Estetik Cerrahlarıİstanbul Estetik Cerrahları

Doç. Dr. Burak Ersoy

Onlineestetik aracılığı ile ülkemizde ve yurtdışında çalışan tüm estetik ve plastik cerrahları hakkında bilgi alabilir ve olanların adreslerine ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Estetik ve plastik hekimlerinin hangi alanda uzman olduklarını ve en çok hangi alanda başarılı olduklarını portalımızda sizlerle paylaşacağız. Aynı zamanda alanında uzman plastik ve estetik cerrahları hakkında sitemizde yer alan yorumları okuyarak da hekimlerin başarıları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Doç. Dr. Burak Ersoy, şu an güncel olarak Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı olarak Küçükçekmece / İstanbul’da Acıbadem Atakent Hastanesi’nde hizmet vermektedir.

Doç. Dr. Burak Ersoy, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi (İngilizce) mezunudur.

Doç. Dr. Burak Ersoy Hakkında

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi İngilizce Bölümü’nden 2003 yılında mezun oldu.

2010 yılında Marmara Üniversitesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı‘nda Plastik, Rekonstüktif ve Estetik Cerrahi uzmanı olmaya hak kazandı.

Almanya’nın Aachen şehrinde RWTH Üniversite Hastanesi Plastik Cerrahi, El Cerrahisi ve Yanık Merkezi Anabilim Dalı’nda üç ay süreyle Dr. Norbert Pallua ile birlikte çalıştı.

2009 yılında Hamburg’da Diakonie-Klinikum Alten Eichen Hastanesi’nde Dr. Klaus Wittig’le, 2010 yılı içerisinde de dünyanın sayılı meme cerrahları arasında gösterilen Dr. Dennis C. Hammond ile Amerika’nın Grand Rapids şehrinde Blodgett Hastanesi’nde ve Dr. Elizabeth Hall-Findley ile Kanada’nın Banff şehrinde Mineral Springs Hastanesi’nde aktif olarak hizmet verdi.

Ulusal ve uluslararası hakemli dergilerde yayınlanmış kırkın üzerinde makalesi; ulusal ve uluslararası toplantılarda sunulmuş yüz yirminin üzerinde bildirisi bulunmaktadır.

36 kitap çevirisiyle tıp bilimine katkı sağlamış; yapmış olduğu bilimsel çalışmalar uluslararası dergilerde yüze yakın makalede atıf almış ve kaynak olarak kullanılmıştır.

2011 yılında ulusal, 2014 yılında da Avrupa plastik, rekonstrüktif ve estetik cerrahi (EBOPRAS) yeterlik belgelerini aldı.

Dr. Ersoy yapmış olduğu çalışmalarla 2010 ve 2012 yıllarında Marmara Üniversitesi Bilimsel Aktivite ödülünü aldı.

2010 yılında 32. Ulusal Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kongresi e-Bildiri/e-Poster yarışması birincilik ve ikincilik ödüllerini kazanmıştır.

Doçent ünvanı ile Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı‘nda ve Tıp Eğitimi Anabilim Dalı‘nda öğretim üyesi olarak görev yapmaktadır.

 

Doç. Dr. Burak Ersoy Uzmanlık Alanları

 • Lazer Uygulamaları
 • Bacak Estetiği
 • Karın Germe
 • Jinekomasti
 • Kırışıklık Tedavisi
 • Meme Estetiği

 

Doç. Dr. Burak Ersoy Üye Olduğu Topluluklar

 • Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği
 • Rekonstrüktif Mikrocerrahi Derneği
 • Dudak Damak Yarıkları Derneği
 • Estetik Plastik Cerrahi Derneği
 • American Society of Plastic Surgeons (ASPS)
 • International Confederation for Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery (IPRAS)

 

Doç. Dr. Burak Ersoy Eğitimleri

 • Ulusal Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Yeterlik Belgesi
 • Avrupa Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Yeterlik / Denklik Belgesi

 

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

Acıbadem Atakent Hastanesi ( Doç. Dr. Burak Ersoy )
Adres: Halkalı Merkez, Turgut Özal Blv No:16 Küçükçekmece İstanbul

Randevu Hattı: +90 (212) 404 4444

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu