Estetik CerrahlarıMuğla Estetik Cerrahları

Doç. Dr. Tahsin Oğuz ACARTÜRK

Doç. Dr. Tahsin Oğuz ACARTÜRK

Doç. Dr. Tahsin Oğuz ACARTÜRK
Doç. Dr. Tahsin Oğuz ACARTÜRK

Onlineestetik aracılığı ile ülkemizde ve yurtdışında çalışan tüm estetik ve plastik cerrahları hakkında bilgi alabilir ve olanların adreslerine ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Estetik ve plastik hekimlerinin hangi alanda uzman olduklarını ve en çok hangi alanda başarılı olduklarını portalımızda sizlerle paylaşacağız. Aynı zamanda alanında uzman plastik ve estetik cerrahları hakkında sitemizde yer alan yorumları okuyarak da hekimlerin başarıları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Doç. Dr. Tahsin Oğuz ACARTÜRK Kimdir?

Doç. Dr. Tahsin Oğuz ACARTÜRK 1995 yılında Türkiye’nin en gözde üniversitesi olan Hacettepe Üniversitesi Tıp fakültesinden mezun oldu. TUS’da plastik cerrahiyi kazanan Doç. Dr. Tahsin Oğuz ACARTÜRK uzmanlık eğitimi için hayali olan Amerika’yı tercih edip Amerika’ya gitti. Amerika’nın bir çok köklü üniversitesinde kaş kök hücresi ve doku mühendisliği gibi alanlarda çalışma fırsatı buldu. Kök hücre ve doku mühendisliği alalarında yurtdışında çalışma yapan ilk Türk cerrahlarından biri olan Doç. Dr. Tahsin Oğuz ACARTÜRK özellikle plastik cerrahi alanında Türkiye’de en güvenilir ve en tecrübeli cerrahlardan biridir.

9 yıl Amerika yaşantısından sonra 2004 yılında Türkiye’ye dönen Doç. Dr. Tahsin Oğuz ACARTÜRK 9 yıl geçirdiği Amerika’da bir çok ünlü plastik cerrahla çalışma fırsatı bulup kendini geliştirmiştir. Amerika’da dönüşü engin plastik cerrahi birikimine estetik cerrahi birikimini de ekleyip kendine ait plastik ve estetik cerrahi kliniğini kurmuştur. Muğla’da kendine ait klinikte hastalarını kabul eden Doç. Dr. Tahsin Oğuz ACARTÜRK Akdeniz bölgesinde estetik ve plastik cerrahide isim yapmış cerrahlardan biridir.

Doç. Dr. Tahsin Oğuz ACARTÜRK Uzmanlık Alanları

Doç. Dr. Tahsin Oğuz ACARTÜRK
Doç. Dr. Tahsin Oğuz ACARTÜRK

Doç. Dr. Tahsin Oğuz ACARTÜRK tarafından yapılan plastik ve estetik cerrahi operasyonlarını Estetik cerrahi, Onarım cerrahi ve Mikro cerrahi diye ayırabiliriz.

Estetik Cerrahi

Burun Estetiği

Revizyon Cerrahisi

Rinoplasti (Burun Estetiği)

Septoplasti (Nefes Almaya Yönelik)

Yüz Estetiği

Yüz Germe (Facelift)

Göz Kapağı – Blefaroplasti (Blepharoplasty)

Boyun – Gıdı Germe (Neck Lift)

Alın Germe – Kaş Kaldırma (Forehead Lift – Eyebrow Lift)

Maloküzyon Profiloplasti – Isırım Bozukluğu (Malocclusion Prophiloplasty)

Çene Estetiği (Chin Augmentation)

Kepçe Kulak (Prominent Ear)

Mikrotia – Kulak Yokluğu (Microtia)

Botoks (Botox)

Yağ Nakli (Fat Graft)

PRP

Karın Estetiği

Karin Germe (Göbek Estetiği – Abdominoplasti)

Yağ Emme (Liposuction)

Doğum Sonrası

Kilo Kaybı Sonrası

Erkek Karın Estetiği (Baklava)

Meme Estetiği

Meme Büyütme

Meme Küçültme

Meme Dikleştirme / Kaldırma

Meme Başı Sorunları

Meme Onarımı (Kanser Sonrası)

Erkekte Meme Büyümesi (Jinekomasti)

Kalça Estetiği

Popo Kaldırma

Yağ Nakli

Popo İnceltme

Genetik Estetik

Onarım Cerrahisi

Çene Cerrahisi

Doğumsal Anormallikler

El Cerrahisi

İyileşmeyen Yaralar

Meme Cerrahisi

Doç. Dr. Tahsin Oğuz ACARTÜRK
Doç. Dr. Tahsin Oğuz ACARTÜRK

Doç. Dr. Tahsin Oğuz ACARTÜRK tarafından yapılan tüm bu estetik operasyonları büyük bir titizlikle yapılmakta olup kendisine başvuranların memnun şekilde ayrıldığı klinikte başarı oranı oldukça yüksektir. Muğla’da kendine ait klinikte siz değerli ziyaretçilerine hizmet veren Doç. Dr. Tahsin Oğuz ACARTÜRK ülkemizin başarılı estetik cerrahları arasında yer almaktadır.

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

İletişim Muayene

Adres: Kemeraltı Mah. Yeni Datça Yolu Bulv. 116. Sok. My Loca – Defne Apt. No:61/1 Marmaris / Muğla

Tel: 544 971 48 01

Not: Doç. Dr. Tahsin Oğuz ACARTÜRK yurtdışında olması durumunda da iletişim numarası whatsap üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu