Estetik CerrahlarıAnkara Estetik Cerrahları

Doç. Dr. Serdar YÜCE

Doç. Dr. Serdar YÜCE

Onlineestetik aracılığı ile ülkemizde ve yurtdışında çalışan tüm estetik ve plastik cerrahları hakkında bilgi alabilir ve olanların adreslerine ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Estetik ve plastik hekimlerinin hangi alanda uzman olduklarını ve en çok hangi alanda başarılı olduklarını portalımızda sizlerle paylaşacağız. Aynı zamanda alanında uzman plastik ve estetik cerrahları hakkında sitemizde yer alan yorumları okuyarak da hekimlerin başarıları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Doç. Dr. Serdar YÜCE Kimdir?

Doç. Dr. Serdar YÜCE
Doç. Dr. Serdar YÜCE

1993 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesine başlayan Doç. Dr. Serdar YÜCE 1999 yılında eğitimini tamamladıktan sonra Ankara S.B. Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma hastanesinde Plastik Cerrahi eğitimine başladı. Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesinde hem akademik kariyerini hem de Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı Başkanlığı görevini başarıyla yürüttü. Daha sonraki yıllarda akademik kariyerine Yüzüncü Yıl Üniversitesi Tıp Fakültesinde anabilim dalı başkanı olarak devam etti. 2015 yılında de Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi dalında doçent olan Doç. Dr. Serdar YÜCE 2017 yılından itibaren Ankara’da kendi ait klinikte birçok başarılı plastik ve estetik cerrahi operasyonlara imza attı.

Doç. Dr. Serdar YÜCE gerek şehir içinden gerekse de şehir dışından gelen bir çok hastaya başarılı plastik ve estetik cerrahi operasyonlarına imza atmayı başarmıştır.

Doç. Dr. Serdar YÜCE Uzmanlık Alanları

Saç

Ekimi

Burun

Estetiği

Meme Estetiği Yüz

Estetiği

Vücut Estetiği Medikal Estetik
Saç Ekimi Burun kemiği eğriliği Meme Büyütme Yüz Gençleştirme Liposuction Yağ Aldırma Lazer Epilasyon
Saç PRP Burun ucu estetiği Meme Küçültme Yüz Germe Karın Germe Ameliyatı Dudak Dolgusu
Saç Mezoterapi Sekonder Rinoplasti Meme Dikleştirme Mini Yüz Germe Mini Karın Germe Kimyasal Peeling
  Burun Törpüleme Meme Ucu Estetiği Kaş Kaldırma Kol Germe Terleme Tedavisi
  Burun Küçültme Meme Asimetrisi Göz Altı Torbası Amel. Kasık Germe TZP Tedavisi
  Burun Deliği Küçültme Jinekomasti Elmacık Kemiği Estet. Kalça Estetiği  
  Kemerli Burun Ameli. Estetik Meme Cerr. Dudak Estetiği    
  Burun Eti Ameliyatı   Çene Estetiği    
      Kepçe Kulak Estetiği    
      Yağ Dokusu    
      Yüz İmplantları    

 

Doç. Dr. Serdar YÜCE tarafından yapılan tüm bu estetik operasyonları büyük bir titizlikle yapılmakta olup kendisine başvuranların memnun şekilde ayrıldığı klinikte başarı oranı oldukça yüksektir. Ankara’da kendine ait estetik kliniğinde siz değerli ziyaretçilerine hizmet veren Doç. Dr. Serdar YÜCE ülkemizin başarılı estetik cerrahları arasında yer almaktadır.

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

Doç. Dr. Serdar YÜCE Estetik Kliniği

Adres: Neorama İş Merkezi – Beştepe Mah. Yaşam Cad. Kat:9 No:44 Çankaya/Ankara

Sabit Telefon: 0312 220 1589

Cep Telefonu: 0530 099 06 69

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu