Ankara Estetik Cerrahları

Doç. Dr. Serdar YÜCE Liposuction

By  | 

Doç. Dr. Serdar YÜCE Liposuction

Doç. Dr. Serdar YÜCE Liposuction

Doç. Dr. Serdar YÜCE Liposuction

Onlineestetik aracılığı ile ülkemizde ve yurtdışında çalışan tüm estetik ve plastik cerrahları hakkında bilgi alabilir ve olanların adreslerine ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Estetik ve plastik hekimlerinin hangi alanda uzman olduklarını ve en çok hangi alanda başarılı olduklarını portalımızda sizlerle paylaşacağız. Aynı zamanda alanında uzman plastik ve estetik cerrahları hakkında sitemizde yer alan yorumları okuyarak da hekimlerin başarıları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Estetik operasyonları içerisinde en fazla talep edilen estetik operasyonu şüphesiz ki Liposuctiondır. Doç. Dr. Serdar YÜCE ile Liposuction Ameliyatı bir çok farklı yollarla yapılmaktadır. www.onlineestetik.com ailesi olarak bu yazımızda Doç. Dr. Serdar YÜCE Liposuction Ameliyatı hakkında sizlere bilgi vereceğiz. Makalemize başlamadan önce estetik cerrahı Doç. Dr. Serdar YÜCE hakkında kısa bilgi vermek yararınıza olacaktır. Zira her estetik operasyonunda olduğu gibi Liposuction Ameliyatında da estetik cerrahınızı çok iyi tanımak ve güvenmek operasyonun başarısı kadar önemli bir husustur.

Doç. Dr. Serdar YÜCE Kimdir?

Doç. Dr. Serdar YÜCE Liposuction

Doç. Dr. Serdar YÜCE Liposuction

1993 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesine başlayan Doç. Dr. Serdar YÜCE 1999 yılında eğitimini tamamladıktan sonra Ankara S.B. Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma hastanesinde Plastik Cerrahi eğitimine başladı. Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesinde hem akademik kariyerini hem de Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı Başkanlığı görevini başarıyla yürüttü. Daha sonraki yıllarda akademik kariyerine Yüzüncü Yıl Üniversitesi Tıp Fakültesinde anabilim dalı başkanı olarak devam etti. 2015 yılında de Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi dalında doçent olan Doç. Dr. Serdar YÜCE 2017 yılından itibaren Ankara’da kendi ait klinikte birçok başarılı plastik ve estetik cerrahi operasyonlara imza attı.

Doç. Dr. Serdar YÜCE gerek şehir içinden gerekse de şehir dışından gelen bir çok hastaya başarılı plastik ve estetik cerrahi operasyonlarına imza atmayı başarmıştır.

Doç. Dr. Serdar YÜCE Uzmanlık Alanları

SAÇ EKİMİ

Saç Ekimi Saç Mezoterapi
Saç PRP  

 

BURUN ESTETİĞİ

Burun kemiği eğriliği Burun Küçültme
Burun ucu estetiği Burun Deliği Küçültme
Sekonder Rinoplasti Kemerli Burun Ameli.
Burun Törpüleme Burun Eti Ameliyatı

 

MEME ESTETİĞİ

Meme Büyütme Meme Asimetrisi
Meme Küçültme Jinekomasti
Meme Dikleştirme Estetik Meme Cerrahisi
Meme Ucu Estetiği  

 

YÜZ ESTETİĞİ

Yüz Gençleştirme Dudak Estetiği
Yüz Germe Çene Estetiği
Mini Yüz Germe Kepçe Kulak Estetiği
Kaş Kaldırma Yağ Dokusu
Göz Altı Torbası Ameliyatı Yüz İmplantları
Elmacık Kemiği Estetiği  

 

VÜCUT ESTETİĞİ

Liposuction Yağ Aldırma Kol Germe
Karın Germe Ameliyatı Kasık Germe
Mini Karın Germe Kalça Estetiği

 

MEDİKAL ESTETİK

Lazer Epilasyon Terleme Tedavisi
Dudak Dolgusu TZP Tedavisi
Kimyasal Peeling  

 

GENİTAL ESTETİK

Penis Büyütme Ameliyatı Labioplasti (İç Dudak Estetiği)
Erkeklerde Genital Estetik  

 

Doç. Dr. Serdar YÜCE Liposuction

Ankara Liposuction

Liposuction Nedir?

Doç. Dr. Serdar YÜCE Liposuction

Doç. Dr. Serdar YÜCE Liposuction

Gerek kilo alma gerekse de başka nedenlerden dolayı vücudun belli yerlerinde biriken yağ tabakasının alınması işlemine Liposuction denir. Liposuction karın, bel, sırt, boyun, kollar, kalça, bacak ve uyluk gibi bölgelere uygulanabilen Liposuction bir kilo verme işlemi değildir. Liposuction bölgesel bir işlem olup yağ tabakasının alınma işlemidir. Ankara’da Liposuction tedavisi için Doç. Dr. Serdar Yüce en çok tercih edilen estetik cerrahlarının başında gelmektedir.

Kimlere Liposuction Tedavisi Uygulanabilmektedir?

Cilt problemleri yaşayan insanlara uygulanan Liposuction sonuç olarak çok başarı olmamaktadır. Bu nedenden dolayı Liposuction iyi bir cilde sahip kişilerde daha başarılı sonuçlar vermektedir. Cilt konusu dışında önemli olan diğer bir konu ise kilo endeksidir. Kilo endeksi uygun olan kişilerde başarı sağlanırken kilo endeksi normal olmayan kişilerde ise cilt sorunu yaşayan kişilerde olduğu gibi başarı oranı çok düşüktür. Hatta kilo endeksi uygun olmayan kişilerde Liposuction uygulaması çok tavsiye edilmemektedir. Çok fazla kiloya sahip olan kişilerde yapılan Liposuction uygulaması kişide simetri olmayan bir görünüm oluşmasına neden olabilmektedir. Bu nedenden dolayı kilo fazlalığı olan kişilerin öncelikle diyet ve egzersizlerle kilo vermelerinden sonra Liposuction uygulanabilmektedir. Hamilelik ve emzirme dönemleri de Liposuction tedavisi için son derece önemli bir süreçtir. Zira hamilelik ve emzirme dönemlerinde Liposuction tedavisinin gerçekleştirilmesi doğru değildir. Emzirme sonrası dönemde doğum kilolarının da verilmesinden sonra yapılacak olan Liposuction daha başarılı olacaktır.

Liposuction Ameliyatı Nasıl Yapılmaktadır?

Doç. Dr. Serdar YÜCE Liposuction

Doç. Dr. Serdar YÜCE Liposuction

Ankara’da Doç. Dr. Serdar Yüce tarafından başarılı şekilde yapılan Liposuction hem erkek hem de kadınlara başarılı ile uygulanmaktadır. Liposuction genel anestezi altında yapılmaktadır. Fakat çok nadirde olsa bazı durumlarda sedasyon uygulaması ile de yapılmaktadır. Ankara’da Doç. Dr. Serdar Yüce tarafından yapılan Liposuction tedavisi yaklaşık 3 saat sürmektedir. Operasyonda yağların daha kolay çıkması için operasyon öncesi hastada işlemin yapılacağı alana sıvı gönderilir. Bu sıvının hastanın vücuduna aktarılması hastanın kanama riskini azaltabileceği gibi operasyon sonrasında hastanın daha az acı ve ağrı çekmesini sağlamaktadır. Sıvı vücuda aktarıldıktan sonra metal kanüller yardımı ile yağ tabakasına ulaşılıp yağ tabakası aspirasyon yöntemi ile dışarı çıkarılır. Böylece Doç. Dr. Serdar Yüce tarafından yapılan Liposuction Ameliyatı tamamlanmış olur.

Liposuction Ameliyatı Türleri Nelerdir?

Liposuction Ameliyatı genellikle bir çok teknikle yapılmaktadır. Liposuction Ameliyatında en çok kullanılan teknik yağ tabakalarının parçalanması tekniğidir. Lazer, ısı ve radyofrekans yöntemleri ile yağ tabakası parçalanır ve yağ tabakası homojen hale getirilir. Homojen haldeki yağ tabakası özel kanüller aracılığıyla vücuttan emilerek alınır.

Estetik cerrahinin gelişmesi ile birlikte Liposuction Ameliyatı türlerinde de çeşitlilikte artmaya başladı. Tümesan, emme destekli, güç destekli ve radyofrekans destekli türlerde uygulanmaya başlanmıştır.

Liposuction Ameliyatı Yan Etkileri

Liposuction Ameliyatı sonrası enfeksiyon ve kanama riski olabilmektedir. Tedavi sonrası hastada oluşan ödem ve morarma oluşabilmektedir. Operasyon sonrası doktorunuz sizler için belirteceği tedavi yöntemleri ile bu yan etkiler azalacaktır.

Liposuction Ameliyatı İyileşme Süreci

Liposuction Ameliyatı sonrası hasta zorunlu bir durum olmadıkça operasyon sonrası taburcu edilir. Operasyon sonrası hastanın 1 hafta kendi evinde dinlenmesi tavsiye edilir.

Ankara 2020 Liposuction Ameliyatı Fiyatları

Doç. Dr. Serdar YÜCE Liposuction

Doç. Dr. Serdar YÜCE Liposuction

Ankara’da Doç. Dr. Serdar Yüce tarafından yapılan Liposuction Ameliyatı 2020 net fiyatlarını vermek olanaksızdır. Net fiyat almak için doktorunuz tarafından yapılacak olan ön muayene sonucu sizlere net fiyat vermektedir. Zira hastaya uygulanacak olan operasyon yöntemine ve hastanın kırışıklığı ve sarkmaların durumuna göre Liposuction Ameliyatı da değişebilmektedir.

Ankara’da Doç. Dr. Serdar YÜCE tarafından yapılan Liposuction Ameliyatı için bilgi ve randevu için vereceğimiz iletişim bilgilerinden kliniği ziyaret veya whatsap üzerinden doktorunuz ile irtibata geçebilirsiniz.

Hangi operasyonu yaptıracak olursanız olun mutlaka doktorunuzu ve kliniğinizi çok iyi araştırmanızı ve araştırma sonucuna göre tercihinizi belirlemenizi tavsiye ediyoruz. Zira günümüzde artan estetik merkezleri rekabeti getirdiği kadar riskleri de beraberinde getirmektedir. Hayal kırıklığı yaşamamak için www.onlineestetik.com ailesi olarak sizler için doktor ve estetik operasyonları araştırmalarımıza devam edeceğiz.

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

Doç. Dr. Serdar YÜCE Estetik Kliniği

Adres: Neorama İş Merkezi – Beştepe Mah. Yaşam Cad. Kat:9 No:44 Çankaya/Ankara

Sabit Telefon: 0312 220 1589

Cep Telefonu: 0530 099 06 69

Dada önceki içeriklerimizden biri olan Doç. Dr. Haldun Kamburoğlu Yüz Germe Estetiği başlıklı makalemizde Ameliyatsız Yüz Germe, ameliyatsız yüz germe fiyatı 2020 ve Doç. Dr. Haldun Kamburoğlu ilginizi çekebilir. Siz de dilerseniz okumanızı tavsiye ederiz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir