Burun EstetiğiAnkara Estetik Cerrahları

Doç. Dr. Nedim Sarıfakıoğlu Ankara Burun Estetiği

İçindekiler

Doç. Dr. Nedim Sarıfakıoğlu Ankara Burun Estetiği

Doç. Dr. Nedim Sarıfakıoğlu
Doç. Dr. Nedim Sarıfakıoğlu

Ankara Burun Estetiği Doç. Dr. Nedim Sarıfakıoğlu Ankara Estetik Cerrahları arasında en çok tercih edilen ve en başarılı estetik cerrahlarından biridir. Bir çok estetik operasyon yanında Ankara Burun Estetiğinde de oldukça başarılı işlere imza atan estetik cerrah Doç. Dr. Nedim Sarıfakıoğlu Çankaya Ankara’da hastalarına hizmet vermeye devam etmekte.

Doç. Dr. Nedim Sarıfakıoğlu Kimdir?

Ankara Burun Estetiği cerrahlarından olan Doç. Dr. Nedim Sarıfakıoğlu 1991 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesinde lisans eğitimini tamamladıktan sonra 1988 yılında Çukurova Üniversitesinde uzmanlık eğitimini tamamladı. Eğitim hayatını tamamlayan estetik cerrah 1998 – 2002 yılları arasında Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesinde uzman doktor ünvanı ile hastalarına hizmet verdi. 2004 yılında Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesinde Yardımcı Doçent olarak atandı.

Ankara Burun Estetiği

Ankara Burun Estetiği
 Burun Estetiği

Ankara’da kendine ait estetik kliniğinde diğer estetik operasyonlarında olduğu gibi burun estetiğinde de önemli başarılara ve operasyonlara imza atan Ankara Burun Estetiği cerrahlarından Doç. Dr. Nedim Sarıfakıoğlu Burun Estetiği operasyonlarını son derece titizlikle yapmaya çalışmaktadır. Hastalarına zarar vermeme ilkesi üzerine operasyonlarını gerçekleştiren estetik cerrah Doç. Dr. Nedim Sarıfakıoğlu Burun Ameliyatlarına başlamadan önce hastalarına ön muayene ile operasyona başlamaktadır. Uygulanacak yönteme göre yaklaşık 1 – 3 saat süren Burun Estetiğinde amaç hastanın hem estetik hem de sağlıklı bir buruna sahip olmasıdır.

Burun Estetiğinde Kullanılan Teknikler

Burun Estetiğinde Kullanılan Teknikler
Burun Estetiğinde Kullanılan Teknikler

Doç. Dr. Nedim Sarıfakıoğlu Açık Rinoplasti ve Kapalı Rinoplasti olmak üzere 2 farklı yöntemi de kullanarak Burun estetiği operasyon yapmaktadır. Hastanın burun yapısına ve hastanın burun üzerindeki şikayetine bağlı olarak Burun Estetiğinde hangi tekniğin kullanılacağına karar verir.

Ankara Burun Estetiği Doç. Dr. Nedim Sarıfakıoğlu cerrahı genellikle lokal anestezi yöntemi kullanılarak yapılan Rinoplasti operasyonlarında hastanın nefes alma verme sorunundan kaynaklanan operasyon, burun dolgusu, burun ucu, burun küçültme ve burun törpüleme gibi bir çok operasyonla hastalarına hizmet vermektedir. Bunların yanında doğumsal anormallikler dahilinde bebekte oluşan yarık dudak damak sorunlarında burun yapılarındaki deformelerde son derece titiz operasyonla giderilmektedir.

Ankara Piezzo Burun Ameliyatı

Ankara Piezzo Burun Ameliyatı
Ankara Piezzo Burun Ameliyatı

Ses dalgalarının da etkisi ile kemik kesme işlemlerine Piezzo yöntemi denmektedir. Bir çok cerrahide etkin olarak kullanılan Piezzo yöntemi son zamanlarda plastik ve estetik cerrahide de etkin olarak kullanılmaya başlandı. Piezzo Burun Ameliyatı ile burun kemikleri daha simetri ve daha kolay şekil verilmesi burundaki asimetri görüntü düzeltilir.

Piezzo Burun Ameliyatının bir başka etkili yanı ise Burun Estetiği sonrası hastada oluşabilecek morarma ve şişkinliklere daha az rastlanırken bu yöntemle yapılan Burun Estetiği Ameliyatları daha erken iyileşme olanağı sağlamaktadır.

Ankara Burun Ucu Estetiği

Ankara Burun Ucu Estetiği
Burun Ucu Estetiği

Ankara Burun Ucu Estetiği burun ucunda bulunan kıkırdaklara burnun yapısına göre şekil verilerek yapılan Burun Estetiği olup, burun ucu şekillendirildikten sonra burun ve dudak açısı yüz yapısına göre ayarlanabilmektedir. Doç. Dr. Nedim Sarıfakıoğlu Ankara’da kendi estetik kliniğinde başarılı şekilde yaptığı Burun Ucu Estetiğinde burun ucuna da müdahale edilmektedir. Burun Ucu Estetiği burun yapısında kemeri olmayan, burun ucu düşük yada burun ucu çok geniş olan hastalar ve burun deliklerinde sıkıntısı bulunan hastalara başarılı şekilde uygulanabilmektedir.

Ankara Ameliyatsız Burun Estetiği

Ankara Ameliyatsız Burun Estetiği
Ameliyatsız Burun Estetiği

Doç. Dr. Nedim Sarıfakıoğlu tarafından yapılan Ankara Ameliyatsız Burun Estetiği operasyon çeşitlerini sıralayacak olursak;

  1. Burun Dolgusu:

Bazı hastaların burun kemerleri çok belirgin olmamakla beraber bu hastalarda burun şekil olarak asimetrik durumdadır. Bu yapıda bir buruna sahip olan kişiler ameliyattan çekiniyorlar ise Burun Dolgusu operasyonu uygulanabilmektedir. Burun Ucu estetiğinin dezavantajlarından bahsedecek olursak bu operasyon kalıcı olmamakla beraber dolgu malzemeleri bazı kişilerde alerjilere yol açabilmektedir.

  1. Burun Ucu Botoksu

Burun ucunun dudakla birleştiği alanda bulunan kaslı bölgeye Botoks uygulanarak yapılan Burun Estetiği ile Burun Ucu Botoksu yapılabilmektedir. Kısa süreli etkisi olduğundan dolayı çok fazla talep edilmemektedir.

Ankara Burun Estetiği Fiyatları 2020

Burun Estetiği Fiyatları 2020 hakkında net bir şey söylemek imkansızdır. Zira operasyonun hangi yöntemle yapıldığı ve hastanın burun yapısına göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilmektedir. Doç. Dr. Nedim Sarıfakıoğlu tarafından yapılan Burun Estetiği Fiyatları 2020 veya Ankara Burun Ameliyatı 2020 doktorunuz ile birebir görüşme ve ön muayene sonrası net fiyatlar hastaya verilecektir.

 

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

Doç. Dr. Nedim Sarıfakıoğlu İletişim:

Tepe Prime Avenue, B Blok, Kat 10, Daire 86, Çankaya, ANKARA / TÜRKİYE

Tel: +90 (312) 284 86 76

Gsm: +90 (544) 847 28 47

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu