Burun EstetiğiEstetik AmeliyatlarıUncategorized

Doç. Dr. Ümran İleri Burun Estetiği

Burun Estetiği (Rinoplasti)

İçindekiler

Doç. Dr. Ümran İleri Burun Estetiği

Doç. Dr. Ümran İleri Burun Estetiği operasyonlarını İstanbul Beşiktaş’ta kendine ait estetik kliniğinde başarılı şekilde gerçekleştirmektedir. Sadece Burun Estetiği konusunda değil diğer estetik operasyonları konusunda başarılı operasyonlara imza estetik cerrah Doç. Dr. Ümran İleri gerek yurtiçinden gerekse de yurtdışından gelen hastalarına hizmet vermeye devam etmekte. İstanbul’un tanınan ve tercih edilen estetik cerrahlarından biri olan Doç. Dr. Ümran İleri’yi kısaca tanıtalım.

Doç. Dr. Ümran İleri Burun Estetiği
Doç. Dr. Ümran İleri Burun Estetiği

Doç. Dr. Ümran İleri Burun Estetiği

Doç. Dr. Ümran İleri Hakkında

Doç. Dr. Ümran İleri 1994 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesini başarılı şekilde tamamladıktan sonra uzmanlık eğitimini plastik ve estetik cerrahi alanında yapmaya karar verdi. Bu karardan sonra Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik, Rekonstrüktif, Estetik ve El Cerrahisi alanında uzmanlık eğitimini tamamladı. Uzmanlık eğitimini de başarıyla tamamlayan estetik cerrah Doç. Dr. Ümran İleri çalışma hayatına ise ABD de Franklin Square Hastanesi, John Hopkins Üniversitesi, Plastik Cerrahi ve Maxillofasiyal Bölümü, Plastik Cerrahi Uzmanlığı (2006-2009), Endoskopik Yüz Germe Cerrahisi, Oscar Ramirez Timonium, Medicalpark Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Bölümü (2009-2013),   LivHospital Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Bölümü (01/2013 – 09/2018) ve son olarak Center for Plastic Surgery hastalarına hizmet vermekte.

Doç. Dr. Ümran İleri Burun Estetiği

Doç. Dr. Ümran İleri Uzmanlık Alanları

Burun Estetiği  (Rinoplasti)

Meme Estetiği Meme Büyütme Meme Küçültme Meme Dikleştirme
Jinekomasti Dolgu Operasyonları Liposuction  

Kol Germe

 

Karın Germe

 

Bacak Germe Boyun Germe Örümcek Ağı Estetiği Yüz Gençleştirme Botoks
Mezoterapi PRP Kalça Estetiği Endoskopi Cerrahi

Yağ Enjeksiyonları

Doç. Dr. Ümran İleri Burun Estetiği

Burun Estetiği (Rinoplasti)

Burun Estetiği (Rinoplasti)
Burun Estetiği (Rinoplasti)

Burun Estetiği (Rinoplasti) operasyonları estetik ve plastik cerrahi operasyonları içinde en çok tercih edilen cerrahi işlemdir. Gelişen teknoloji ile birlikte Burun Estetiği (Rinoplasti) operasyonları teknikleri de artmaya başladı. Ameliyatlı ve ameliyatsız yapılan Burun Estetiği (Rinoplasti) hastanın burun yapısı, hastanın istekleri ve doktorun tavsiyesine göre operasyon tekniği belirlenir. Peki Burun Estetiği (Rinoplasti) teknikleri nelerdir?

Burun Estetiği (Rinoplasti) Teknikleri

Açık Yöntem Burun Estetiği

Açık Yöntem Burun Estetiği estetik cerrahlar tarafından en çok kullanılan ve en çok tercih edilen Burun Estetiği yöntemidir. Peki estetik cerrahlar Açık Yöntem Burun Estetiğini neden tercih ederler? Açık Yöntem Burun Estetiği operasyonları estetik cerraha burun üzerinde geniş bir görüş açısı ve sınırsız müdahale yetkisi sunmaktadır. Estetik cerrahınız bu yöntem ile burun üzerinde istediği hamleleri yaparak en ideal ve yüze yakışacak en güzel burun şeklini ortaya çıkarabilir.

Peki Açık Yöntem Burun Estetiğinin dezavantajı var mıdır? Maalesef bu yöntem ile yapılan Burun Ameliyatlarının dezavantajları vardır. Bu dezavantajların ilki Burun Estetiği düşünen her hastanın aklında olan soru olan operasyon sonrası kesi izi kalır mı? sorudur. Bu yöntem ile yapılan ameliyatlarda fark edilme derecesi düşük olan ameliyat izi kalmaktadır. Çünkü bu yöntemde kesiler burun dışına yapılır ve bu yüzden küçükte olsa kesi izi kalır. Diğer bir dezavantaj ise kesi izlerinin iyileşme süresidir. Çok uzun bir süre olmasa da diğer yöntem olan kapalı yönteme göre iyileşme süreci daha uzun sürmekte. Peki bu iki dezavantaja rağmen Açık Yöntem Burun Estetiği tercih edilmeli mi? bu sorunun cevabını aşağıda belirttiğimiz Doç. Dr. Ümran İleri ile irtibata geçip karar verebilirsiniz.

Kapalı Yöntem Burun Estetiği

Burun Estetiği (Rinoplasti)
Açık Burun Estetiği Avantajları

Kapalı Yöntem Burun Estetiği açık yöntem burun estetiğine oranla daha az tercih edilmektedir. Bu yöntem ile yapılan burun ameliyatlarında kesiler burun içine atılmakta olup bu yöntemde estetik cerrahınıza burun üzerinde müdahale yetkisi sınırlıdır. Hal böyle olunca burun üzerine sadece küçük rütuşlar yapılabiliyor. Bu yöntemin avantajları ise kesinin burun içine yapılacağı için burun dış yüzeyinde herhangi bir kesi izi kalmaz ve iyileşme süreci daha kısadır. Bu yöntem tercihi de yine estetik cerrahınız ile görüşüp ön muayene sonrası karar verilmektedir.

Burun Estetiği Fiyatları

Burun Estetiği Fiyatlarını sanal ortamda net olarak vermek tamamen imkansızdır. Gerek sağlık bakanlığının sanal ortamlarda estetik operasyonu fiyatlarının paylaşılmasının yasaklanması gerekse de Burun Estetiği Fiyatlarını etkileyen faktörlerin değişkenlik göstermesinden dolayı net fiyatlar sadece muayene esnasında verilmektedir.

Doç. Dr. Ümran İleri İletişim

Adres: Levazım Mah. Koru sok Zorlu Center Residence T1 daire 123 Beşiktaş / İstanbul

Telefon Numarası: 0 850 811 83 32 – 0 212 353 63 23

GSM: 0 552 353 63 23 – 0 532 664 49 47

E-Mail Adresi: [email protected]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu