Estetik CerrahlarıAnkara Estetik Cerrahları

Doç. Dr. Avni Tolga ERYILMAZ

Doç. Dr. Avni Tolga ERYILMAZ 2
https://www.onlineestetik.com/wp-content/uploads/2019/07/Doç.-Dr.-Avni-Tolga-ERYILMAZ-2.jpg

Onlineestetik aracılığı ile ülkemizde ve yurtdışında çalışan tüm estetik ve plastik cerrahları hakkında bilgi alabilir ve olanların adreslerine ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Estetik ve plastik hekimlerinin hangi alanda uzman olduklarını ve en çok hangi alanda başarılı olduklarını portalımızda sizlerle paylaşacağız. Aynı zamanda alanında uzman plastik ve estetik cerrahları hakkında sitemizde yer alan yorumları okuyarak da hekimlerin başarıları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Doç. Dr. Avni Tolga ERYILMAZ, şu an güncel olarak Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı olarak Söğütözü / Ankara’da kendine ait estetik kliniğinde hizmet vermektedir.

Doç. Dr. Avni Tolga ERYILMAZ

Doç. Dr. Avni Tolga ERYILMAZ, Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesini bitiren Cevdet Murat AKAGÜN, Gazi Üniversitesi Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalında ihtisas yaparak Estetik Cerrahi Uzmanı olmuştur.

 

Doç. Dr. Avni Tolga ERYILMAZ Hakkında

Eğitim ve İş Hayatı

  • Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirdi.

 

  • Gazi Üniversitesi Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalında ihtisas yaparak Estetik Cerrahi Uzmanı olmuştur.

 

  • Birçok ünlü isimlerin estetik operasyonlarını gerçekleştirmiştir. Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalında ihtisas yaparak Estetik Cerrahi Uzmanı olarak görev almıştır.

 

  • Ankara Ufuk Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalında ihtisas yaparak Estetik Cerrahi Uzmanı olarak görev almıştır.

 

 

 

Doç. Dr. Avni Tolga ERYILMAZ Uzmanlık Alanları

 

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

Doç. Dr. Avni Tolga ERYILMAZ
Adres: Neorama İş ve Yaşam Merkezi Kat: 4 No: 13 Söğütözü / Ankara
Tel: 0532 372 61 79

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu