli Diyetisyen
Şişli Diyetisyen

Kilo Problemi

Kilo Verme Diyetleri

Kişiye Özel Diyetler

Diyabet Diyeti

Obezite

Zayıflama Diyetleri

Zayıflama Programı

Çocuk ve Ergenlerde Kilo Kontrolü

İnsülin Direnci ve Metabolik Sendrom

Gebelik ve Emziklilikte Beslenme

Gebelik ve Beslenme

Sporcu Beslenmesi

Çocuk Beslenmesi

Diyetisyen Güler Engin Yorum ve Şikayetler

Dyt. Güler Engin hakkında Türkiye’nin önde gelen doktor siteleri, forum siteleri ve sosyal medya sayfalarını incelediğimizde diyetisyen hakkında yapılan 420 ye yakın yorum ve görüş olduğunu belirtmekte fayda var. Bu yorumların % 90’na yakının olumlu görüşlerinin olduğunu belirtelim. Bir diyetisyen için % 90’lık olumlu yorum ve görüşlerin oldukça memnuniyet oranının yüksek olduğu anlamını taşır. Peki Dyt. Güler Engin’in 400 ün üzerinde olumlu yorum almasında diyetisyenin hangi özellikleri etkilidir.

Hastanın daha önce geçirdiği hastalıkların (özellikle kilo almaya ve kilo vermemeye sebep olan şeker ve insülin direnci gibi hastalıkların) diyetisyen tarafından bilinmesi ve ona göre program uygulaması,

Hasta ile yakından ilgilenmesi, güler yüzü ve hastayı sık sık takip etmesi,

Hastayı aç bırakmadan, sağlıklı ürün ve program tavsiyesi ile hastanın kilo vermesini sağlamak

Gibi etmenlerden dolayı diyetisyeni tercih edenler olumlu görüş ve yorumlara sıkça yer vermiştir.

Birkaç olumsuz yorumlara da denk geldik ve bu olumsuz yorumların temelinde de hastaların kilo verememesinin nedenini diyetisyenin uyguladığı programa bağlamasıdır. Bu eleştirilerin haklılığı elbette tartışılır ki unutulmamalıdır ki diyet uzun ve zor bir süreç olmakla birlikte gerçekten azim ve sabır isteyen bir dönemdir.

Dyt. Güler Engin hakkında yapılan olumlu yorum ve görüşlerin oranının fazla olması diyetisyenler listenize ekleyeceğiniz isimler arasında yer alabilir.

Diyetisyen Güler Engin Seans Ücretleri

Diyetisyen
Diyetisyen

Dyt. Güler Engin Seans Ücretlerini web ortamında vermek olanaksızdır. Aşağıda belirttiğimiz iletişim adreslerinden iletişime geçerek net fiyat alabilirsiniz.

Dyt. Güler Engin Randevu

Randevularınızı online alabileceğiniz gibi Mecidiyeköy Mahallesi Şehit Ahmet Sokak No : 6 / 10 Ada Residance Daire : 24 Mecidiyeköy, Şişli İstanbul ve

0850 333 0388 numaralı telefondan randevu alabilirsiniz.

Güler Engin Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezi İletişim

İnstagram Adresi: diyetisyengulerengin

Adres: Mecidiyeköy Mahallesi Şehit Ahmet Sokak No : 6 / 10 Ada Residance Daire : 24 Mecidiyeköy, Şişli İstanbul

Tel: 0850 333 0388

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu