Estetik Cerrahlarıİstanbul Estetik Cerrahları

Doç. Dr. Soner Tatlıdede

Onlineestetik aracılığı ile ülkemizde ve yurtdışında çalışan tüm estetik ve plastik cerrahları hakkında bilgi alabilir ve olanların adreslerine ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Estetik ve plastik hekimlerinin hangi alanda uzman olduklarını ve en çok hangi alanda başarılı olduklarını portalımızda sizlerle paylaşacağız. Aynı zamanda alanında uzman plastik ve estetik cerrahları hakkında sitemizde yer alan yorumları okuyarak da hekimlerin başarıları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Doç. Dr. Soner Tatlıdede, şu an güncel olarak Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı olarak Beşiktaş / İstanbul’da Form Estetik Cerrahi Merkezin‘de hizmet vermektedir.

Doç. Dr. Soner Tatlıdede

Doç. Dr. Soner Tatlıdede, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden mezun oldu.

Doç. Dr. Soner TatlıdedeHakkında

1988 yılında, İstanbul Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden mezun oldu.

1988 yılında, Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi bölümünde uzmanlık eğitimine başladı.

Amerika Birleşik Devletleri’nin New York Üniversitesi ve Fransa’nın Tours Hastanesi Plastik Cerrahi Ünitelerinde çalıştı. 1995 yılında ihtisasını tamamladı.

1997 yılında ONEP Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Estetik Cerrahi Kliniği’nde çalıştı.

Daha sonra Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesine başasistan olarak atandı.

2005 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nin Cleveland kentinde Dr. Bahman Guyuron ile çalışma fırsatı buldu.

2006-2007 yılları arasında Boston’da Harvard Medical School Massachusetts General Hospital ve Shriner’s Hospital for Children’da Fellow olarak çalıştı.

2007 yılında, Amerikan Plastik Cerrahi Eğitim Derneği (Plastic Surgery Educational Foundation) tarafından Temel Araştırma Destek Ödülünü’ ne layık görüldü.

2009 yılında, Doçent oldu.

Yılında, European Board of Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery (EBOPRAS) Avrupa Plastik Cerrahi Yeterlik belgesini aldı.

 

Doç. Dr. Soner Tatlıdede Uzmanlık Alanları

  • Bacak Estetiği
  • Burun Estetiği
  • Mikrocerrahi
  • Meme Estetiği

 

Doç. Dr. Soner Tatlıdede Üye Olduğu Topluluklar

  • Estetik Plastik Cerrahi Derneği
  • Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği
  • Türk Tabipleri Birliği
  • Çene Yüz Cerrahları Derneği
  • Türk Rekonstrüktif Mikrocerrahi Derneği

 

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

Form Estetik Cerrahi Merkezi ( Doç. Dr. Soner Tatlıdede )
Adres: Nispetiye Caddesi. No: 35 Daire: A2, Etiler Beşiktaş İstanbul

Randevu Hattı: +90 (212) 352 6464

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu