Estetik AmeliyatlarıAnkara Estetik CerrahlarıEstetik CerrahlarıYüz Estetiği

Doç. Dr. Haldun Kamburoğlu Yüz Germe Estetiği

İçindekiler

Doç. Dr. Haldun Kamburoğlu Yüz Germe Estetiği

Estetik operasyonları içerisinde en fazla talep edilen estetik operasyonu şüphesiz ki Yüz Germe estetiğidir.  www.onlineestetik.com ailesi olarak bu yazımızda Doç. Dr. Haldun Kamburoğlu Yüz Germe Estetiği hakkında sizlere bilgi vereceğiz. Makalemize başlamadan önce estetik cerrahı Doç. Dr. Haldun Kamburoğlu hakkında kısa bilgi vermek yararınıza olacaktır. Zira her estetik operasyonunda olduğu gibi yüz germe estetiğinde de estetik cerrahınızı çok iyi tanımak ve güvenmek operasyonun başarısı kadar önemli bir husustur.

Doç. Dr. Haldun Kamburoğlu Kimdir?

Doç. Dr. Haldun Kamburoğlu Yüz Germe Estetiği
Doç. Dr. Haldun Kamburoğlu Yüz Germe Estetiği

2002 yılında Ankara Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olan Doç. Dr. Haldun Kamburoğlu uzmanlık eğitiminde yine aynı üniversitede Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda tamamladı. Bu alanda yurtdışında da eğitim alarak bilgi ve tecrübesini katlayan Ankara’nın en başarılı estetik cerrahlarından biri olan Doç. Dr. Haldun Kamburoğlu Zürich Üniversitesi Beyin Cerrahi kliniğinde mikro-cerrahi eğitimi aldı. 2009 yılında bir süre ABD’nin Yale Üniversitesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi kliniğinde rotasyon yaptı.

Estetik cerrahları için son derece önemli sertifikalardan biri olan Avrupa Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Birliği (EBOPRAS) onayını da almaya hak kazanan Doç. Dr. Haldun Kamburoğlu Belçika, Almanya gibi Avrupa ülkelerinin en ünlü estetik cerrahları ile çalışma fırsatı buldu. Avrupa’da edindiği deneyimleri ülkesinde Ankara’da kendi kliniğinde hem yurtiçinden hem de yurtdışından gelen hastalarına hizmet vererek adından çokça söz ettirmiştir.

Doç. Dr. Haldun Kamburoğlu Uzmanlık Alanları

BURUN ESTETİĞİ

Burun Küçültme Burun Eti Ameliyatı
Burun Ucu Estetiği Burun Törpüleme
Sekonder Rinoplasti  

 

MEME ESTETİĞİ

Meme Büyütme Meme ucu Estetiği
Meme Küçültme Jinekomasti
Meme Dikleştirme  

 

YÜZ ESTETİĞİ

Yüz Estetiği Elmacık Kemiği Estet.
Yüz Gençleştirme Dudak Estetiği
Yüz Germe Çene Estetiği
Mini Yüz Germe Kepçe Kulak Estetiği
Kaş Kaldırma Yağ Dokusu
Göz Altı Torbası Amel. Yüz İmplantları

 

VÜCUT ESTETİĞİ

Liposuction Yağ Aldırma Kasık Germe
Karın Germe Ameliyatı Kalça Estetiği
Mini Karın Germe Genital Estetik
Kol Germe  

 

AMELİYATSIZ ESTETİK

Cilt Bakımı Dudak Dolgusu
Terleme Tedavisi Burun Dolgusu
Mezoterapi PRP
Yüz Dolgusu  

 

Doç. Dr. Haldun Kamburoğlu Yüz Germe Estetiği

Doç. Dr. Haldun Kamburoğlu Yüz Germe Estetiği
Doç. Dr. Haldun Kamburoğlu Yüz Germe Estetiği

Yüz Germe Estetiği Nedir?

Yüz bölgesinde yaşlanma ile birlikte ciltte bir takım değişikler görülmektedir. Bu değişiklikler ciltte kırışıklık, cildin esneklik kaybı yaşaması, cilt kurulanması, kollajen desteğinin azalması ve cilt incelmesi gibi durumlar kişinin yüz yapısında yorgun ve yaşlı bir ifade bırakır. Yüz Germe Estetiği de yaşlanma sonucu yüz bölgesinde oluşan bu olumsuzlukları estetik cerrahi işlemi ile düzeltilmesidir.

Yüz Germe Estetiği Nasıl Yapılır?

Doç. Dr. Haldun Kamburoğlu ile Yüz Germe Estetiği bir çok farklı yollarla yapılmaktadır. Bu yöntemler; Modern Yüz germe, Endoskopik Yüz Germe ve Ameliyatsız Yüz Germe yöntemleridir. Ameliyatsız Yüz Germe yöntemi de kendi içerisinde botulinum toksin, dolgu uygulamaları, Scarlet S altın iğneli radyofrekans ve iple asma yöntemleridir.

Modern Yüz Germe Estetiği:

Doç. Dr. Haldun Kamburoğlu Yüz Germe
Doç. Dr. Haldun Kamburoğlu Yüz Germe

Doç. Dr. Haldun Kamburoğlu Modern Yüz Germe Estetiğini yüz estetik cerrahinde dünyanın en çok tercih edilen ve yüz cerrahisinde isim yapmış olan estetik cerrahlardan Dr. Verpaele, Dr.Tonnard ve Dr.Baker ile birlikte operasyonlara katılma ve çalışma fırsatı bulup ülkemizde bu yöntemi başarılı bir şekilde yürüten ender estetik cerrahlardan biridir. Her açık Yüz Germe Estetiğinde olduğu gibi Modern Yüz Germe Estetiğinde de kulağın önünden geçen bir biz kalma durumu mevcuttur. Bu izler bazı kişilerde şakak bölgesinin içerisinde bazı hastalarda ise kulak arkasına doğru uzanmaktadır. Bu canınızı sıkmasın çünkü bu izler ya şakak bölgesinde ya da kulak arkasında saklanır. Çok dikkatli bakılmadıktan sonra belirginlik oranı çok düşük seviyededir.

Modern Yüz Germe Ameliyatında istenen sonuca ve başarıya ulaşmak için sadece cildin gerilmesi yeterli olamayabilir. Bu nedenden dolayı cilt altında SMAS diye tabir edilen bir dokunun da şekillendirilmesi ve eski görünümünü kazanması sağlanır. Böylece yüz bölgesinde hacim kaybı oluşan yerlere yap dolgusu uygulaması ile Modern Yüz Germe Estetiği tamamlanır. Doktorunuz Doç. Dr. Haldun Kamburoğlu ön muayene sonrası sizlerin yüz yapısındaki kırışıklık sarkmalar gibi nedenlere bağlı olarak sizler için en uygun Modern Yüz Germe Estetiği tekniklerinden olan MACS Lift, High SMAS, Lateral SMASektomi ve SMAS pilikasyonu tekniklerinden birini kullanacaktır.

Yüz Gençleştirme Ameliyatları bir bütünlük arz ettiğinden dolayı hastaların gereksinimine göre göz kapağı estetiği, alın germe, kaz ayağı giderme, boyun germe, peeling, kök hücre uygulaması, SNIF giderilmesi ve iğneli radyofrekans gibi uygulamaları Modern Yüz Germe Ameliyatı ile eş zamanlı gerçekleştirilebilmektedir.

Endoskopik Yüz Germe Ameliyatı:

Doç. Dr. Haldun Kamburoğlu tarafından yapılan bir diğer Yüz Germe Ameliyatı da Endoskopik Yüz Germe Ameliyatıdır. Endoskopik Yüz Germe Ameliyatında özel aletler ve bu işlem sırasında kullanılmak üzere kamera sistemi kullanılır. Fakat unutulmamalıdır ki estetik dünyasında söz sahibi olan estetik cerrahlarının da düşüncesi ile cilt fazlalığı olan hastalar için Endoskopik Yüz Germe Ameliyatı tavsiye edilmemektedir. Bu nedenlerden dolayı Doç. Dr. Haldun Kamburoğlu tarafından da 40 lı yaşlardaki hastalar için tavsiye edilmektedir.

Ameliyatsız Yüz Germe Yöntemleri

Doç. Dr. Haldun Kamburoğlu tarafından başarılı şekilde uygulanan Ameliyatsız Yüz Germe Yöntemleri botulinum toksin, dolgu uygulamaları, Scarlet S altın iğneli radyofrekans ve iple asma yöntemleridir. Ameliyatsız Yüz Germe Yöntemleri içerisinden en çok tercih edilen teknik şüphesiz ki botulinum toksin ve dolgu uygulamaları gelmektedir. Botulinum toksin uygulaması ile kasların gevşemesini sağlayarak kırışıklıklar azaltılıp ve oluşabilecek kırışıklıklar önlenebilmektedir. Dolgu tekniğinde ise ciltte yer alan kırışıklıklar yüzdeki çöküntüler dolgu ile doldurularak daha geç ve gergin yüzlere sahip olunmasını sağlar.

Ameliyatsız Yüz Germe Yöntemlerinden bir diğeri ise Scarlet S altın iğneli radyofrekans yöntemidir.  Scarlet S altın iğneli radyofrekans radyofrekans bir enerjidir. Herhangi bir radyasyon içermez. Uygulandığı alandan sıkılaştırma ve gerdirme elde edilir. Bu yöntemin en çok kullanıldığı bölgeler alın yüz ve boyun bölgeleridir. Fakat burun etleri küçültülmesi işleminde başarı oranı oldukça yüksektir. 1 er ay ara ile yaklaşık 4 seansta tamamlanır.

Ameliyatsız Yüz Germe Yöntemlerinden en çok bilineni ise iple asma yöntemidir. Bu yöntemin dezavantajı ipin koması, ipi dokudan ayrılması ve ipe karşı oluşabilecek reaksiyonlardır. Bu nedenlerden dolayı son zamanlarda çok fazla talep ve tercih edilmemektedir.

Yüz Germe Fiyatları 2020

Yüz Germe için Doç. Dr. Haldun Kamburoğlu muayenesinde ön muayene sonucu net fiyatı doktorunuzdan alabilirsiniz. Zira uygulanan Yüz Germe yöntemi, tekniği, hastanın yüz yapısı fiyatları etkileyen unsurlar olup ön muayenede net fiyatlar doktorunuz tarafından sizlere verilecektir.

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

Doç. Dr. Haldun Kamburoğlu Muayenesi

Adres: Koç İkiz Kuleleri A Blok Kat 18 No: 57 Söğütözü Mahallesi, Söğütözü Caddesi 06520 Çankaya / Ankara

e-mail: [email protected]

tel: 0 312 285 55 21

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu