Yüz EstetiğiAnkara Estetik CerrahlarıEstetik AmeliyatlarıEstetik Cerrahları

Doç. Dr. Serdar YÜCE Yüz Germe

Doç. Dr. Serdar YÜCE Yüz Germe

Doç. Dr. Serdar YÜCE Yüz Germe
Doç. Dr. Serdar YÜCE Yüz Germe

Yüz Germe Ameliyatı en sık yapılan estetik operasyonlarından biridir. Ankara’da yüz germe estetiğinde en çok tercih edilen isimlerin başında gelen Doç. Dr. Serdar YÜCE Yüz Germe Ameliyatında binlerce başarılı operasyona imza atmıştır. Doç. Dr. Serdar YÜCE Yüz Germe estetiğine değinmeden önce Doç. Dr. Serdar YÜCE hakkında kısa bilgiler vermek yararınıza olacaktır. Zira Yüz Germe operasyonu kadar önemli bir hususta operasyonu gerçekleştiren estetik cerrahıdır.

Doç. Dr. Serdar YÜCE Kimdir?

1993 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesine başlayan Doç. Dr. Serdar YÜCE 1999 yılında eğitimini tamamladıktan sonra Ankara S.B. Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma hastanesinde Plastik Cerrahi eğitimine başladı. Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesinde hem akademik kariyerini hem de Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı Başkanlığı görevini başarıyla yürüttü. Daha sonraki yıllarda akademik kariyerine Yüzüncü Yıl Üniversitesi Tıp Fakültesinde anabilim dalı başkanı olarak devam etti. 2015 yılında de Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi dalında doçent olan Doç. Dr. Serdar YÜCE 2017 yılından itibaren Ankara’da kendi ait klinikte birçok başarılı plastik ve estetik cerrahi operasyonlara imza attı.

Yüz Germe Ameliyatı

Doç. Dr. Serdar YÜCE Yüz Germe
Doç. Dr. Serdar YÜCE Yüz Germe

Ankara Çankaya’da kendine ait estetik kliniğinde ziyaretçilerini ve hastalarını ağırlayan Doç. Dr. Serdar YÜCE birçok estetik operasyonda olduğu gibi Yüz Germe Estetiğinde de öncü isimlerin başında gelmektedir. Bu yazımızda hem yurt içinden hem de yurt dışından gelen hastalarına birçok başarılı operasyon gerçekleştiren Doç. Dr. Serdar Yüce’nin Yüz Germe Ameliyatı hakkında bilgiler vereceğiz.

Yüz Germe Ameliyatı Nedir?

Yaşlanma ile birlikte yüz bölgesinde meydana gelen sarkmalar ve kırışıklıları gidermek ve daha genç dinamik bir cilt yapısı oluşturmak amacıyla yapılan estetik operasyona Yüz Germe Estetiği denir.

Yüz Germe Ameliyatı Öncesi Yapılması Gerekenler

Doç. Dr. Serdar YÜCE Yüz Germe
Doç. Dr. Serdar YÜCE Yüz Germe

Sigara kullanan hastalar Yüz Germe Ameliyatından yaklaşık 10 gün önce sigara içmeyi bırakmalıdır.

Kan sulandırıcı ilaçların yanında E vitamini içeren gıdalar ve bitki çaylarının kullanılmasına ara verilmelidir.

Saç boyası kullanan kişilerin Yüz Germe Ameliyatından 10 gün önce saç boyası yaptırmamaları gerekmektedir.

Alkol kullanan kişilerin Yüz Germe Ameliyatından 3 gün önce alkol almaması gerekmektedir.

Yüz Germe Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Doç. Dr. Serdar YÜCE Yüz Germe
Doç. Dr. Serdar YÜCE Yüz Germe

Ankara’da Doç. Dr. Serdar YÜCE tarafından yapılan Yüz Germe Ameliyatı genel anestezi altında yapılmaktadır. Böylece hasta operasyon anında herhangi bir ağrı veya acı hissetmeyecektir. Doç. Dr. Serdar YÜCE yaptığı Yüz Germe Ameliyatlarında öncelikle saçlı deri aşağı doğru kesi atılarak yüz derisi kaldırılır. Askı tekniğini kullanılarak yapılan Yüz Germe Ameliyatı sarkıklığa ve kırışıklığa neden olan yumuşak doku askıya alınır. Özel dikişler kullanılarak belirlenen bu yumuşak dokular yukarı doğru gerdirilir. Yüzde fazlalık ve şişme yapan fazla doku varsa kesi yoluyla bu fazla doku alır. Böylece yüz bölgesi gerdirildikten sonra özel estetik dikişler kullanılarak operasyon tamamlanır.

Yüz Germe Ameliyatı Ne Kadar Sürmektedir?

Yüz Germe Ameliyatı hastanın yüz bölgesindeki kırıklık ve sarkmaların yoğunluğuna göre 1 – 4 saat sürebilmektedir.

Yüz Germe Ameliyatı ile Kombine Estetik Yapılır mı?

Yüz Germe Ameliyatı ile birlikte boyun germe dolgu ve liposuction gibi estetik operasyonları da yapılabilmektedir.

Yüz Germe Ameliyatı Kimlere Uygulanır?

Yüz Germe Ameliyatı hem erkek hem de bayanlara başarılı şekilde uygulanabilmektedir. Yaşlanmaya bağlı olarak ihtiyaç duyulan Yüz Germe Ameliyatı özellikle 40 yaşından sonra yapılması tavsiye edilmektedir.

Yüz Germe Ameliyatı Riskleri Var mıdır?

Her operasyonda olduğu gibi Yüz Germe Ameliyatında da bir takım riskler vardır. Bu riskler kan birikmesi, enfeksiyon kapma gibi risklerdir. Bu riskleri en aza indirgemek amacıyla operasyonu gerçekleştireceğiniz cerrahı mutlaka çok iyi araştırmanızı tavsiye ediyoruz.

Yüz Germe Ameliyatı Kalıcı mıdır?

Yüz Germe Ameliyatının kalıcılık süresi ortalama 5 – 7 yıl arasındadır. Yüz Germe Ameliyatından sonra mezoterapi ve botoks uygulamaları da yapılırsa kalıcılık süresi yaklaşık 10 yıl sürmektedir.

Yüz Germe Ameliyatı Sonrası İz Kalır mı?

Yüz Germe Ameliyatında kesiler saçlı deriye yapıldığı için gözle görülür bir iz kalma ihtimali oldukça düşüktür.

Ankara Yüz Germe Ameliyatı Fiyatları 2020

Ankara’da Doç. Dr. Serdar Yüce tarafından yapılan Yüz Germe Ameliyatı net fiyatlarını vermek olanaksızdır. Net fiyat almak için doktorunuz tarafından yapılacak olan ön muayene sonucu sizlere net fiyat vermektedir. Zira hastaya uygulanacak olan operasyon yöntemine ve hastanın yüz kırışıklığı ve sarkmaların durumuna göre Yüz Germe Ameliyatı Fiyatı da değişebilmektedir.

Yüz Germe Ameliyatı İyileşme Süreci

Doç. Dr. Serdar YÜCE Yüz Germe
Doç. Dr. Serdar YÜCE Yüz Germe

Estetik dünyasında yaşanan gelişmeler sonucu iyileşme süreci de hem hızlı hem de konforlu hale gelmektedir. Yüz Germe Ameliyatı sırasında kulak arkasına yerleştirilen drenler operasyondan 2 gün sonra doktorunuz Doç. Dr. Serdar YÜCE tarafından çıkartılır. Operasyon sonrası hasta 2 gün Doç. Dr. Serdar YÜCE Estetik Kliniğinde gözlem altında istirahat etmesi tavsiye edilir. Operasyondan sonra yaklaşık 2 hafta şişlik ve morluklar oluşabilir. Bu durum olağan bir durum olup buz ve ilaç tedavisi ile şişlik ve morluklar azalmaktadır. Operasyon 1 hafta sonra ise yüzde ve göz kapaklarında olan dikişler alınır. Operasyondan sonra ilk 4 gün banyo, duş, yüzme makyaj ve spor gibi ihtiyaç ve aktivitelerden uzak durulmasında fayda vardır. Yüzün tam şeklini alıp istenen sonuçların alınması 1 yıl sonunda görülmektedir.

Doç. Dr. Serdar YÜCE tarafından yapılan Yüz Germe Ameliyatı için bilgi ve randevu için vereceğimiz iletişim bilgilerinden kliniği ziyaret veya whatsap üzerinden doktorunuz ile irtibata geçebilirsiniz.

Hangi operasyonu yaptıracak olursanız olun mutlaka doktorunuzu ve kliniğinizi çok iyi araştırmanızı ve araştırma sonucuna göre tercihinizi belirlemenizi tavsiye ediyoruz. Zira günümüzde artan estetik merkezleri rekabeti getirdiği kadar riskleri de beraberinde getirmektedir. Hayal kırıklığı yaşamamak için www.onlineestetik.com ailesi olarak sizler için doktor ve estetik operasyonları araştırmalarımıza devam edeceğiz.

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

Doç. Dr. Serdar YÜCE Estetik Kliniği

Adres: Neorama İş Merkezi – Beştepe Mah. Yaşam Cad. Kat:9 No:44 Çankaya/Ankara

Sabit Telefon: 0312 220 1589

Cep Telefonu: 0530 099 06 69

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu